Zkoušel někdo Ferti gel?

2957
5.11.19 12:50

Zkoušel to někdo?

Ženy, máte s tímto někdo zkušenosti??
S mužem jsme to tento měsíc zkoušeli a docela by mě zajímalo, jestli to má někdo vyzkoušené?
Vyhrála jsem to k testování a budu o tom psát recenzi, tak by mě i zajímal dojem a názor ostatních :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1146
5.11.19 13:53

@Izzylka zkušenost s tím nemám, ale jsem celkem zvědavá na tvou recenzi. Mám zaklonenou dělohu a partner když měl špatný spermiogram tak jsme si koupili conceive plus a opravdu nefunguje. :mrgreen:
Běžné gely jsem používat nechtěla, protože to prý může spermijky zpomalit a tenhle conceive jim měl naopak pomoci. No nic. Používali jsme ho asi rok a půl a pak jsme ho dlouho nepoužili, partner po operaci varikokely a hned to bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2957
5.11.19 14:06

@Jessica4 já bych to hlavně za ty prachy normálně nekoupila :mrgreen: je tam 6 tubiček…takže to je v podstatě na jeden cyklus…i když tam píší, že stačí použít 3dny před ovu, 1 den před ovu a 1 den po ovu…ale znám ženský,.co by to používaly celé „plodné“ období…a za litr je to docela nářez :mrgreen:
Tak uvidíme…já tomu moc nedávám, jelikož chlap měl rýmu, já zablokovaný záda, takže sex byl 2× :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
5.11.19 14:09

@Izzylka uuu, tak za litr to je masakr :mrgreen: zlatých 500 za conceive, který nám vydržel 4 měsíce. :lol:
Ta nemoc u chlapa je horší no, ale pokud neměl horečky tak snad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2957
5.11.19 14:18

@Jessica4 to nevím jestli měl horečku, ale tvářil se, jako že brzo umře :mrgreen: já opíchaný záda, sotva jsem chodila, protože se mi jedna noha podlamovala…ale dle jeho slov, jeho rýma byla horší :lol:
naštěstí nejsem nějaká urputná snažilka, tak to beru s nadhledem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
5.11.19 14:18

@Izzylka Týjo, zkušenosti nemám, právě zvažuji, že si něco pořídím, tak prosím potom napiš, jak to funguje. Litr je dost to je pravda, ale co by člověk nezkusil…Tak držím palce, ať funguje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2957
5.11.19 14:54

@Aknelka27 abych pravdu řekla, já takovým věcem moc nevěřim…přijde mi to jako tahač peněz ze zoufalých ženských. Věřim dost na placebo efekt…ale dám vědět jak jsem dopadla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
5.11.19 15:04

@Izzylka : Přesně. Mám to dost podobně. Jasně, zkazit se tím nic nedá :). Ať to vyjde:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
5.11.19 15:23

@Izzylka no jo, ono se říká že když chlap má rýmu - pozpátku "umýrám " :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2957
5.11.19 15:38

@Aknelka27 tak to je jasné :mrgreen:
@Jessica4 jojo…chudáci chlapi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...