Nákupy v Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Retezka
Kecalka 424 příspěvků 16.10.18 20:12
Nákupy v lidlu

Ahojky, prosím jaké máte zkušenosti s výrobky z lidlu? Myslím hlavně drogerii, praní, úklid, kosmetika? Přijdou mi celkově levné, něco už mám doma ;) a lidl máme kousek.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10122 příspěvků 16.10.18 20:16

Já v lidlu nakupuju moc ráda a s kvalitou jsem spokojená. Třeba krémy mají výborné, takové ty tělové používám třeba i když mám ekzém nebo přítel na lupenku. Šampony taky vyhovují, hodně tam beru i kosmetiku pro děti, dokud jsme potřebovali tak i třeba pleny byli super. Kolikrát mají i speciálně týden na úklidové prostředky ;) myslím že jsem měla i třeba nějaký make up z lidlu a byl docela fajn. Celkově za značka cien mi příde kvalitní.

Niky2
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 37 inzerátů 16.10.18 20:23

@Retezka
Treba pletove kremy Cien proti vraskam vysly v dTestu jako nejlepsi.Kam se hrabaly vsechny znacky…

Retezka
Kecalka 424 příspěvků 16.10.18 20:24

@Kriss Tina super, děkuju moc ;) a ty jejich prášky a aviváže jsi zkoušela? :think:

smudlinky
Závislačka 2687 příspěvků 299 inzerátů 16.10.18 20:26

Nejlepší je vyzkoušet, mě vyhovují některé potraviny, nevyhovuje mi kosmetika pro děti i dospělé. Prací prášky mi přišly průměrné, oblečení moc nenakupuji. Co kupuji vždy jsou balicí papiry, ty jsou bezkonkurenční.

Kriss Tina
Extra třída :D 10122 příspěvků 16.10.18 20:29

@Retezka aviváž občas koupím, za tu cenu se vyplatí zkusit, kdyby mi moc nevoněla tak za těch pár korun ji použiju na praní blbostí jako kobereček do koupelny apod :D prášky nevím nezkoušela jsem kupujeme v Německu. Mě tam naopak hodně vyhovuje oblečení jak pro sebe tak pro syna, ceny jsou hodně příznivé a kvalita je lepší než nějaké pepco, Tesco apod a materiály mají příjemné.

Fonty
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 20:33

Jsem hodně spokojená. Se vším zbožím. Jsem ujeta že čtu složení potravin a většinou fakt super. Teď například šťáva… má stejně procent ovocných šťáv jako jiná a o hodně dražší šťáva Relax…to samé jogurty, sýry, další a další výrobky.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 16.10.18 20:46

Do lidlu chodím většinou jen na jejich akce, ale kupuji tam i potraviny kvalitní. drogerii moc tam nekupuji.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 16.10.18 20:49

Drogerii tam nekupuju, to spis v DMku ty jejich domaci znacky. Jednou jsem koupila gel na praci a avivaz v Lidlu a byl v poho. Cocolino mi ale voni vic :D Nakupuju tam hlavne jidlo a pres online shop detsky a tehu hadry

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 16.10.18 20:52

Já miluju ten jejich modrý prostředek na vytírání a oranžový odmašťovací prostředek ve spreji.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 16.10.18 20:52
@Retezka píše:
Ahojky, prosím jaké máte zkušenosti s výrobky z lidlu? Myslím hlavně drogerii, praní, úklid, kosmetika? Přijdou mi celkově levné, něco už mám doma ;) a lidl máme kousek.

Uklid a prani bezkonkurencni. Kvalita vyssi, nez „znackove“ produkty a cena vyrazne nizsi. My uz nakupujeme temer vyhradne v Lidlu, jen kdyz tam neco nevedou (treba Alpskou stolni sul v kelimku se solnickou), tak vyjimecne kupujeme jinde.

Cien pravidelne vychazi nejlip v dTestech, ale ja pouzivam jine znacky drogerie, tak jsem nezkousela.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 16.10.18 20:54

Také často nakupuji v Lidlu,ale většinou potraviny jsem spokojená.

Aries6
Generální žvanilka 22178 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 21:39

@Retezka Prášek na praní, gel a aviváž spokojenost. Krém jsem zkoušela jen SOS na ruce a dobrý. Další věci jsem nezkusila, už kupuju hlavně přírodní a ekologickou kosmetiku a drogerii.
Co u nás ale pohořelo totálně, tak tablety do myčky. Ale mají prej dvoje, ale nevím, který jsem měla.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 16.10.18 21:40

Pro šampóny (v Dtestu vyšly moc dobře) a aviváž jezdím jenom tam. Oblečení pro děti také super levné a něco vydrží.

Janli
Echt Kelišová 8460 příspěvků 16.10.18 21:49

Já tam nakupuju všechno. Co používám jen kosmetiku Cien, drží se mi lupenka na uzdě. Ta kosmetika nedráždí. Jídlo, drogerie, manžel nářadí, vlastně jediný, co kupuju jinde, je chleba a oblečení.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama