Vyrážka na noze batolete

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 07.05.18 17:52
vyrazka na noze batolete

Holky, dcera (dvojce) ma 21 mesicu. Dnes (i vcera) jsem jim dala bazenek na 30min. Dvojky byly nahate. Vsimla jsem si vyrazky na noze dole.

Nevite co by to mohlo byt?

Alergie na jidlo (jedla vcera cerstve jahody, ale ve sklenickach je ji normalne)? Vyrazka na slunce (byla tam 30min)? Mazeme kremem s 50kou faktorem. Novy prasek nemame.

Nezda se ze by ji to svedilo. Ma mensi i na druhe noze. Na stejnem miste. jinde jsem ji nenasla.

Druhe dvojce zatim nic nema.

Reakce:
Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63661 příspěvků 3 inzeráty 07.05.18 17:54

@kyticka86 Tak to bude něco kontaktního, pokud to má na stejném místě na obou nohách a jinde ne…

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 07.05.18 17:56

Mame na zahrade koprivy, ale to vy netrvalo tak dlouho. Nebo nejaka trava?

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 07.05.18 18:08

Ta vypadá jak od trní :think:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 07.05.18 19:37

@novakova.t hmm, to nevim, jestli tu mame. Muz uz dostal ukol to tu poradne posekat.. Loni holky nechodily, tak jsme tyto problemy nemeli..

baccata
Kecalka 365 příspěvků 07.05.18 20:04

Neměla třeba holínky…že by zareagovala na tu gumu v místě tření s kůží…

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 07.05.18 20:37
@kyticka86 píše:
@novakova.t hmm, to nevim, jestli tu mame. Muz uz dostal ukol to tu poradne posekat.. Loni holky nechodily, tak jsme tyto problemy nemeli..

Já bych to viděla na to trní…nebo ostruziny…fakt :nevim:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 07.05.18 22:29

@baccata Nemela. Mela nizke boty, neco jako botasky..

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 08.05.18 13:25

Mě to taky přijde jako od nějakého trní atd.. Ale je divné, že to má jen zezadu. :think: Něco podobného mám na rukách, když stříhám živý plot z tůjí a nemám při tom dlouhé rukávy. :think:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63661 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 13:31

Ještě mi napadly nohy přehozené přes okraj bazénku a reakce na ten plast, ale zas takhle si malé dítko nesedne, to spíš až větší nebo dospělý.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 08.05.18 13:34

@Jirka765 Mame zahradu plnou tuji. Jsou i podel chodnicku, kde predvcera i vcera behala. Mozna se nekde otrela. Dnes uz to ma mensi a sleza to.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 08.05.18 14:00
@kyticka86 píše:
@Jirka765 Mame zahradu plnou tuji. Jsou i podel chodnicku, kde predvcera i vcera behala. Mozna se nekde otrela. Dnes uz to ma mensi a sleza to.

Může to být cokoliv, co píšou ostatní, ale mě to právě přijde od těch tůjí. Tak jestli to slézá, tak asi nemá smysl chodit někam na kožní a jenom to namazat běžným krémem. Ale určitě je dobré zahradu posekat a udělat nějaké místo na hraní, pískoviště atd. Pokud máte na zahradě i tis, tak u něj jsou jedovaté i větve. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >