Zkušenosti s brigádama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 17:29
Zkušenosti s brigádama

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Nedaří se mi sehnat po mateřské stálou práci. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s brigádama. Dá se něco sehnat za aspoň trochu slušný přivýdělek než se najde něco stálejšího? Jak dlouho jste po mateřské práci nebo aspoň přivýdělky hledaly? Díky za tipy, rady a zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 16.11.14 17:32
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Nedaří se mi sehnat po mateřské stálou práci. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s brigádama. Dá se něco sehnat za aspoň trochu slušný přivýdělek než se najde něco stálejšího? Jak dlouho jste po mateřské práci nebo aspoň přivýdělky hledaly? Díky za tipy, rady a zkušenosti.

Lokalita? Zaměření? Praxe? Jdeš do všeho, nebo ti některá práce „smrdí“? Za jaký plat vstaneš? Takhle obecně je těžké ti vůbec něco psát…

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 16.11.14 17:33

Každopádně rozhodně snáz seženeš brigádu na DPP než úvazek. Já bych ho brala všema deseti, ale zaměstnavatelům se to nevyplatí, tak s nimi veelmi šetří.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 16.11.14 17:39

Anonymní: větší město - větší šance. Ochota se časově přizpůsobit - větší šance. Specializovaná dovednost - i kdyby to byly třeba jen papíry na vysokozdvižku nebo skladové účetnictví - větší šance. A v některých firmách paradoxně vůbec nechtějí středoškoláky a vysokoškoláky. Takže je lepší nezmiňovat v životopise vyšší vzdělání, než zaměstnavatel požaduje.
Ještě jsem zapomněl: ochota dojíždět z bydliště do více směrů - větší šance.
(Sorry, ale vidím to stejně jako Litta - na obecnou otázku obecná odpověď.)

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 16.11.14 17:43

Dneska v olympii v brne letak-prijmeme brigadniky+za­mestnance do mcdonaldu… dalsi letak zidlochovice-+prijmeme prodavacku do masny.. dalsi letak rajhrad-prijmeme prodavacku ke steinhauserovi, dalsi letaky v tescu v Rajhrade nebo v tescu v pohorelicich -prijmeme doplnovace, brigadniky… twl netvrdte mi, ze nejde sehnat rigada…
jinak doporucuju www.jobs.cz, www.prace.cz sekce brigady…

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 16.11.14 17:50

@lopata u nás na severu třeba vůbec nic není, chlap schani už 4. měsíce brigádu na stalo, bohužel pouze na odpoledne, protože já se vracím z práce až v 15. hod. Má jen občas narazovku na víkend a to jsou zednické pomocné práce.

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 16.11.14 18:00

@lopata budes se. divit, ale shanim praci uz 2 mesice a stale nic. Jsem po materske a bydlim v Praze, zamereni administrativa.
Napsala jsem na 20 praci, ozvali se 1 8o a nevzali. Pak si mi ozvali z 2 brigadne, vzali me hned na pohovoru, ze mi do konce tydne poslou poklady pro spolupraci a ejhle v patek napsali, ze vybrali nekoho jineho :twisted:
Takze opravdu je to dost tezke a ted jsem ve stadiu kdy pisu fakt i na brigadni administrativu.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 16.11.14 18:00

V Brně je třeba brigáda čistě na odpoledne ve spalovně - třídění plastů a papíru k recyklaci. Dopoledne jezdí svozová auta a pracujou stálí zaměstnanci, Odpoledne třídí brigádníci a separovaný odpad se pak lisuje na konci dne.
Další možnost je odpoledne a v noci vychystávat zakázky ve velkoobchodech s rozvozovou službou.

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 16.11.14 18:02
@Anonymní píše:

Jinak ja ted mela cervence do rijna bridagu u obchodni zastupce fa. DAS, call-centrum a mesicne jsem mela od 7500 do 10000.

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 16.11.14 18:23

Jooo tak ja za to nemuzu, ze na severu nic neni,… proste holt je to kazdeho boj kde bydli, jake ma vzdelani, co umi a za kolik je ochoten pracovat.. ja jen pisu svoje poznatky za posledni tyden? co jsem tak videl… tady na morave je prace dost, spis nejsou ochotni lidi makat… tak mi to pripada… pokud bych tu praci potreboval, jdu klidne i do mekace.. dneska jsem si tam kupoval neco na zub a maj tam hezky personal.. ;)

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 16.11.14 18:28
@lopata píše:
Dneska v olympii v brne letak-prijmeme brigadniky+za­mestnance do mcdonaldu… dalsi letak zidlochovice-+prijmeme prodavacku do masny.. dalsi letak rajhrad-prijmeme prodavacku ke steinhauserovi, dalsi letaky v tescu v Rajhrade nebo v tescu v pohorelicich -prijmeme doplnovace, brigadniky… twl netvrdte mi, ze nejde sehnat rigada…
jinak doporucuju www.jobs.cz, www.prace.cz sekce brigady…

tak neplácej nesmysly :*

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 16.11.14 18:32

8o prosim? muzes mi rict v cem placam?

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 16.11.14 18:34
@lopata píše:
8o prosim? muzes mi rict v cem placam?

v tom, že jde sehnat brigáda, občas prostě nic není :?

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 16.11.14 18:37

Ja davam za priklad to co jsem v poslednim tydnu videl.. Bohuzel, pokud zakladatelka neuvede odkud je a co si predstavuje za brigadu, tezko ji pomoci.. pokud nekdo bydli na samote tezko si najde brigadu… ale snad kazdy zna portaly prace, jobs atd a tam se da nejaka brigada najit…

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 16.11.14 18:42
@lopata píše:
Ja davam za priklad to co jsem v poslednim tydnu videl.. Bohuzel, pokud zakladatelka neuvede odkud je a co si predstavuje za brigadu, tezko ji pomoci.. pokud nekdo bydli na samote tezko si najde brigadu… ale snad kazdy zna portaly prace, jobs atd a tam se da nejaka brigada najit…

ono taky dost záleží na tom, jestli je zakladatelka nějak omezená časově, nebo má pro dítě hlídání. Práce HPP tu ted máme dost, ale jsou to dělnické profese a většinou třísměnný provoz :think: S brigádama je to hodně žalostné, obzvlášt když je člověk omezem časově :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >