Zkažený život zbytečně

Anonymní
6.2.21 09:35

Zkažený život zbytečně

Ahoj, chtěl bych se tu vypovídat aby se mi aspoň tak nějak ulevilo je mi 22 let a zkazil sem si život, před dvěma lety sem se zamiloval a to tak že sem kvůli té osobě se přistěhoval do jiného města a pustil práci kde mě to bavilo byl super kolektiv, jenže si ta osoba semnou jen hrála tak to pak skončilo byl sem s toho celkem na dně v nové práci byl příšerní kolektiv hledali příležitost jak mě odsud dostat to se jim povedlo když přišla situace co nastala tak mě vyhodily, minulý rok sem vystřídal dost zaměstnání nebo mě buď vyhodily ve zkušební době naposled mě v práci šikanovala kolegyně takže sem odešel měl sem pak spíše brigády, musel sem se vrátit do svého města k rodičům teď sem si práci našel ale upřímně mě to tam fakt štve samozřejmě se budu držet dokud to půjde nemohu si vyskakovat zvlášť v téhle situaci takže skončit tam nemůžu ale když si srovnám co sem ztratil před těmi dvěmi lety je mi fakt hrozně měl sem tu práci kousek lidi tam byli fajn a teď? Dojíždím denně 100 km dopravu mám placenou od zaměstnavatele takže finančně to náročný není spíš psychicky, jedu tam jak robot na vysoký normy 10 hodin v kuse, prostě si to pořád vyčítám že sem zbytečně udělal blbost kdybych mohl vrátit čas vrátím ho to bohužel nejde, tak sem se vypovídal prosím anonymně nechci aby mě někdo poznal to radši pak smazat děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1730
6.2.21 09:40

Tak neříkej, že neexistuje žádná práce blíž než 100 km… A pokud jsi vystřídal tak moc prací a brigád a nikde jsi nebyl spokojenej, tak to asi nebude úplně těmi pracemi.. v té původní by tě zpět nechtěli? Seber se, přestaň se litovat a utapet se v minulosti. Seš mladej chlap, můžeš teď dělat cokoliv, bohužel omezené kvůli korone, ale i tak. Máš milion možností, jak začít zase super život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
6.2.21 09:41

Promiň, ale tohle opravdu není zkažený život, je ti 22, nemáš děti, nemáš dluhy, máš kde bydlet, máš práci :nevim:
Prostě občas to tak v životě je, že jsi dole.
Ale nemá smysl se litovat a naříkat na zkažený život.
Neboj, bude líp, tohle období přejde a bude zase dobře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25201
6.2.21 09:43

O zkaženém životě mluv až v 70 letech. Pořád si mladý, máš život před sebou. Tohle je jenom zkouška, která přejde a ty teprve pravý život zažiješ. Zkus dojíždění věnovat třeba učení něčeho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
6.2.21 09:45

Přesně tak, jaky zkažený život? Dít je ti 22 let, takových možností a příležitostí to ještě do života přijde. Jak těch špatných tak i těch dobrých. Ber to jako zkušenost do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23977
6.2.21 09:48
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěl bych se tu vypovídat aby se mi aspoň tak nějak ulevilo je mi 22 let a zkazil sem si život, před dvěma lety sem se zamiloval a to tak že sem kvůli té osobě se přistěhoval do jiného města a pustil práci kde mě to bavilo byl super kolektiv, jenže si ta osoba semnou jen hrála tak to pak skončilo byl sem s toho celkem na dně v nové práci byl příšerní kolektiv hledali příležitost jak mě odsud dostat to se jim povedlo když přišla situace co nastala tak mě vyhodily, minulý rok sem vystřídal dost zaměstnání nebo mě buď vyhodily ve zkušební době naposled mě v práci šikanovala kolegyně takže sem odešel měl sem pak spíše brigády, musel sem se vrátit do svého města k rodičům teď sem si práci našel ale upřímně mě to tam fakt štve samozřejmě se budu držet dokud to půjde nemohu si vyskakovat zvlášť v téhle situaci takže skončit tam nemůžu ale když si srovnám co sem ztratil před těmi dvěmi lety je mi fakt hrozně měl sem tu práci kousek lidi tam byli fajn a teď? Dojíždím denně 100 km dopravu mám placenou od zaměstnavatele takže finančně to náročný není spíš psychicky, jedu tam jak robot na vysoký normy 10 hodin v kuse, prostě si to pořád vyčítám že sem zbytečně udělal blbost kdybych mohl vrátit čas vrátím ho to bohužel nejde, tak sem se vypovídal prosím anonymně nechci aby mě někdo poznal to radši pak smazat děkuji.

Kdyby ses líp učil, nemusel bys dřít jak robot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
6.2.21 09:51

Ahoj, a nevzali by tě zpět do té tvé původní práce? Jsi tam s někým z kolektivu v kontaktu? Zkus se poptat. Nebo jim napsat, zavolat. Vysvětlit situaci, že jsi už zpět v rodném městě, a že jsi tu práci měl rád. Prozatím v každé firmě, kde jsem pracovala, se tak vždy více lidí vracelo. A to, i když třeba šli za lepší prací, a pak se vrátili zpět. Takže stěhování aspoň nevypadá tak blbě, kdyby ses chtěl vrátit. Třeba tě nevezmiu hned, ale časem. Až se něco uvolní. Třeba ne na tu samou pozici, ale na jinou… Za zkoušku ( i opakovaně) nic nedáš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 09:51

Téma mažu nemá smysl sem něco dávat

• Citovat
  • Nahlásit
21201
6.2.21 09:52

Panebože :roll: kam ten svět spěje. Tohle má být naše budoucnost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21201
6.2.21 09:53
@lleennttiillkkaa píše:
O zkaženém životě mluv až v 70 letech. Pořád si mladý, máš život před sebou. Tohle je jenom zkouška, která přejde a ty teprve pravý život zažiješ. Zkus dojíždění věnovat třeba učení něčeho…

Třeba gramatiky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
6.2.21 09:55

Ahoj, chápu že máš nyní špatné životní období a vše vidíš černě, ale život sis nezničil. Je ti teprve 22 a život máš před sebou. Vztahy bohužel končí různě, ale tobě se žádná tragédie nestala. Nikdo neumřel, nemáš dluhy, ve vztahu nebyly děti, máš rodiče, práci, jsi zdravý…uvidíš, že pomalu se věci zase začnou zlepšovat. Začni se věnovat sám sobě, dělej si něčím radost a pokud se ti v práci dál nebude líbit, časem zkus hledat jinou. Začni šetřit peníze, co ted vyděláš, abys měl něco do budoucnosti. Třeba na bydlení, až to bude třeba nebo na něco jiného. Skoro každý v životě prožil vztah, který se nepovedl. Neužírej se pořád tím, co bylo a že jsi měl něco udělat jinak. To k ničemu nevede…Zamysli se také nad tím, jeslti rozchod nezpůsobil změnu tvého chování k ostatním, když jsi měl ve více zaměstnáních problémy s kolektivem. Někdy si to člověk ani neuvědomuje, ale může svoji zlost namířit na ty, kteří za to nemůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
6.2.21 09:56

@hanka.br. Tak to je pěkný nesmysl. Já jsem VŠ vzděláná, dělám inženýrskou pozici (teď jsem tedy na RD) v kanceláři, defakto střední management a kolikrát se mi stýská po časech, kdy jsem pracovala ve výrobě u VŠ. Odmakala jsem si svoje, čistá hlava, pohoda. I když přesčasy a fyzicky náročné. V managementu stokrát větší zodpovědnost, jezdím na audity, komunikuji s vysoce postavenými lidmi, řeším problémy atd. Toto je mnohem větší makačka. Takže já absolutně nesouhlasím s tvou poznámkou. Ale respektuji tvůj názor. Tobě to tak připadat samozřejmě může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
6.2.21 10:00

...

…jo hochů, halt jsi se stal obětí ženského klína. Záře frndy tě tak táhla, jak noční můru žárovka, a spálila.
Nevěš hlavu, jsi mladý, zkažený život fakt vypadá jinak. Začni myslet pozitivně. Sežeň si lepší práci bez dojíždění…a na ženský si už dej větší pozor :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
6.2.21 10:00

Jsi mladý, máš celý život před sebou. Neházej flintu do žita. Podívala bych se po práci, která je někde blíže nebo se přestěhovala. Minulost nezměníš, žij přítomností, budoucnost teprve přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
6.2.21 10:01

Úplný utrpení mladého Werthera.

Ano, udělal jsi chybu. Všichni je děláme. A někdy je třeba za ně zaplatit a někdy to bolí.

Nicméně zkažený život vypadá jinak. Jsi mladý, zdravý, bez závazků, pracovat můžeš. Pokud ti dělá problémy svoje možnosti vidět a všechno zastírá černá mlha deprese, jsou tu od toho psychologové. Ale možná by stačili kámoši na svěření a konstatování, že je to na houno, ale život nekončí. Život ti začíná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat