Snědla jsem zkažený salám v 10tt. Co mám udělat?

9
21.2.21 14:37

zkažený salám v 10tt

Ženský potřebuji poradit… Včera jsem koupila debrecínku, byla v pořádku a chutnala fajn… Nicméně jsem si dnes dala k snídani 2 rohlíky se 4mi plátky debrecínky (fakt divně voněla trochu jako čpavek, nicméně jsem to neřešila a snědla to) A teď jsem si všimla, že to byla debrecínka co tu byla otevřená 14dní a já ji zapomněla vyhodit :,( :,( Plesnivá teda nebyla ale fakt nepříjemně voněla.. V tu chvíli mi to prostě nedošlo… :( Jsem 10+5tt :? Až na maličko zlobící žaludek mi nic není (může být i těhotenská nevolnost) Co mám udělat aby se nic nestalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1818
21.2.21 14:38

A co by se ti jako mělo stát?? Žaludek ti to neprovrtá :)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 14:40

@EvieK To sice ne, ale aby to neublížilo tomu malému…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
21.2.21 14:43
@Derden píše:
@EvieK To sice ne, ale aby to neublížilo tomu malému…

A čím by mělo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 14:45

@EvieK Jak to mám vědět? Proto se ptám? Salmonela? Otrava?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
21.2.21 14:49

A proč jiš deprecínku co Ti voní jako čpavek? Už to by mě odradilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 14:52

@Oliverka28 Nedošlo mi to… Vím, že jsem dement ale to od vás vědět nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
21.2.21 14:57

Mne teda kdyz neco smrdi, tak to nejim 🤷🏼‍♀️
Moc si neumim predstavit jak dam do pusy 14 dni starou sunku.

Ale to je vase vec.
Miminku se nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
21.2.21 15:02

@Derden nic se nestane.. ale upřímně po 14 dnech musela smrdět fest teda. Já zrovna šunku jím max 2-3 dny pak už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
21.2.21 15:04

Kdyby jsi tu šunku nenala tak jsi v klidu a nic neřešíš, tak neřeš ono se prd stane max se po…dítěti se nestane nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
21.2.21 15:09

To je dost zvlastni, v tehu byvaj zbystrene city a me smrdela teda sunka i normalne, natoz zkazena…max se z toho po, a to uz by se stalo, kdyby to bylo k snidani…hlavne nepatrej po netu a dej si neco dobryho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2178
21.2.21 15:20

To je zas soda tady. Taky bych se bala a napadal by me taky treba salmonela. Nevim zda preventivne cerne uhli by pomohlo. Spis nic nebude, drzim palce, jen jste chtela rozrazit tady tu kritiku🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
21.2.21 15:23

Dej si smectu nebo pár tabletek medicinálního uhllí. Naváže na sebe případné toxiny. Po pár hodinách nějaká probiotika na upravení mikroflóry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
21.2.21 15:38

@Derden mimcu se nic nestane maximálně tobě že budeš sedět na WC 😊 💩 tak příště si dej větší pozor a už neplas 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 15:43

Nic ti nebude, neboj a stat se to muze kazdemu :roll: to jen zdejsim chytrolinkam se nic nikdy nestane, protoze jsou dokonale :lol:. Muzes si preventivne dat hylak nebo co mas doma, tim nic nezkazis. Ja takhle snedla jednou zkazeny dort, ale opravdu bud vpohode, mam doma zdrave dite a tenkrat mi bylo blbe urcite jen proto, ze jsem si to vsugerovala :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat