Žlutý průjem u batolete, ale bez teplot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chci_miminko
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14.02.17 20:16
Žlutý průjem u batolete, ale bez teplot

Prosím o radu, mám batole 17 měsíců. Včera měl 5 velice objemných žlutých stolic, které byly řídké, ale nebyl to průjem. Dnes už 7 velkých průjmů - žlutých.
Nemá teploty, je aktivní, směje se, jí, pije, vše běžné.
Máte s tímto zkušenost? Z čeho ten průjem může být?
Dala jsem navečer 2 smecty. Jestli to bude pokračovat, pojedu k doktorce.
Existují nějaké čípky na zastavení průjmu u takto malých dětí?

Reakce:

dianadejna
Stálice 58 příspěvků 14.02.17 20:26

Mám se synem 24 měsíců ted to samé.
V první řadě je důležitá dieta…nedávat bezne jídlo. Pak přísun tekutin..7 průjmů je dle mého na hraně. A davam kapsle Enterol. Já u pediatra zatím taky nebyla..

chci_miminko
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14.02.17 20:29

@dianadejna No, kdyby to pokračovalo i v noci, zajedu s ním do nemocnice. Jinak zítra ráno k pediatře. A myslíte, že to jsou zuby, viry, dietní chyba???

dianadejna
Stálice 58 příspěvků 14.02.17 21:00

Těžko říct, muj syn mel skoro 40 první den, jednou zvracení…Další už bez teplot. Ted třetím dnem žluty průjem..Ale jen 3 denne. Stěžuje si na bolest bříška. Pediatrovi jsem včera volala, mám počkat do středy a popr. ve čtvrtek přijít. Jinak je taky celkem v pohodě, pouze první den prospal…zavolejte zítra a uvidíte…ten Enterol pomáhá..Já bych řekla, že jsou to viry..i když stoličky mu ted taky rostou…jo a pediatr mi řekl, že nad 8 průjmů k lékaři radši hned..kde vzal to číslo nevím..má ho i v noci?

chci_miminko
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14.02.17 21:48

@dianadejna Od 8 od rána do půl 8 do večera měl 7 těžkých průjmů. Teď spí, zatím nic. Uvidím v noci, co bude. Snad zabere ta Smecta. Jinak malej fakt lítá, hraje si, směje se. Nepozorovala bych virozu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >