PŘEROV

Anonymni
12.1.09 09:06

PŘEROV

ahoj holky,
mate nektera zkusenosti s prerovskou porodnici? jaci jsou lekari a PA, je mozna volba polohy pri porodu? davaji epi na prani?
a jak je to na novorozeneckym, jestli sestry pomahaji pri kojeni …

diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23515
12.1.09 09:52

Ahoj…já mám v Přerově rodit za pár dnů, sama jsem zvědavá, jak to bude, oba starší kluky jsem rodila v minulém stolení, ještě ve staré porodnici :wink:
Když nezapomenu, tak se pak ozvu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
12.1.09 12:14

Ahojky, rodila jsem v r. 1995 ve staré porodnici a v r. 2006 už v nové a na oba porody nemám nic negativního. V novém to je samozřejmě i o příjemnějším prostředí. Nadstandart se nedá objednat předem, jídlo je teda mazec, ale to asi v každé nemocnici, všechno musíte mít svoje (vložky, plenky, toaletní papír). Na mě byli všichni milí, ochotní, ale slyšela jsem od známé, že než přišel manžel k porodu a byla tam sama, tak byli arogantní, tak nevím, je to asi člověk od člověka. Držím palce, ať je vše v pořádku a přeju krásná a zdravá miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
12.1.09 12:20

jo a epi určitě dávají, já ho teda nedostala, protože jsem hrdinka chtěla do porodnice co nejpozději a když už jsem ho po PA stráááášně chtěla, tak mi řekla, že už by mi ani nestihl zabrat (a malý byl do 30 min. na světě :wink: ) a novorozenecké je moc hezké, mimča případně příkrmují mateřským mlékem, dodržují desatero, teda myslím, že se to tak říká, správného kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.1.09 12:36

ahoj,já sem teda v PR rodila v roce 2007,PA i lékaři v poho,ale dětský sestry teda hodně špatný…pokud po nich nic nechceš,tak o.k.,ale my měli problémy při kojení,malej měl žloutenku a prostě jsem odcházela domů s tím,že holt budem nas nutrilonu…ale díky soukromé PA a naší pediatričce se to podalo a kojíme už 15 měsíců…novorozenecký sestry u mě mají špatnou vizitku a nejsem sama.V 1 době porodní tě nechají dělat,co chceš,ale potom tě striktně uloží na lůžko…o epidurálu nemám ponětí…ale bojím se,že moc ochotní nebudou,to spíš v OL-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.1.09 12:43

A s tím dokrmováním mat.mlíkem to taky tak žhavý nebylo,malej byl totálně zacpanej díky nutrilonu co do něj valily…No,možná to bylo jen nějaký špatný období,nechci přerovskou porodnici odsuzovat,ale baby friendly bych jim teda neříkala!!! :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
1.6.09 19:55

holky mate nektera jeste nejake cerstve zkusenosti s prerovskou porodnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
14.12.09 17:38

Ahoj já sem v Přerovské porodnici rodila v roce 2008 a nemůžu si stěžovat.Až na jednu sestru z novorozeneckýho :evil: ale jinak sem byla spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
27.12.09 23:27

Já tady porodila všechny tři děti a jsem moc spokojená :palec: Jeden porod jsem měla z epidurálem..bez problemu mi ho dali na požádání ale musíte to nahlásit předem že jej budete chtít a říct si nej jak uslyšíte že sestra hlásí 4cm pak už ho nedávaj.Jinak ok,sestry sice nekterý protivný ale na to asi človek narazí všude.Dr.ale hodní.Porodnice je nová takže moc příjemný prostředí..je to tam hezký já bych doporučila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
21.12.10 22:21

Já rodila v Přerově v roce 2009 a byla jsem spokojená-v únoru čekáme druhé,bydlíme v Olomouci,ale rodit budu v Přerově.Sestry jsou celkem fajn(až na jednu),ale to je asi všude stejné,je to o lidech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ops
1
14.1.11 16:08

Ahoj.Prerovskou nemocnici nedoporucuji.Rodila jsem 15.12.2010 cisařem.Při veškerém ultrazvukovém vyšetření na kterém jsem byla nikdo nepřišel na cistu co mi celé těhotenství rostla na vaječníku.Nakonec ten vaječník sežrala.Byla velká jako můj syn kterého utlačovala na pravou stranu.Celé těhotenství mě strašně bolelo břicho.Svému gynekologovi jsem to říkala a ten nereagoval.Upozornila jsem na to tedy doktory v Přerovské nemocnici při každé návštěvě a tam mě řekli že je bolest v podbřišku naopak žádoucí.Vyšetřovali mě Dr.Blažková Dr.Novota/velmi nepříjemný/ a Dr.Kilián který byl u porodu.Ten jako jediný byl v pohodě.Sestry u porodu docela dobré až na jednu která neustále říkala ZA CHVILKU TO BUDE VYDRŽTE a KDYŽ MŮŽE PORODIT KDEJAKÁ …TAK VY TAKY dále MUSÍTE DÝCHAT VY HO DUSÍTE.Rodila jsem od 7.00 do 14.00 po různém vyvolávání a hrůzném oxitocinu se doktor rozhodl pro císařský řez.Syn byl dvakrát obtočený pupeční šnůrou a dusil se.Do toho cista.Na pooperačním jsem ležela v zakrvácených vložkách a oprudila se mi prdel.Na druhý den ráno 5.00 přišla sestra.Práskla na mě jednorázovou žínku a řekla UMYJTE SE POD PAŽAMA.Zuby nic.Ani lavor s vodou.Sestry si neustále pletly léky a chodily se omlouvat.Zakrvácené ložní jsem si ve finále převlékala sama tajně v noci.Sestry na novorozeneckém pomáhají s kojením ale každá směna jinak.Nemohla jsem se to naučit a v noci mě jedna obvinila že nechám Honzu spat přes den tak at se nedivím že v noci plače.A on měl chudák hlad.Dokrmují z kalíšku tak že miminko to vypije za sekundu.Honza měl neustále zatečené mléko za krkem časem to i zatvrdlo.Když jsem chtěla aby ho převlekly tak odmítly že je to dobré že se bude koupat.Jo a ještě jsem zapoměla na zakrvácený stolek na porodním sále.Epidural neudělají jelikož mají špatné vztahy s anesteziologem.
Přeji příjemný porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11529
18.1.11 19:50

ops,
to je mi líto, že jsi měla takový porod…já tohle zase slyšela na Valmez, asi jednou za čas a je jedno, kde rodíš, to některá z nás slízne :cry: :cry: :cry: :cry:
já rodila 09/2009 a za měsíc a něco budu rodit zase, doufám,ž e tam zůstanou doktoři a že budou brát, teď je to všude nějaké špatné, děkujeme odejdeme, odneseme nakonec mi, bez porodného, doktorů…no to jsou vyhlídky…
jinak já byla u porodu sama, bez manžela, docela to šlo, neměla jsem komplikace, jen bolesti jako blázen a byla na to sama…pak to šlo ráz na ráz…
sestry hodné, sem tam nějaká megera, ale byli jsme tam tři dny, tak mi to bylo jedno, přes víkend, kojení nám šlo, takže třeba za celý den přišli jednou dvakrát, takže klid…
je fakt, že každá směna učí něco jiného, na oběd poslední den fazolky na smetaně, jako pro kojící matky, ideální jídlo, aby se v noci nevyspaly, ale jinak fajn, nemůžu si stěžovat, asi nejsem ten náročný typ, nebo nevím, beru to tak nějak sportovně…
tak příjemný porod rychlý a rychle taky domů :wink: :kytka: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5233
8.2.11 17:50

Tak to mám pěkné vyhlídky na přerovskou nemocnici.Mám tam jít rodit,tak se toho obávám.Sestra tam rodila a říkala,že dobrý,ale asi každá to bude vnímat jinak.Taď čeká sestra druhé mimi a bude rodit za chvíli,v březnu,tak jsem zvědavá co mi na to řrkne.Tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2636
17.3.11 16:43

Ahoj Holky mě se malá narodila 2.1. 2011 v Přerovské porodnici a byla jsem velice spokojená. Nastoupila jsem do porodnice v sobotu protože mi začala odtíkat pomalu vvoda tak si mě tam už nechali. Vneděli natočili KTG a malá měla tep 190 což se panu doktorovi nelíbilo tak řekkl že ještě kolem oběda natočíme KTg tak jsem tam šla v 11 dopoledne a strávila tam asi takovou půlhodinku než řekl verdikt který zněl císařský řez. Neměla jsem žádné kontrakce a malá nesestupovala ve 12:15 mi píchli spinal a 12:58 byla malá na světě jsem za to moc vděčná že to bylo takhle rychlé a bezbolestné. Přístup doktorů a sestřiček byl super nemůžu si stěžovat jak na šestinedělí tak na novorozenecké ležela jsem tam týden tak myslím že sestry jsem poznala asi všechny. Já byla s porodnicí velice spokojená i s přístupem lékařů a sester. Jídlo nic moc ale po císsaři si nemůžete vyskakovat. Měla jsem na ledacos chut ale mela jsem smulu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5233
17.3.11 17:56

Jéé tak to jsi mě potěšila,že jsi byla spokojená.Mám z toho porodu a nemocnice nervy.Z jedné strany se bojím a z druhé se moc těším.Tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama