Zkoušela jsem si plavky a chce se mi brečet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 08:18
Zkoušela jsem si plavky a chce se mi brečet

Sem ze sebe nešťastná, sice nejsem tlustá spíš asi hubena ale sem jak 10ti léta holka,..chápete:( vůbec se mi nechce nikam k vodě, protože každej se musi pozastavit nad natovou plosinou achjoo :,( máte to někdo taky tak? :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 08:21

Jo a je mi 25 a mam dítě, abyste nemysleli že jsem nějaká pubertacka…

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10714 příspěvků 05.06.19 08:21

Ne každému je úplně jedno jak vypadáš. Osobně je mi teď úplně fuk jak je kdo plochy, jaký má zadek, jaké si oblikne plavky apod. Každý je nějaký. Kup si nějaké plavky třeba s vycpavkou, něco co ti trochu polichoti, když ti na tom tolik záleží :nevim:

beruska9
Extra třída :D 11185 příspěvků 05.06.19 08:21

Ja mam spis opacny „problem“ - nejsem sice obezni, ale hlavne na zadku a stehnech mam asi vic, nez by muselo. Ale to neni problem, problem je, ze si myslis, ze te ostatni resi, nebo ze je to dulezite. Neni, prd na ne ;)

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4841 příspěvků 05.06.19 08:22

Bude ti líp, když ti napíšu, že mám prsa velikosti K, plavky na sebe sotva seženu, bojím se skočit šipku, protože mi vždycky vypadnou. K tomu hrbatá záda a to fakt viditelně a svaly na ramenou v půli přepůlené od ramínek podprsenky. Nevím, co je to si obléct tričko bez širokých ramínek, nedejbože za krk. A navíc, chlapy se na taková prsa možná podívají, ale doma to fakt nechtějí. Každý extrém je hrozný, tak si pořiď plavky s push-up košíčky.

ugluk
Hvězda diskuse 46720 příspěvků 05.06.19 08:25

Hoď se do režimu, že každýmu je jedna ženská na koupališti mezi stovkou jiných úplně fuk ;)

sandrusa
Kecalka 469 příspěvků 05.06.19 08:26

Skus zacat cvicit, vyformovat si postavu. Ja ked necvicim, tiez mi vaha hned lezie dolu a necitim sa dobre.

tereza12345
Extra třída :D 12059 příspěvků 1 inzerát 05.06.19 08:26

Hele klid. Ja zas potrebuju velky kalhotky, malinky kosicky, velkej obvod. Taky paradni postavička do plavek. :roll:
Rekla bych neres to, tvuj chlap te ma rad takovou, jaka jsi a ostatni ti muzou byt ukradeny.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 05.06.19 08:26
@Anonymní píše:
Sem ze sebe nešťastná, sice nejsem tlustá spíš asi hubena ale sem jak 10ti léta holka,..chápete:( vůbec se mi nechce nikam k vodě, protože každej se musi pozastavit nad natovou plosinou achjoo :,( máte to někdo taky tak? :(

No vidis ja mam opacny, prsa 5-6 a sehnat jednodilne plavky aby prsa drzely, je nadlidske usili..jednodilne kvuli vetsimu brisku.nohy, boky, zadek ok

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15153 příspěvků 05.06.19 08:27
@Aduš8 píše:
Bude ti líp, když ti napíšu, že mám prsa velikosti K, plavky na sebe sotva seženu, bojím se skočit šipku, protože mi vždycky vypadnou. K tomu hrbatá záda a to fakt viditelně a svaly na ramenou v půli přepůlené od ramínek podprsenky. Nevím, co je to si obléct tričko bez širokých ramínek, nedejbože za krk. A navíc, chlapy se na taková prsa možná podívají, ale doma to fakt nechtějí. Každý extrém je hrozný, tak si pořiď plavky s push-up košíčky.

znám holčinu co takový prsa má a upřímně i já se podívám, ale s hrůzou a i manžel říkal že tohle by nosit nechtěl :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 2 inzeráty 05.06.19 08:28

Mám to úplně stejně, mimo dobu kojení prsa v podstate nemám. A je mi to fuk, jsou na světě i horší věci. Naopak jsem ráda, že je nemám velké, s tím jsou jen problémy a vždy se těším, až se kojení ustálí a já zas budu placata.
Mám problémy s nohou, jde to i vidět, lidi se ptají… I to je mi už jedno, ale trápilo mě to víc než nějaký prsa. Ty ti nijak nevadí, neomezují, nestezuji každodenní život…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.06.19 08:29

Ja myslim, ze to zna skoro kazda, jen duvody se lisi. Mne letosni plac teprve ceka.

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 05.06.19 08:31

Tý jo, co bych za to dala. Malá prsa jsou hezčí a vypadají stokrát líp bez podprsenky. Já mám velká prsa a navíc ještě povadlá. Bez podprsenky bohužel nedám ani ránu.

LuciMik94
Kecalka 101 příspěvků 05.06.19 08:36

Já jsem před 7týdny porodila…z mých krásných pevných trojek mám povislé osmičky, které když malá vysosne, tak spadnou skoro k pupku. Na břiše a bocích fialové strie…máme jet za pár týdnů k moři a děsím se toho. Jak tady píšou ostatní, nikdo to asi moc neřeší kolem, ale ten pocit, že nás sleduje každý máme pořád:smirk:..

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 05.06.19 08:41

A mně se drobný hubený holky s malýma prsama líbí. Já bych se na tebe na koupališti koukala se zalíbením, rozhodně spíš, než na macatý prsatice. A chlapi mají podobně různý vkus. Tak nevěš hlavu, bradu hrdě vztyčenou a usmívej se. Jedině tak budeš pro okolí krásná. Na velikosti a proporcích nezáleží ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama