Reklama

zkusit léčitele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 12:51
zkusit léčitele?

právě mě psala kamarádka že zná nějakýho léčitel, který by nám mohl k miminku třeba pomoct, ale já nevím jestli tam jít, nebo radši ne. Co myslíte, osvědčilo se vám to někdy? Pořád si říkám, že doktor je doktor :nevim:

Reklama

Reakce:

Renata.H
Kecalka 243 příspěvků 06.05.10 12:57

Ahoj, teď nebudu psát za sebe, ale ze zkušenosti mé mamky. Doktoři ji tvrdili, že ona děti mít nikdy nebude, ať se s tím smíří. Nechtěla tomu uvěřit, podstupovala (tenkrát bolestivé) vyšetření, dneska už se to všechno dělá jinak, vyprávěla mi, jak si myslela, že jsou to její poslední chvilky života, že takovou bolest si nikdo nedokáže představit. Ona ale to miminko vážně chtěla a nevzdávala to dlouhý týdny, měsíce a nakonec už roky.
Když už prošla snad všechna možná vyšetření, tak ji kamarádka, která měla stejný problém, navrhla, že slyšela o jednom léčiteli, který by jim mohl pomoct. Tenkrát za to vyšetření chtěl šílený peníze, ale byli odhodlaný to zkusit. Zkusili a dneska ani jedna nelitují, další měsíc byli obě těhotný a dneska jsou z nás velký holky :-D
Držím palečky

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 06.05.10 13:00

Goldenko, já myslím, že tím nic nezkazíš. Pokud ti bude radit, abys přestala chodit k doktorům, nebo si bude účtovat přemrštěné částky za setkání, tak se na něj vykašli. Jinak věřím tomu, že by ti mohl pomoct. Mně jako dítěti jeden léčitel pomohl s dlouhodobými problémy se zažíváním.
 R.

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 06.05.10 13:09

Já mám také dobrou zkušenost s jednou paní léčitelkou. Ale je to jako s doktory, není doktor jako doktor, člověk musí prostě kápnout na toho pravého léčitele. Já se u té paní léčila pro jiné potíže, ale pomáhá i maminkám, co nemohou otěhotnět. Určitě bych to zkusila.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 13:14

a na co se tak ptá a nebo v čem spočívá ta jeho léčba, bylinky? cvičení, léky nebo co??? nikdy jsem tam nebyla, nedokážu si to teda ani představit, prý je to sezení na 30 minut a platí se kolik uznám za vhodný :nevim:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 06.05.10 13:25

Goldenko - odkud jsi? Podle toho, co píšeš, není ten pán z Krucemburku nebo tam někde?

Já jezdila k léčiteli a pomohlo mi to hodně. Zrovna teď jezdím se zády k jednomu „šarlatánovi“ a super. Né to je fyzioterapeut, ale používá k tomu spoustu alternativních me­tod.

Prostě já hlasuju, ano - proč to nezkusit.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 13:28

nevím odkud ten pán je, protože mě to kámoška napsala e-mailem jestli k němu nechci objednat a že bude v červnu ve Žďáře nad Sázavou léčit nebo co, takže to je kousek od Krucemburku. Ty záda mě moc zajímají, dost na ně trpím tak by mě zajímalo co ti ten léčitel radí a nebo co ti s nima dělá?

Anonymnice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.10 13:32

ahoj, tak já bych se taky určitě nebála, jen bych jak tu někdo zmínil, neposlochala, kdyby radil vykašlat se na doktory. jinak já mám dobrý zkušenosti s léčitelem kdysi před lety - pomohl mi od stálých bolestí šíje a zažívacích problémů. moje maminka znala ještě pátera Ferdu a ten pomohl mojí sestřičce od exému. a co se týče otěhotnění…mě myslím dost pomohla regrese - ale na to pozor, musí to provádět hodně dobrý terapeut. ale jinak doporučuji..velmi silný zážitek :kytka:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 06.05.10 13:51

Ahoj, kamarádka po 4 letech zkoušení a různých vyšetření u doktorů zkusila léčitele Jonáše a už mají druhého chlapečka :-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 13:54

fajn, jdu do toho :palec: co mě nezabije to mě posílí :lol:

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 06.05.10 14:10

no já myslím, že se i léčitelé liší tím, jak léčí. Někdo používá energii, ale třeba moje paní léčitelka pomocí virgule zjistí, co je třeba v těle posílit a řekne mi, jaký čaj si koupit, hodně doporučuje čínské přípravky a pak dělá masáže a baňkování. Ale těch léčitelský metod je fakt celá škála. Neboj, jdi do toho! Nebolí to! :-D :wink: :mavam:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 14:24

tak mě kámoška už objednala, mě na půl hoďky a po mě půjde manžel na půl hoďky, ten mě ukamenuje co jsem to vymyslela :lol: ale ne, myslím si, že půjde rád

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 06.05.10 14:45

Goldenko - tak to je uřčitě ten léčitel, kterého znám. Je úžasný. Jen trošku upřímný, prostě žádné okecávání a všechno řekne na rovinu.

Záda - trpím na bederní páteř. Takže bankování, nahřívání, rozmasírovaní, naházení obratlů zpět. Ten človíček má zlaté ruce, ale bohužel nové lidi teď už nebere.

Příspěvek upraven 07.05.10 v 12:50

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 16:24

taky trpím na bederní páteř, blokují se mě esíčka, každý den cvičím, nahřívám, mažu mastmy a věřím, že to cvičení pomáhá, ale už to nneí jako dřív. Tak ten léčitel ke kterýmu jdu je prý z Žatce. Kamarádky k němu chodí a jsou moc spokojený, tak uvidíme. Jinak k těm mým zádům, myslím si, že je to ze stresu, to se říká, že je člověk hrozně svalově v křeči, navíc jsem dost silná, takže momentálně sázím na dietu a věřím, že to zádům pomůže. Zhubla jsem zatím 2 kila a zkusila si vzít do ruky 2 krabice mlíka=2 kila a je to pěkná váha, takže už tím jsem určitě tělu ulevila :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >