Žlutý průjem u batolete, ale bez teplot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chci_miminko
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 14.02.17 20:16
Žlutý průjem u batolete, ale bez teplot

Prosím o radu, mám batole 17 měsíců. Včera měl 5 velice objemných žlutých stolic, které byly řídké, ale nebyl to průjem. Dnes už 7 velkých průjmů - žlutých.
Nemá teploty, je aktivní, směje se, jí, pije, vše běžné.
Máte s tímto zkušenost? Z čeho ten průjem může být?
Dala jsem navečer 2 smecty. Jestli to bude pokračovat, pojedu k doktorce.
Existují nějaké čípky na zastavení průjmu u takto malých dětí?

Reakce:
dianadejna
Stálice 58 příspěvků 14.02.17 20:26

Mám se synem 24 měsíců ted to samé.
V první řadě je důležitá dieta…nedávat bezne jídlo. Pak přísun tekutin..7 průjmů je dle mého na hraně. A davam kapsle Enterol. Já u pediatra zatím taky nebyla..

chci_miminko
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 14.02.17 20:29

@dianadejna No, kdyby to pokračovalo i v noci, zajedu s ním do nemocnice. Jinak zítra ráno k pediatře. A myslíte, že to jsou zuby, viry, dietní chyba???

dianadejna
Stálice 58 příspěvků 14.02.17 21:00

Těžko říct, muj syn mel skoro 40 první den, jednou zvracení…Další už bez teplot. Ted třetím dnem žluty průjem..Ale jen 3 denne. Stěžuje si na bolest bříška. Pediatrovi jsem včera volala, mám počkat do středy a popr. ve čtvrtek přijít. Jinak je taky celkem v pohodě, pouze první den prospal…zavolejte zítra a uvidíte…ten Enterol pomáhá..Já bych řekla, že jsou to viry..i když stoličky mu ted taky rostou…jo a pediatr mi řekl, že nad 8 průjmů k lékaři radši hned..kde vzal to číslo nevím..má ho i v noci?

chci_miminko
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 14.02.17 21:48

@dianadejna Od 8 od rána do půl 8 do večera měl 7 těžkých průjmů. Teď spí, zatím nic. Uvidím v noci, co bude. Snad zabere ta Smecta. Jinak malej fakt lítá, hraje si, směje se. Nepozorovala bych virozu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >