Zkušenost kapky Otic solution

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 67 příspěvků 09.05.18 15:44
Zkusenost kapky Otic solution

Ahoj maminky, mAte nekdo zkusenost s kapkami Otic Solution? Dcera - 1 Rok-ma rymu, mela atb kapky do nosu a I do ucha, ale Ryma (zelena)se vratila a na orl mi rekli, ze ma porad vodu ve stredousi, ale pokud nebude mit teplotu tak zatim nedavat celkova atb. Zijeme v Belgii… Zadne stery ji nikdy nedelali, ale zanet stredniho ucha uz mela dvakrat od prosince.

Chtela bych se vyhnout tem celkovym atb, myslite, ze je dobry napad kapat preventive ty kapky Otic solution- kdyz jsou az od tri let…Mam hlavne strach, aby se ji ten zanet nerozjel, ale dva doktori rekli, se bez teplot se atb nedavaji. Jinak tady usi vubec nepichaji, Jen mi rekli, se bubinek muze prasknout a pak mam zase kapat atb kapky do usi. :think: kontrola žádná…

Uz nevim co s tim, rymu ma hrozne Casto a hned ji to jde do usi…

Dekuji

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

acentaurea11
Stálice 63 příspěvků 09.05.18 17:34

Ahoj, měla jsem stejne problémy s dcerkou. Nám pomáhá jedine důkladně odsávat nos a 3× denně stříkat sprej do nosu - třeba nasivin pro děti. A teda ač to zní divne, je fajn dítě s rýmou navléct do žlutého oblečení. Já jsem koupila i komplet žluté povlečení a prostěradlo. Děcka kolem smrkaji, u nás jsou do rána pokaždé bez rýmy. Tak zkus, aspoň to tričko. :kytka:

acentaurea11
Stálice 63 příspěvků 09.05.18 17:36

A ty kapky, co zminujes, jsou fajn. Ale na rozjetý zánět už nezabírají. Spíš tak v začátku, ale určitě kombinovat hned i s tím zbytkem.

Adrasteia
Závislačka 2596 příspěvků 09.05.18 17:37
@acentaurea11 píše:
Ahoj, měla jsem stejne problémy s dcerkou. Nám pomáhá jedine důkladně odsávat nos a 3× denně stříkat sprej do nosu - třeba nasivin pro děti. A teda ač to zní divne, je fajn dítě s rýmou navléct do žlutého oblečení. Já jsem koupila i komplet žluté povlečení a prostěradlo.Děcka kolem smrkaji, u nás jsou do rána pokaždé bez rýmy. Tak zkus, aspoň to tričko. :kytka:

Prosím? 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o
A jak to jako funguje???

Bgf
Stálice 67 příspěvků 09.05.18 17:57

Děkuji, to by me taky zajímalo to žluté oblečení :)

acentaurea11
Stálice 63 příspěvků 20.05.18 23:13

Slyšela jsem to na nějakém webináři o feng shui.

Nevím, jak to funguje, ale nám jo :-). Nebo možná věř a víra tvá tě uzdraví.
Manžel si ťukal na čelo, myslel, že jsem se dala k Hare Krišna. :D

A cena za pokus je směšná, triko se dá koupit za 40 Kč.
Hodně zdraví.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama