Jaký sport vyjde nejlevněji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 11:41
Jaký sport vyjde nejlevněji?

Ahoj všem, mám nadváhu a chci začít sportovat. Do teď byl jediným mým „sportem“ pohyb do práce, z práce, po domě. Moc jsem chtěla začít plavat, jenomže jsem na tom špatně s penězi :oops: Nemůžu si dovolit i třeba jenom 1× týdně návštěvu bazénu, 90 minut tu všude v okolí stojí kolem 70-90 korun (teď mě napadá permanentka, na to jsem nekoukala, možná by to vyšlo o pár korun levněji). Vím, je to dobrá cena. Ale i za tu nejnižší cenu jsem v tom za 280 měsíčně, což jsou pro mě náklady na jídlo na skoro 3 dny. Do toho nemám plavky, takže ještě cena těch.
Napadá vás nějaký sport, který bych mohla dělat v podstatě zadarmo? Ozývají se kolena, běh nepřichází v úvahu. Bojím se, že je možná jen rychlá chůze… :(
Prosím, moji finanční situaci neřešte, je to snad jen dočasné a do pár let bude líp. Děkuju za rady i respekt anonymu :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 13.10.18 11:44

Vzhledem k tomu, že máš internet, pohledala bych si videa na YouTube. Můžeš si koupit i míč na cvičení, to je jednorázová investice. Ať se ti daří :kytka:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5370 příspěvků 13.10.18 11:44

Cvičení doma? Je to zadarmo a na youtube najdeš spoustu videí (i od profesionálních trenérů).

modravlocka
Kecalka 376 příspěvků 13.10.18 11:45

Proc ne ta rychla chůze? V tomhle počasí naprosto ideální věc. :-) Nebo pokud máš kolo, tak se to da skombinovat i s nim.

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 13.10.18 11:46

Chůze, běh, cvičení doma. Vše zdarma ;)

Edit: Jo, promiň, běh tedy ne.

Příspěvek upraven 13.10.18 v 11:47

TeSudička
Kecalka 298 příspěvků 13.10.18 11:46

Tvoji financni situaci naprosto chapu, byla jsem na tom stejne. Upravila jsem jidelnicek nasetrila na rotoped (pouzity), sestavila si cviceni a cvicila zadarmo doma. Vysledek -38kilo. Drzim palce :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 11:53

Já mám asi vymytý mozek či co, ale to cvičení doma mě vůbec nenapadlo :roll: :mrgreen: Asi proto, že jsem ho nikdy nepraktikovala :mrgreen:
Rychlá chůze mi nevadí, ráda se procházím a teď je fakt krásně. Jen v zimě přijdu za tmy domů a špacírovat někde po tmavém parku se mi nechce :D Ale šla by jinak pořešit doprava do práce a vystupovat dřív a šla bych mezi lidmi :palec: Zkrátka jsem hledala i něco jiného. Vědět, že mám z čeho vybírat, je lepší, než vědět, že mám jedinou možnost.
Já věděla, že mi tu poradíte, děkuju :hug:

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 13.10.18 12:20

Hubnoucí klasika, nejprve kýbl výmluv, proč to nejde. Takže ano, nikdy nezhubnete.
Protože přes léto lze plavat v přírodních vodách bez plavek, plavky ve výprodeji stojí i pod 100Kč, některé zdravotní pojišťovny proplácejí plavenky, někteří zaměstnavatelé na sportovní aktivity přispívají.
Nejkomplexnější pohyb je chůze, tam očekávám výmluvy na čas, koleno a útratu za boty a oblečení. Kolenu by pomohl nordic, jenže tam se musí koupit hole a na ty bude až v příštím životě.
Cvičení doma je sice jakoby zdarma, ale kdo hledá výmluvy, tak nevydrží cvičit každý den 2 hodiny. Tu bude někdy bolet hlava, tu bude potřeba se věnovat domácím pracem, tu se najde výmluva.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 13.10.18 12:28

Chodit. To je nejpřirozenější způsob pohybu jaký byl kdy pro člověka vymyšlen :-) Najdi si v okolí domova pár okruhů, ať je to taky mírně do kopce a v lehkém terénu aby tě to nutilo udržovat rovnováhu a každý den si na hodinu vyraž. A máš z větší části splněno a jediné co na to potřebuješ jsou boty, v krajní nouzi ani ty ne (https://cs.wikipedia.org/…Abebe_Bikila).

Halamka
Závislačka 3699 příspěvků 13.10.18 12:38

Rychlá chůze je nejlepší. Chce to postup e zvyšovat alespoň na hodinku denně tři až čtyři krát týdně. Naprosto ideální.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 13.10.18 12:47

Chůze s holemi, ale správnou technikou. Nákup hůlek není tak finančně náročný. Pak cvičení doma podle videí na youtube, cvičení na míči.

Mrs.bloud
Kecalka 193 příspěvků 13.10.18 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám nadváhu a chci začít sportovat. Do teď byl jediným mým „sportem“ pohyb do práce, z práce, po domě. Moc jsem chtěla začít plavat, jenomže jsem na tom špatně s penězi :oops: Nemůžu si dovolit i třeba jenom 1× týdně návštěvu bazénu, 90 minut tu všude v okolí stojí kolem 70-90 korun (teď mě napadá permanentka, na to jsem nekoukala, možná by to vyšlo o pár korun levněji). Vím, je to dobrá cena. Ale i za tu nejnižší cenu jsem v tom za 280 měsíčně, což jsou pro mě náklady na jídlo na skoro 3 dny. Do toho nemám plavky, takže ještě cena těch.
Napadá vás nějaký sport, který bych mohla dělat v podstatě zadarmo? Ozývají se kolena, běh nepřichází v úvahu. Bojím se, že je možná jen rychlá chůze… :(
Prosím, moji finanční situaci neřešte, je to snad jen dočasné a do pár let bude líp. Děkuju za rady i respekt anonymu :kytka:

Zacni rychlou chuzi 20minut denne, idealne nekde kolem baraku, pak rychle domu a trosku posilovani bez cinek. Nohy, ruce, bricho, zadek (klasika co znas z telocvicu ze ZS). Jinak cviceni bez zahrati ma minimalni efekt. Postupne chuzi prodluzuj tak, aby ses u toho zahrala, zapotila. A samozrejme dieta - nejez mene, ale zdraveji. Vice zeleniny, ovoce (napriklad misto bramborove prilohy ci knedliku), ale neodpirej si vyrazne sladke na ktere jsi zvykla, nebo neco na cem ujizdis. Spis jen proste rozsir druhy potravin, ktere prijimas (dlouha ryze, cizrna, ruzne druhy muk). Doplnis si tak vitaminy a to te take podpori v hubnuti a ztrate vetsiho apetitu. Kolik vazis a meris? S urcitou vahu je pak dobre pristoupit k tomu behu hlavne z casovzch duvodu, protoye u behu se dostanes do spalovaci zony za dvacet minut a pak uz staci jen desetkrat stehna, ruce a bricho. Ja se vesla do 40 min. Budto rano nebo vecer jak casto to jde a pak pri idealni vaze tak dvakrat tydne i kdzy budes dlabat nadstandard a uy si to udryis. Nic narocnyho:=0 Jinak zadek se behem formuje sam.

Mrs.bloud
Kecalka 193 příspěvků 13.10.18 12:58
@Anonymní píše:
Já mám asi vymytý mozek či co, ale to cvičení doma mě vůbec nenapadlo :roll: :mrgreen: Asi proto, že jsem ho nikdy nepraktikovala :mrgreen:
Rychlá chůze mi nevadí, ráda se procházím a teď je fakt krásně. Jen v zimě přijdu za tmy domů a špacírovat někde po tmavém parku se mi nechce :D Ale šla by jinak pořešit doprava do práce a vystupovat dřív a šla bych mezi lidmi :palec: Zkrátka jsem hledala i něco jiného. Vědět, že mám z čeho vybírat, je lepší, než vědět, že mám jedinou možnost.
Já věděla, že mi tu poradíte, děkuju :hug:

Nejlepsi je ta chuze po ranu. Nechod v parku. Oblikni se normalne a normalne jdi rychle ulicema, nikdo nepozna, ze cvicis, jestli mas doma starou ksiltovku, tak doporucuju, abys nikoho nevidela a nikdo tobe do tvare. A sluchatka a hudbu. Snaz se lidi ingorovat, me to rozhazovalo a unavovalo. Jinak tu tmu chapu, taky se bojim.

inkakřivák
Extra třída :D 14604 příspěvků 13.10.18 13:05

zapomen na MHD. Ušetříš a ještě zhubneš.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16802 příspěvků 13.10.18 13:13
@TeSudička píše:
Tvoji financni situaci naprosto chapu, byla jsem na tom stejne. Upravila jsem jidelnicek nasetrila na rotoped (pouzity), sestavila si cviceni a cvicila zadarmo doma. Vysledek -38kilo. Drzim palce :mavam:
:palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >