Žloutek dítěti

Anonymni
3.2.09 15:36

Zloutek

Ahoj holky
mam dotaz.
Jak se ma davat diteti jednou tydne do jidla zloutek tak musi byt slepici nebo muze byt i krepelci?

Dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

168
3.2.09 16:36

Křepelčí být určitě může.Já myslím,že může být jakékoliv,jen řádně uvařené.Snad jen mimo pštrosího. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
3.2.09 21:12

Ahoj, souhlasím s Oskariou. Můžeš ho dát. Já dětem dávala jen slepičí, ale proto, že jsme měli domácí a křepelčí ani nevim, kde koupit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
3.2.09 22:11

Křepelčí jsem tuším viděla v Bille, ale ta cena… Jo a to pštrosí mě fakt pobavilo :lol: :lol: :lol:

Jinak já ho klukům nikdy nedávala, maximálně výjmečně a taky se jim nic nestalo. asi to dost záleží na zvyklostech rodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.09 00:23

Křepelčí má Glóbus a Makro.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
4.2.09 08:28

Holky diky za odpovedi…Predtim mi neslo se prihlasit..Vajicka nam koupila v Makru mamka od kamaradka takze ani nevim kolik stoji..
A ty pstrosi vejce-ha ha to me pobavilo :lol: :lol: Uz se vidim jak je varim :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
4.2.09 08:44

My nedáváme žloutky žáídný.
Když už o tom mluvíte, k čemu je vlastně žloutek pro dítě dobrý???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
4.2.09 11:47

Křepelčí neobsahuje žádný cholesterol !!
Ale v dnešní době bych se možná bála syrových vajec :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35463
4.2.09 14:32

cholesterol nemuze ditku vadit, naopak, potrebuje ho k rustu, vytvareni bunecnych membran, hormnonu a dalsich potrebnych struktur.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
4.2.09 17:36

Bolones vsak ale diteti se nedava syrove vajicko :wink:

Jinak zloutek obsahuje hodne vitaminu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
4.2.09 17:49

A pokud si dobře vzpomínám, tak podporuje myšlení a mozkový bunky. Já ho dávala jednou týdně dětem do jidla. Ale od kolika to už nevim. Myslim, že od pul roku ( ??)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
9.2.09 10:32

Ja proti žloutku osobně nic nemám, to o cholesterolu v křepelčích vejcích jsem psala jen obecně…
Syrové žloutky některé maminy dávají, né že né !! Třeba do kakaa nebo rozmíchaná s cukrem… což nechápu, a to ani u domácích vajec…
Já dávala malému vařený žloutek 1 x týdně do příkrmu, asi od 8. měsíce věku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
25.2.09 22:27

Ahojky,
asi blbá otázka, ale jak jste vařili žloutek? Celé vajíčko a pak jste ten žloutek vyndali a nadrobili do příkrmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama