Zkušenosti po embryotransferu?

13
19.10.20 13:54

Zkušenosti po embryotransferu?

Holčičky,
jsem 5tým dnem po ET a od prvního dne, mám takové tlačení v podbřišku, druhý den po transferu, jsem měla i šílenou migrénu a 2× jsem v průběhu dne zvracela. Momentálně mám nateklá prsa a vyfouklé bříško a jsem i dost unavená. Až 30.10.20 si mám udělat TT…nezbývá, než vydržet. Mohu se zeptat, jaký průběh jste po ET měly vy?? Jak vypadal třeba váš pozitivní i bohužel negativní výsledek?? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1157
19.10.20 13:58

Ja jsem po transferu necitila nic… meli jsme 5ti denni embryo, prvni test jsem delala 8 den po transferu, ten byl skoro neviditelny, spis bily, od 9teho dne carka silnejsi kazdy den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17443
19.10.20 13:59

Žádný, dokud jsem neviděla dvě čárky, ani jsem netušila, že by to mohlo vyjít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.10.20 14:07
@Melodie91 píše:
Ja jsem po transferu necitila nic… meli jsme 5ti denni embryo, prvni test jsem delala 8 den po transferu, ten byl skoro neviditelny, spis bily, od 9teho dne carka silnejsi kazdy den…
… aha… no tak uvidíme.. :? 8o :roll: :roll:…snažím se na to nemyslet… nevím, zda budu mít odvahu…udělat si test dříve…ale možná to zkusím 10den od transferu… jestli se tam alespon objeví maličký duch. Děkuji Melodie91 za názor. :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 14:12

Jsem 9 den po transferu třídenního embrya, oproti minulým „pokusům“ mám nateklá prsa a bolí děloha. Zatím netestuje protože to nemá cenu, test jsem si dělala 3dny po kvůli ovitrelle.
Příznaky můžeš mít 100× ale výsledek je jen jeden. Hodne příznaků je vsugerovanych a člověk nato jen myslí a moc se pozoruje. Samozřejmě v našich situacích je to pochopitelné. A ten kdo napíše že je třeba nato nemyslet je korunovaný blbec.

• Citovat
  • Nahlásit
1157
19.10.20 14:12
@jitule17 píše: … aha… no tak uvidíme.. :? 8o :roll: :roll:…snažím se na to nemyslet… nevím, zda budu mít odvahu…udělat si test dříve…ale možná to zkusím 10den od transferu… jestli se tam alespon objeví maličký duch. Děkuji Melodie91 za názor. :kytka:

Ja jsem to nemohla absolutne vydrzet :zed:, jestli jste meli tri denni emb. tak bych pockala aspon na 12ty den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8052
19.10.20 14:15

Žádné protože jsem měla vždy nějakou formu progesteronu, takže prsa obrovská, břicho jako balon..takže se tomu nedalo ani říkat příznaky nebo tak něco..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.10.20 14:25
@Melodie91 píše:
Ja jsem to nemohla absolutne vydrzet :zed:, jestli jste meli tri denni emb. tak bych pockala aspon na 12ty den…

Ano Melodie91, měli jsme 3denni emb.,…fobre, zkusím 12ty den… 🙂 ani nevim, ze na to má vliv, jak dolu staré emb.je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.10.20 14:28
@Anonymní píše:
Jsem 9 den po transferu třídenního embrya, oproti minulým „pokusům“ mám nateklá prsa a bolí děloha. Zatím netestuje protože to nemá cenu, test jsem si dělala 3dny po kvůli ovitrelle.
Příznaky můžeš mít 100× ale výsledek je jen jeden. Hodne příznaků je vsugerovanych a člověk nato jen myslí a moc se pozoruje. Samozřejmě v našich situacích je to pochopitelné. A ten kdo napíše že je třeba nato nemyslet je korunovaný blbec.

Přesně, naprosto s tebou souhlasím…jsou situace, kdy si na to ani nevzpomenu…třeba v práci, kde toho mám opravdu dost, a pak přijdu domu, kdy si udělám čaj, sednu ke knížce nebo tv, zabalím se do deky a ty myšlenky, jsou tu hned a navíc…mám opravdu tlak v podbřišku, citím to, ať sedím nebo chodím.. takže nemyslet na to, to opravdu nejde..co se ti tam dole děje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
19.10.20 14:30
@jitule17 píše:
Ano Melodie91, měli jsme 3denni emb.,…fobre, zkusím 12ty den… 🙂 ani nevim, ze na to má vliv, jak dolu staré emb.je.

No ma…pocita se to jako DPO…ja mela 5ti, mozna spis 6tidenni a ducha na testu 9ty den po ET, takze jsem byla jakoby 15 den po oplodneni, kdyz mas 3denni emb, tak ten 15 den po oplodneni budes az 12ty den po transferu. Stejne to zkusis treba driv :lol: ja bych nejradsi testovala hned, jak jsmw z kliniky prisli domu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.10.20 14:35

@Melodie91..zkusím vydržet ten 12tý den…každopádně moc děkuju za odpověď. Alespoň komunikace s někým zkušeným, ač vím, že to prostě u mě dopadne jinak.. mi pomáhá.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 14:40

Za sebou mám 3 neúspěšné transfery a 2 úspěšné - a cítila jsem se po nich vždy uplně stejně. Nijak jinak oproti běžným dnům :)

• Citovat
  • Nahlásit
13
19.10.20 14:42
@Anonymní píše:
Za sebou mám 3 neúspěšné transfery a 2 úspěšné - a cítila jsem se po nich vždy uplně stejně. Nijak jinak oproti běžným dnům :)

děkuji ti za odpověď. :roll: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
19.10.20 14:45
@Melodie91 píše:
Ja jsem po transferu necitila nic… meli jsme 5ti denni embryo, prvni test jsem delala 8 den po transferu, ten byl skoro neviditelny, spis bily, od 9teho dne carka silnejsi kazdy den…

Měla jsem to úplně stejně. Nebylo mi vůbec nic a pak hned ten 9.den dvě čárky a pak už jen sílily.
No a teď jsem už v 7. měs. :lol:

Zakladatelko, každý ot má trošku jinak. Nehazej flintu do žita ;)
Držím palce :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.10.20 15:05
@Rachel_cz píše:
Měla jsem to úplně stejně. Nebylo mi vůbec nic a pak hned ten 9.den dvě čárky a pak už jen sílily.
No a teď jsem už v 7. měs. :lol:Zakladatelko, každý ot má trošku jinak. Nehazej flintu do žita ;)
Držím palce :kytka: :kytka: :kytka:

Dekuju moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama