Změnil se i váš chlap po narození dítěte? Je větší sobec?

Anonymní
16.6.17 06:16

Napřed já a pak vy...

Ahoj, v lednu jsem se stala mámou. Miminko je úžasné, vše okolo něj je v pořádku.
Problém je chlap. Jsme 6 let manželé( známe se 10), vždy byl hodný, obětavý, nesobecký. Od té doby co se narodilo malé pravý opak. Já zůstala na MD, takže prachy naprd, a v podstatě vše musím okolo mě a malé táhnout sama. On začal šíleně utrácet, vůbec si neuvědomuje že všechno něco stojí. Máme dlouhodobě auto v servisu, takže pravidelně každej týden musí naobjednávat tesco ( doprava cca 100) naháže si do košíku plno pytlovin který sežere téměř hned, 15 stovek hned v háji, a to je pomalu každej týden( jako by byl problém koupit po cestě domů něco, jde okolo Alberta i Tesca). Vždycky začátkem měsíce vybere mě hotovost a nechá mi ji v kuchyni na drobné nákupy ve večerce( bydlíme na vesnici, nic jiného tu není). Jenže během 14 dnů tam není ani ň, protože si musel vzít drobné na to, či ono. Včera jsem už buchla. Donesl si vítězoslavně kraťasy za 1600 z Bushmanna. Prý nikde nic jiného není, že nemůže chodit jako onuce( jenže je tlustej, za 2 měsíce budou kalhoty prošoupaný mezi stehnama úplně stejně jako kalhoty za 500). Já si od porodu koupila pomalu akorát vložky, a on takhle rozhazuje. Chápu, je náročný mít dítě, něco to stojí. Ale takhle negramotně co se týče financí se nikdy nechoval, doma pochopitelně nepomůže, je to moje práce, on do své taky chodí. Úplně se mi začíná protivit. Po mě chce abych byla opečovaná, upravená, doma uklizeno, navařeno ale já to nemám kdy všechno stíhat. Mimčo je hodné, ale jsou dny kdy je neodložitelné a to neudělám nic…
Změnil se i váš chlap po narození dítěte? Je větší sobec?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
16.6.17 06:28

Ne. Nezmenil. Neverim, ze nebyl castecne takovy uz pred narozenim ditete.
Co ho stve?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.6.17 06:30

@Verun83 Opravdu takový nebyl, spíš se uskromnil a dopřál mě. Teď ale nebere ohledy…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.6.17 06:33

@Verun83 ženskou nemá, neb by to nebyl schopnej vše stíhat, neustále mi vypisuje na Viberu, z práce jde rovnou domů, po večerech se nikde netoulá..

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
16.6.17 06:35
@Anonymní píše:
@Verun83 Opravdu takový nebyl, spíš se uskromnil a dopřál mě. Teď ale nebere ohledy…

No a resili jste to v klidu? Vypada to, ze neunesl to, ze ma najednou nejakou financni povinnost vuci vam a chce si,,svoje,, penize uzit, nez mu je vsechny vezmete. Tak to na me pusobi.Neco ho stve, proto dela tyhle naschvaly.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.6.17 06:38

@Verun83 já už to asi v klidu řešit neumím. Začínám zvažovat nějakou brigádu, třeba doplňování zboží v noci někde. Fakt nevím. On má tisíce keců. Na ty kraťasy mi včera řekl že jsem taky malé naposledy koupila za 700( jenže to byla hromada oblečků a bude je nosit ještě několik měsíců a navíc už jí vše začíná být krátké..)

• Nahlásit
  • Citovat
48664
16.6.17 06:44
@Anonymní píše:
@Verun83 já už to asi v klidu řešit neumím. Začínám zvažovat nějakou brigádu, třeba doplňování zboží v noci někde. Fakt nevím. On má tisíce keců. Na ty kraťasy mi včera řekl že jsem taky malé naposledy koupila za 700( jenže to byla hromada oblečků a bude je nosit ještě několik měsíců a navíc už jí vše začíná být krátké..)
žárlí :jazyk:, sednout si a říct kolik potřebuješ měsíčně na fungování a z toho co zůstane část dát bokem a z části at si klidně něco koupí ale kvůli tomu že on utrácí bych si k miminu práci nehledala. Tu si může hledat on když chce utrácet. Bohužel děti rostou takže oblečení se dokupuje každou chvíli :lol: peníze n jídlo bych si schovala ne že on si z toho bude brát a pak na konci měsíce tam už peníze nejsou :cert: :cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.17 06:47

@Markéta80 je to těžký, já když chodila do práce měla téměř stejný plat jako on, někdy i větší, zak mám pocit že si teď užívá tu,,nadvládu" a nechává mi to vyžrat že jsem na něm závislá…

• Nahlásit
  • Citovat
16.6.17 06:48

Zacina vycitat i obleceni na malou? Tak to mas mazec zname to takhle delal patner a nakonec z toho vyslo ze ten chlap se citil odstceny a a na dite zarlil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
16.6.17 06:49

Mě zůstal stejný, takže to mám vlastně podobně :lol: :nevim: peníze máme, ale snažím se aby jsme šetřili stejné částky jako před dětma, tudíž ten rozpočet je nabitý a já vyjdu každý měsíc tak tak. Vše rozmýšlím dvakrát, pořád plánuju ať to vyjde. Nějaké kafíčka či jiné odreagování pro mě jsem zavrhla.
Ovšem chlap si jede pořád stejně a dopává si svačinky, ionťáky, sportovní doplňky…vadí mi to hlavně v tom, že je to zbytečné a ty částky se dají ušetřit. Potom si ale řeknu, že když pracuje, má právo si ty peníze i užít, nejen syslit.
Takže tě chápu, vím jak to člověka nervuje a bohužel neporadím :nevim: jedině jej více zapojit, ať si uvědomí situaci, co všechno stojí a co si musí kolikrát člověk odepřít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 06:49

Jinak ti neporadim co delat v takove situaci jsem nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.17 06:51

@Ivulabambula nedávám mu záminky aby se měl cítit odstrčený, věnuju se i mu pořád dost, ale pochopitelně je to míň než před malou…

• Nahlásit
  • Citovat
3391
16.6.17 06:52

Kraťasy od Buschmanna mají do vel. 3XL, což jestli je tlustej, všude nesežene. A vydržej dlouho, žádný dva měsíce, ale několik sezon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.17 06:56

@Konnny V C&A sežene. Loni si u Bushmanna koupil kraťasy taky- 2 měsíce než byly na látu mezi stehnama…

• Nahlásit
  • Citovat
3391
16.6.17 07:01

3XL mají v CA taky, to je fakt. Dva měsíce výdržnosti mě překvapujou, manžel má už třetí kraťasy od Buschm.,taky je tlustej. Teď točí pořád dvoje, které má dlouho, prochodil v nich loni určitě celé léto a nic se nikde netrhá. Ovš. Buschm. je poměrně drahej, to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama