Zkušenosti s Tinderem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
104
16.6.17 08:01

Zkušenosti s Tinderem?

Ahojte, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s Tinderem? Jaký z toho máte pocit? Podařilo se Vám se seznámit úspěsně? Nějaká špatná zkušenost? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2847
16.6.17 08:18

Kolegyně se tak seznámila se svým nynějším přítelem…ale říkala, že před ním měla přes Tinder spoustu schůzek a byla to hrůza, děs…řekla si, že dá šanci poslednímu a s tím to vyšlo :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.17 10:02

:) Já díky Tinderu poznala 3 kluky - první dva hledali jen povyražení, přátelství s výhodou. Ten třetí byl super, ale žel jsem měla v tě době ještě v hlavě jednoho z těch předchozích dvou, a tak jsem v rom nepokračovala.
Kámošce z toho vylezl dvakrát pelech.
Kolegovi od kámošky z práce vztah..

Takže je to jako s každou seznamkou, tady mi to ale přijde daleko víc o sexu.

M

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
219
27.9.17 20:58

Taky mě zajímá Tinder - kámoška se seznámila s přítelem a je šťastná :)…Někdo doporučuje Badoo, ale s tím nemá dobré zkušenosti, tak je to asi o náhodě…Ale o tom Tinderu přemýšlím - ještě nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
27.9.17 21:08

*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27486
27.9.17 21:45

Tak ja potkala bezva chlapa na badoo, ale to je o velke nahode, vlastne sem se ani nechtela seznamovat, jenom pokecat a nakonec z toho mam spriznenou dusi :mrgreen: segra zas na tindru potkala kluka, se kterym se stali nejlepsimi prateli a ted spolu bydli, takze ano da se tam obcas narazit na nekoho fajn, ale z 90% narazis spis na nejaky ubozaky. Pokud to beres vazne tak spis nejakou placenou seznamku jako edarling apod, tam to ty lidi budou brat vic vazne kdyz za to plati :D kazdopadne, kdyz si tinder stahnes tak tim nic nezkazis, muzes ho zase snadno smazat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.17 22:18

Jaaa :mavam:

Prosim anonym, citlivy udaj.

Ja ted s mym „Tinder“ muzem cekam miminko a mame opravdu pekny vztah. S kamarady si „ze srandy“ jeden den zalozil profil a druhy den jsme se seznamili. Laska na prvni pohled to nebyla, rekneme ze tak na treti :D, ale stoji to za to. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
219
27.9.17 22:43

:potlesk:
Vím, že je to o náhodě. Popravdě s edarling nemám dobré zkušenosti, stejně tak s be2-je hrozně složité tam zrušit profil, protože oni to automaticky prodlužují a vy pak můžete zaplatit dost peněz.
Na štěstí. cz mi přijdou lidé opravdoví, ale taky jsou tam různá individua.
Já vlastně teď taky hledám spíš někoho na pokec… ;)
A třeba najdu i něco jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
28.9.17 06:45

Ja sem se seznamila s manzelem na badoo. Jsme spolu sest let mame triletou dceru a dalsi na ceste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.19 13:31

Anonnymní

Máte někdo zkušenost při seznamování s Tinderem v Olomouci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
25.3.19 16:50

Ségra potkala na Tinderu svýho nynějšího manžela, ale měla před ním prý nespočet schůzek s různými „šílenci“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
25.3.19 20:19
@Kopretina321 píše:
Máte někdo zkušenost při seznamování s Tinderem v Olomouci?

A vis to, ze tinder je na sex? Jestli si chces zasukat - tinder JO, jestli chces vztah - tinder NE.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.19 07:22

Tinder - seznamka a recenze. Nebylo by lepší sem rovnou napsat seznam chlapů, kteří si chtějí jenom zašukat… :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
26.3.19 16:35
@Kopretina321 píše:
Tinder - seznamka a recenze. Nebylo by lepší sem rovnou napsat seznam chlapů, kteří si chtějí jenom zašukat… :lol: :lol: :lol:

tak to budou asi všichni, né? :mavam: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.12.20 07:24

Internetová seznamka - https://be2.cz Jsem maximálně šťastná a spokojená. Našla jsem tady svou lásku, už spolu i bydlíme a zatím to vypadá moc fajn. Ten poplatek za členství mi rozhodně za tohoto partnera stál. Nebojte se a pokud to myslíte vážně, buďte aktivní a jděte do toho.

Příspěvek upraven 26.01.21 v 11:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat