Zkušenosti s mhrybka.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mrstecka
Nováček 4 příspěvky 17.10.18 17:23
Zkušenosti s mhrybka.cz?

Ahoj maminky.
Chtěla bych objednat tričko a spodní prádlo s vtipným popiskem z obchodu mhrybka. Máte někdo z vás zkušenosti s tímto obchodem, případně přímo s oblečením z tohoto obchodu?
Nikde na Heurece ani podobně jsem žádné recenze nenašla a tak mám docela strach o svoje peníze. Zase se mi ale líbí ty potisky, chápete. :lol:

smazán odkaz

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 17.10.18 18:07

Ten název zní divné, aby to nebyl nějaký napadený eshop. Nevypadá divné - špatně české názvy, podivné nízké ceny, objednání přes formulář a platba pouze kartou?

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 17.10.18 18:08

Jo aha, nenápadná reklama…

mrstecka
Nováček 4 příspěvky 17.10.18 20:24
@AnastazieB píše:
Jo aha, nenápadná reklama…

To pardon, ale když nenajdu na internetu žádné recenze a chci se zeptat tady, tak to není reklama. :) Ta platba pouze kartou mne taky zarazila…

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 18.10.18 07:56

Pokud je tam platba pouze kartou, žádné kontakty, IC atd., tak je to podvod a nenakupuj tam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >