Zlevněné kondomy

33
29.5.17 17:10

Zlevněné kondomy

Zdravím, tak jsem si šel koupit kondomy PRIMEROS (9ks) - byly ve slevě za 61 korun. Tak jsem si je koupil, avšak tento balíček byl zlevněn na 35 korun..
Je pravda, že u tohoto balení bylo rostrhlé poutko - to, jak se zavěšuje na regál.
Myslíte, že je bezpečné je používat? Balení bylo jinak nepoškozeno.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.17 17:15

Myslim, ze budou v poradku, zkontrolovala bych jeste datum spotreby. Pokud mas ale pochybnosti a neprijemny pocit, tak bych koupila nove a nekazila si sex myslenkami na kvalitu kondomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26196
29.5.17 17:16

Koukni, jestli není poškozený obal kondomu. Nemělo by z nich nic vytýkat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
29.5.17 17:16

Primeros redesignoval vsechna baleni, proto jsou ta stara v tak velkych slevach. Normalne bych je pouzila a nebala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 17:21

Omlouvám se za příspěvek trochu mimo, ale jak jsem přehřátá, tak jsem četla „zvlněné kondomy“ a nějakou dobu si tu lámu hlavu, jak jako zvlněné :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 17:23
@přírodní píše:
Omlouvám se za příspěvek trochu mimo, ale jak jsem přehřátá, tak jsem četla „zvlněné kondomy“ a nějakou dobu si tu lámu hlavu, jak jako zvlněné :zed: :mrgreen:

Na zvlnene kondomy bych moc nespolehala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
29.5.17 17:40
@Tinuvien píše:
Koukni, jestli není poškozený obal kondomu. Nemělo by z nich nic vytýkat. :)

a pak se mě div :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
29.5.17 17:41
@allan píše:
Zdravím, tak jsem si šel koupit kondomy PRIMEROS (9ks) - byly ve slevě za 61 korun. Tak jsem si je koupil, avšak tento balíček byl zlevněn na 35 korun..
Je pravda, že u tohoto balení bylo rostrhlé poutko - to, jak se zavěšuje na regál.
Děkuji.

to zjisti a dej nám vědět :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
29.5.17 17:47
@allan píše:
Děkuji.

prosim tě pokud jsi si nejsi jistý, že kondom není v pořádku hod to do popelnice..ty ušetřený prachy by tě pak třeba mohly hooodně mrzet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1310
29.5.17 18:56

Nebála bych se toho, v kauflandu vyprodávali krabičku 3ks za 1kč. Kdyby mi to nebylo blbé, vzala bych celý karton :lol: Takhle jsem vzala 3 krabičky a nic jim nebylo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
29.5.17 19:06

Já bych je pro jistotu před použitím nafoukl :mrgreen: nikdy nejvýš kdo je na výstupní kontrole a co má v ruce za ostrý nástroj. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
29.5.17 19:26
@Lumius píše:
Já bych je pro jistotu před použitím nafoukl :mrgreen: nikdy nejvýš kdo je na výstupní kontrole a co má v ruce za ostrý nástroj. :mrgreen:

S tebou musí být v posteli sranda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
29.5.17 19:28

Raději bych je zkusil jeden po druhém nafouknout :) Jinak já kupuji v Lidlu 12ks za 39 Kč. Žádné drahé špásy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
29.5.17 19:30
@Lumius píše:
Já bych je pro jistotu před použitím nafoukl :mrgreen: nikdy nejvýš kdo je na výstupní kontrole a co má v ruce za ostrý nástroj. :mrgreen:

to je jak ten vtip: bavi se tri sekretářky, jedna říká - nasla jsem rediteli v supliku kondomy, druha - jo jo o tech vim, ja jsem je totiž propichla a treti sekretářka omdlela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
29.5.17 19:33
@Hanka1 píše:
to je jak ten vtip: bavi se tri sekretářky, jedna říká - nasla jsem rediteli v supliku kondomy, druha - jo jo o tech vim, ja jsem je totiž propichla a treti sekretářka omdlela :mrgreen:
:potlesk: :potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama