Nákupy v Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Retezka
Kecalka 424 příspěvků 16.10.18 20:12
Nákupy v lidlu

Ahojky, prosím jaké máte zkušenosti s výrobky z lidlu? Myslím hlavně drogerii, praní, úklid, kosmetika? Přijdou mi celkově levné, něco už mám doma ;) a lidl máme kousek.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6070 příspěvků 16.10.18 20:16

Já v lidlu nakupuju moc ráda a s kvalitou jsem spokojená. Třeba krémy mají výborné, takové ty tělové používám třeba i když mám ekzém nebo přítel na lupenku. Šampony taky vyhovují, hodně tam beru i kosmetiku pro děti, dokud jsme potřebovali tak i třeba pleny byli super. Kolikrát mají i speciálně týden na úklidové prostředky ;) myslím že jsem měla i třeba nějaký make up z lidlu a byl docela fajn. Celkově za značka cien mi příde kvalitní.

Niky2
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 50 inzerátů 16.10.18 20:23

@Retezka
Treba pletove kremy Cien proti vraskam vysly v dTestu jako nejlepsi.Kam se hrabaly vsechny znacky…

Retezka
Kecalka 424 příspěvků 16.10.18 20:24

@Kriss Tina super, děkuju moc ;) a ty jejich prášky a aviváže jsi zkoušela? :think:

smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 348 inzerátů 16.10.18 20:26

Nejlepší je vyzkoušet, mě vyhovují některé potraviny, nevyhovuje mi kosmetika pro děti i dospělé. Prací prášky mi přišly průměrné, oblečení moc nenakupuji. Co kupuji vždy jsou balicí papiry, ty jsou bezkonkurenční.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6070 příspěvků 16.10.18 20:29

@Retezka aviváž občas koupím, za tu cenu se vyplatí zkusit, kdyby mi moc nevoněla tak za těch pár korun ji použiju na praní blbostí jako kobereček do koupelny apod :D prášky nevím nezkoušela jsem kupujeme v Německu. Mě tam naopak hodně vyhovuje oblečení jak pro sebe tak pro syna, ceny jsou hodně příznivé a kvalita je lepší než nějaké pepco, Tesco apod a materiály mají příjemné.

Fonty
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 16.10.18 20:33

Jsem hodně spokojená. Se vším zbožím. Jsem ujeta že čtu složení potravin a většinou fakt super. Teď například šťáva… má stejně procent ovocných šťáv jako jiná a o hodně dražší šťáva Relax…to samé jogurty, sýry, další a další výrobky.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 16.10.18 20:46

Do lidlu chodím většinou jen na jejich akce, ale kupuji tam i potraviny kvalitní. drogerii moc tam nekupuji.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 16.10.18 20:49

Drogerii tam nekupuju, to spis v DMku ty jejich domaci znacky. Jednou jsem koupila gel na praci a avivaz v Lidlu a byl v poho. Cocolino mi ale voni vic :D Nakupuju tam hlavne jidlo a pres online shop detsky a tehu hadry

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 16.10.18 20:52

Já miluju ten jejich modrý prostředek na vytírání a oranžový odmašťovací prostředek ve spreji.

Limi123
Závislačka 3676 příspěvků 16.10.18 20:52
@Retezka píše:
Ahojky, prosím jaké máte zkušenosti s výrobky z lidlu? Myslím hlavně drogerii, praní, úklid, kosmetika? Přijdou mi celkově levné, něco už mám doma ;) a lidl máme kousek.

Uklid a prani bezkonkurencni. Kvalita vyssi, nez „znackove“ produkty a cena vyrazne nizsi. My uz nakupujeme temer vyhradne v Lidlu, jen kdyz tam neco nevedou (treba Alpskou stolni sul v kelimku se solnickou), tak vyjimecne kupujeme jinde.

Cien pravidelne vychazi nejlip v dTestech, ale ja pouzivam jine znacky drogerie, tak jsem nezkousela.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 16.10.18 20:54

Také často nakupuji v Lidlu,ale většinou potraviny jsem spokojená.

Aries6
Generální žvanilka 21979 příspěvků 5 inzerátů 16.10.18 21:39

@Retezka Prášek na praní, gel a aviváž spokojenost. Krém jsem zkoušela jen SOS na ruce a dobrý. Další věci jsem nezkusila, už kupuju hlavně přírodní a ekologickou kosmetiku a drogerii.
Co u nás ale pohořelo totálně, tak tablety do myčky. Ale mají prej dvoje, ale nevím, který jsem měla.

Uživatel je onlineLucie008
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 16.10.18 21:40

Pro šampóny (v Dtestu vyšly moc dobře) a aviváž jezdím jenom tam. Oblečení pro děti také super levné a něco vydrží.

Janli
Kelišová 6310 příspěvků 16.10.18 21:49

Já tam nakupuju všechno. Co používám jen kosmetiku Cien, drží se mi lupenka na uzdě. Ta kosmetika nedráždí. Jídlo, drogerie, manžel nářadí, vlastně jediný, co kupuju jinde, je chleba a oblečení.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >