Zkušenosti s obuví Mini B - Baťa

728
24.2.16 12:56

Zkušenosti s obuví Mini B - Baťa

Jake máte zkušenosti s obuví od baťu? Budu kupovat synovi boty na jaro a zaujaly mě botičky mini b od baťu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17660
24.2.16 13:12

Zkusenosti s botama od Bati mam dobrou, kupuju sobe i detem na Vaclavaku, pravda znacku Gabor nebo Ecco. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
24.2.16 13:24
@pajule022 píše:
Jake máte zkušenosti s obuví od baťu? Budu kupovat synovi boty na jaro a zaujaly mě botičky mini b od baťu.

A jake konkretne te zaujaly? Protoze podle toho, co tam vidim, bych do nich nesla. Pusobi na me tvrde. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
728
24.2.16 13:32
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
24.2.16 13:34

Ja si s botickama take nevim rady.. Dcera 3 roky, kupovali jsme vzdycky kvalitni boty.. Z Essinek jsme presli na obuv z lekarny, zimni boty 1300 a na chire nam rekli, ze ji zarustaji nehty na malickach a ze ma uzke boty.. Take nevim kde kupovat a co.. Batu jsem ted sjela a vzhledove pekne, take by me zajimalo zdravotni hledisko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
24.2.16 13:35
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
24.2.16 13:36

@susinka88 syn mel ted zimní pegres a tuhle značku už nikdy nekoupim :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
24.2.16 13:41

Tohle jsou Fare, co mame.. Ale jako je to des.. Clovek jim samozrejme nechce nicit nohy, snazi se ale pak zjistim ze ani 1300 nestaci a je to spatny? Ja uz opravdu nevim co kupovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
24.2.16 13:50
@susinka88 píše:
Tohle jsou Fare, co mame.. Ale jako je to des.. Clovek jim samozrejme nechce nicit nohy, snazi se ale pak zjistim ze ani 1300 nestaci a je to spatny? Ja uz opravdu nevim co kupovat..

Barefoot?

• Nahlásit
  • Citovat
20820
24.2.16 13:58

@brko Jsou tvrdé. Já jednou tu chybu udělala :mrgreen: A kromě toho za jednu zimu (kupovala jsem zimní) vypadaly, jako bychom je našli u popelnic. Samozřejmě mi to nikdo nevyreklamoval, protože to byla chyba nošení. Měli jsme se na ně totiž jen dívat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
24.2.16 14:11
@Amys píše:
@brko Jsou tvrdé. Já jednou tu chybu udělala :mrgreen: A kromě toho za jednu zimu (kupovala jsem zimní) vypadaly, jako bychom je našli u popelnic. Samozřejmě mi to nikdo nevyreklamoval, protože to byla chyba nošení. Měli jsme se na ně totiž jen dívat :mrgreen:

Jo, ony uz na obrazku tak vypadaji.

• Nahlásit
  • Citovat
37
23.10.18 08:14

Pěkný den! :)

Máte zkušenosti se zimní obuví značky Baťa? Konkrétně kozačky Bubblegummer nebo sněhule Mini B?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
23.10.18 09:17

@andulka12 celkově Bata nemá obuv nic moc, hlavně je problém pokud se rozhodneš reklamovat. Oni snad 99% reklamací zamítají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
23.10.18 09:26
@smudlinky píše:
@andulka12 celkově Bata nemá obuv nic moc, hlavně je problém pokud se rozhodneš reklamovat. Oni snad 99% reklamací zamítají.

Můžeš mi, prosím, doporučit jinou zimní obuv? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3774
23.10.18 11:42

Mně se tato značka docela líbí. Už jsme na ně kolikrát koukala, ale nikdy je děcka neměly. Zdá se mi pěkně tvarovaná a docela i ohebná. :nevim:
Mercedes mezi zimními boty je jednoznačně předražený a tolik opěvovaný Superfit, ale prostě jsme fakt na lepší boty za ty roky nenarazili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama