Reklama

Často nemocný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:16
casto nemoc

Ahojka maminky
Mám takový problém syn 2,5 roku. Už jsme byli 4×hospitalizovani v nemocnici ze zánětem průdušek a dušnosti. A dnes zjištěn oboustrany zapal plic -a do toho zánět středního ucha. Začalo to vse v patek. A do dneška takový extrem…

Už jsem zoufala. Tak často nemocný… Strava je bych řekla pestra i ovoce i zeleninu papa. A do toho je ještě kojeny. Když je nemocný vzdy davam probiotika.
Z alergologie kupa spreju, léků. A výsledek nulový tedkom uplne zhoršení…
Neporadíte mi čim bych mohla napomoci. Bylinky??a co používáte na posílení imunity co zabírá.
A ještě co zábaly má to smysl nebo štaci nečim potírat a čim…
Já moc dekuju jsem opravdu už zoufala…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 13.02.17 13:18

@Barbora77 u nás zabírá max cibulový sirup.. dostává od října, byl 2× nemocný - běžné virózy.. když vezmu, že od září chodí do školky, tak je to zázrak.. starší byl víc doma, jak ve školce.. malý je v tomto zlatý.. u nás aji pomohlo, že jsme byli denně venku min 2 h, za jakéhokoliv počasí :think: ale prostě jsou dětičky, které padají jak mouchy, zlepší se to až s věkem :think:

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 13.02.17 13:18

A chodíte ven? Nekouříte doma?

blumen
Hvězda diskuse 40281 příspěvků 13.02.17 13:23

Kokosovy olej. Tymianovy caj. Precti si o nem.

Nema nejakou poruchu imunity?

I kdyz letosni zima je na na infekty silena, hlavne tech dychacich cest.

My jsme od zari (zacaly jesle), taky nonstop na hromade. Do te doby zdrava, i kdyz jsme se kolektivu nikdy nestranili.

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:23

@misalin nekouřímE jsme nekuřačka rodina. A pohyb venku taky je i dopoledne před obědem a i po vyspani jdeme opet ven…

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 13.02.17 13:23

Zajděte na imunologii. Narozdíl od vágních doplňků co slibují „posílit imunitu“, aniž by se namáhaly říct a dokázat co a jak opravdu dělají, tak imunologie má reální nástroje na diagnostiku a efektivní upravu imunitního systému.

Příspěvek upraven 13.02.17 v 13:25

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:24
@blumen píše:
Kokosovy olej. Tymianovy caj. Precti si o nem.

Nema nejakou poruchu imunity?

I kdyz letosni zima je na na infekty silena, hlavne tech dychacich cest.

My jsme od zari (zacaly jesle), taky nonstop na hromade. Do te doby zdrava, i kdyz jsme se kolektivu nikdy nestranili.

O po ruce imunity dr zatím nikdo nepovidal. VYZKOUŠÍM poctu si!! Děkuji

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 13.02.17 13:25

Aktuálně neporadím, ale dětem dávám (po loňské šílené nemocnosti) od podzimu Vironal a vypadá to, že pomáhá.
Je určitě hromada mastí, která může ulevit (ať už bylinkové domácí nebo koupené). Mě vždycky dobře poradí na facebooku ve skupině „Bylinky jsou naše“. Můžeš to zkusit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 13:25

@Barbora77 mám doma něco podobného. Synovi je 2,5 roku a od 6 měsíců jede jednu nemoc za druhou - celkem 12× atb. Od loňského září měl už 4× atb - 2× zápal plic, 3× píchlé ucho a 6× laryngitidu s tím, že on má laryngitidu vždy několik dní po sobě. Plus několik viróz, horečky s CRP přes 180, které odezní samy bez léčby. No a k tomu několik střevních viróz, kdy měl průjem i týden a víc. Do Vánoc byl zdravý tak 6 dní a ještě na přeskáčku.
Zatím máme doporučené lázně.
Náš kluk má nějaký imunologický problém. Nakonec jsem se vykašlala na veškeré léky, protože mi přišlo, že nemají efekt. Teď jen stříkám Vincentku, zvlhčuju vzduch, používáme inhalátor a jako malý zázrak je Colostrum (klepu). Nasadila jsem mu ho v polovině ledna a od té doby měl jen jednu 4denní virózu, která sama odezněla - měl rýmu a nesedla mu do uší, měl kašel a ten odezněl sám a to už jsme se báli, že to vypadá na začátek laryngitidy a najednou nic.

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:25

O poruše**omlouvám se za překlepy!!

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:28
O porušeomlouvám se za překlepy!!
**@Ou píše:
Zajděte na imunologii. Narozdíl od vágních doplňků co slibují „posílit imunitu“, aniž by se namáhaly říct a dokázat co a jak opravdu dělají, tak imunologie má reální nástroje na diagnostiku a efektivní upravu imunitního systému.Příspěvek upraven 13.02.17 v 13:25
@Ou píše:
Zajděte na imunologii. Narozdíl od vágních doplňků co slibují „posílit imunitu“, aniž by se namáhaly říct a dokázat co a jak opravdu dělají, tak imunologie má reální nástroje na diagnostiku a efektivní upravu imunitního systému.Příspěvek upraven 13.02.17 v 13:25

Tohle mam ri čtyři dr dětského ať nás odešle na tu imunologii. No nelibi se mi to, nebot kupu leku-kortikoidy a opravdu si akorát pěstují pacienty!! Je to smutne. A na imunologii se to resi jak??

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:29
@Barbora77 píše:
O poruše**omlouvám se za překlepy!!Tohle mam rict u dr dětského ať nás odešle na tu imunologii. No nelibi se mi to, nebot kupu leku-kortikoidy a opravdu si akorát pěstují pacienty!! Je to smutne. A na imunologii se to resi jak??

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 13.02.17 13:30

@Barbora77 tak do dítěte cpěte co chcete, když máte pocit, že imunologové mají jen kortikoidy, a že jsou to zlí spiklenci farmafirem, zatímco biobyznys jsou andělé co myslí na vaše dobro a peníze jim musíte vnutit.

Doporučuju ta jedovatá homeopatika a nebo čínskou medicínu s arzenem. Moc dobroučké, moc to pomáhá.

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 13.02.17 13:34
@Anonymní píše:
@Barbora77 mám doma něco podobného. Synovi je 2,5 roku a od 6 měsíců jede jednu nemoc za druhou - celkem 12× atb. Od loňského září měl už 4× atb - 2× zápal plic, 3× píchlé ucho a 6× laryngitidu s tím, že on má laryngitidu vždy několik dní po sobě. Plus několik viróz, horečky s CRP přes 180, které odezní samy bez léčby. No a k tomu několik střevních viróz, kdy měl průjem i týden a víc. Do Vánoc byl zdravý tak 6 dní a ještě na přeskáčku.
Zatím máme doporučené lázně.
Náš kluk má nějaký imunologický problém. Nakonec jsem se vykašlala na veškeré léky, protože mi přišlo, že nemají efekt. Teď jen stříkám Vincentku, zvlhčuju vzduch, používáme inhalátor a jako malý zázrak je Colostrum (klepu). Nasadila jsem mu ho v polovině ledna a od té doby měl jen jednu 4denní virózu, která sama odezněla - měl rýmu a nesedla mu do uší, měl kašel a ten odezněl sám a to už jsme se báli, že to vypadá na začátek laryngitidy a najednou nic.

Tohle je presne důkaz hromady léků a efekt žádný. My právě byli v laznich v listopadu 2016. A meli jsme klid. 3 měsíce to byla pohoda. A ted na novo tři týdny zpet průdušky. A dnes zapal plic a ucho:-(
A už jsi to resila na imunologii??To taky dělají nejake testy.
Taky ode dneška inhalujem. Máme nový inhalátor. Tak snad taky trošku pomůže.
A tak neděláme. Nikde chybu. Některé deti to tak asi mají…
Znám matky kuřácký co kourili jak v tehotenstvi tak v době kojení a mají zdravé deti:-(( kde je ta spravedlnost…
A kojís??

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 13.02.17 13:43

Jinak nechat užívat vysoce alergického dítěte nějaké doplňky neznámého a nejistého původu je báječný nápad. Hlavně že to psali na internetu. To určitě musí zabrat, protože vám to říká pocit.

Jinak lázně jsou pochopitelně pro podobné stavy výtečná věc - jen teda mají tu nevýhodu, že vás tam musí opět poslat zlý doktor na základě vyšetření.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama