Zlín-odběr pupečník.krve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 23.01.09 19:12
Zlín-odběr pupečník.krve?

Ahoj, nevíte někdo, jestli ve zlínské nemocnici provádějí odběr pupečníkové krve? Když jsem rodila malého, tak to ještě nebylo možné.

Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.09 22:06

Myslím, že už to dělají!
Teď v prosinci rodila kamarádka a jestli se nepletu tak si ji nechali taky odebrat, ale na podrobnosti bych se ti musela zeptat!
Nejlepší budee zavolat přímo na porodnici nebo se poptat na předporodních kurzech nebo nějaké porodní asistentky :wink: :wink: :wink:

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 24.01.09 11:48

díky! určitě se zeptám, jen jsem si říkala, že mám zatím ještě čas. Při malém mi řekli, že bych musela rodit v Olomouci, tam už odběr dělají. A nevíš náhodou, jestli se to musí domluvit dopředu nebo stačí říct při porodu?

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.09 12:59

Já myslím, že ta kamarádka se domlouvala hodně dopředu!!!
Když budeš chtít tak se jí poptám a dám ti podrobnější info! Myslím, že oni to řešily na předporodních kurzech a tak si to objednala, ale víc fakt zatím nevím!!!

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 24.01.09 16:56

To bys byla hodná, děkuji

kanka80
Kelišová 6423 příspěvků 12 inzerátů 17.03.13 10:30

Ahojte holky :mavam: teď jsem si pročítala články o odběru pupečníkové krve, ale když jsem se dočetla, že pro potřebu vlastního miminka to nemá smysl, tak bych ji chtěla darovat. Nevíte, jestli ve Zlínské Baťově nemocnici provádí takový odběr? :oops:

Váš příspěvek
Reklama