Kolik si vydělá soukromý řidič taxislužby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 12:41
Kolik si vydělá soukromý řidič taxislužby?

Ahoj :kytka:
Založila jsem nové téma které navazuje na mé předchozí téma-taxametr(zasvědcení vědí ;) :) ) pro nezasvědcené-manžel mě lže ohledně výdělku a tvrdí, že si vydělá 20 000kč -25 000kč měsíčně-do práce jezdí 3dny v týdnu na 8hodin převážně pátky -soboty brečí jak je unavený a že se nejezdí ale na víc dní ho nikdo do práce nedostane :zed: prostě nepujde a nepujde i když ví, že vychází jentaktak a nemá nic ušetřeno:zed: bohužel musím souhlasit z názorů v předchozím tématu, že mě nejspíš tahá za fusekli a proto by mě zajímala jedna věc…
Takže poprosím ženy, které mají za manžela-přítele taxikáře, kolik se zhruba pohybuje jeho měsíční výdělek.
Děkuji moc a pokud chcete, odovídejte též anonymně, přeci jen je to docela,,citli­vé,,(finančně) téma… ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 15.11.14 12:43

Zasvěcení :)

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 15.11.14 12:43

Minimálně okolo 30 tis, Praha cca před rokem až dvěma lety. Ve slabším měsíci. V silnějším i okolo 50ti

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65110 příspěvků 15.11.14 12:44

@Lithien Nojo, ale teď jde ještě o to za kolik dní a hodin v týdnu?

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 15.11.14 12:45
@Lithien píše:
Minimálně okolo 30 tis, Praha cca před rokem až dvěma lety. Ve slabším měsíci. V silnějším i okolo 50ti

Za 3 dny v týdnu? Respektive za cca 92 hodin za měsíc?

Příspěvek upraven 15.11.14 v 12:46

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 15.11.14 12:46

@j.a.n.i1 4 noci ta nižší částka, 6 nocí ta vyšší

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65110 příspěvků 15.11.14 12:47

@Lithien Takže to odpovídá tomu, co tvrdí manžel zakladaelky.

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 15.11.14 12:48

Ono hodně záleží, ve kterém městě jezdí. Naši taxikáři mají zhruba těch 15t čitého, ale třeba ti co jezdí na vysílačku a pak mají i své kšefty, tak mají i 35t, ale jsme malé město :nevim: Taky záleží koho vozí ( cizinci vždycky hodí víc, než babka co jede do Kauflandu na slevy a pak zase domů) je to hodně relativní, co takhle se podívat na pásky z taxametru? Tam jsou i celkové najeté km a podle toho by se dalo +/- zjistit, kolik vydělá.

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 15.11.14 12:50

@j.a.n.i1 To si právě až tak úplně nemyslím. Ono hodně záleží na tom kdy, v těchhle zimních měsících to vždycky jezdívalo lépe. Pak taky jestli jezdí pod nějakým dispečinkem. Ale jak jsem psala už v tom předchozím tématu tohle mám cca sumu od známých co jezdí. S exmanželem už nejsem přes dva roky, takže nevím jak se to pohybuje teď

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 15.11.14 12:50

@Deninina Pokud ovšem nemá v taxametru „gumu“ ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 12:50

Já dělala na taxislužbě, ty výdělky tam fakt závratné nejsou. 50t měl snad jen jeden, ale ten hustě okrádal. Jinak opravdu měli okolo těch 20t. :think:

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 15.11.14 12:52
@Anonymní píše:
Já dělala na taxislužbě, ty výdělky tam fakt závratné nejsou. 50t měl snad jen jeden, ale ten hustě okrádal. Jinak opravdu měli okolo těch 20t. :think:

Upřímě, 90% taxikářů co znám mají v taxametru gumu… takže otázkou je co vyjede taxametr a co je realita

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65110 příspěvků 15.11.14 12:55

@Lithien Proč ne, když to přepočtu, tak to vychází na cca 7500 - 8300 za jeden den či noc v týdnu a tedy při 3 dnech na 22 000 - 25 000, neřeším teď to, proč tedy pracuje jen 3 dny v týdnu… a nemyslím, že by za poslední 2 roky šly výdělky nějak podstatně nahoru.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 15.11.14 12:55

No ono si zapomněla napsat, že to je ale hrubého, že z toho si dle něj ještě kupuje benzín a platí odvody na sociální a zdravotní.

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 15.11.14 12:55

@Lithien Já třeba ještě neslyšela, že by někdo gumu měl :mrgreen: Fakt o tom nevím a přijde mi to jako blbost, protože kdyby šlo něco mazat, tak se šulí od daní, přes zákazníky po zaměstnavatele ( pokud někdo jezdí pod soukromníkem ) To musím schválně zjistit :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >