Zmáčknutí prsa a teče mlezivo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:31
Zmáčknutí prsa a teče mlezivo

Měla bych dotaz, už dva dny mi při zmáčknutí bradavky teče mlezivo a z jednoho prsa i mléko. Mám 4 letého prcka a kojila jsem cca 4 měsíce. S přítelem tomu necháváme volny průběh a poslední Ms jsem měla 12.12. a měla jsem ji celkem normální, takže tehu bych být neměla. Co myslíte čím to může byt?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:36

Teče mi od 18, takže téměř půlku života. Dle MUDr. to tak někdo má. Jako vyloučili mi nějaké hormonální změny, zvýšený prolaktin, UZ prsa dělaný taky…Jeastli to může bát příznak těhotenství, netuším. Ale nic není nemožné ;).

Lonynka
Závislačka 3966 příspěvků 26.12.16 20:45

Doporučuji dojít na gyndu nebo na obvod a oni ti udělají testy na prolaktin. Pokud bys ho měla vysoký, neotěhotníš, určitě to řeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:35

Už od 19tt mi teče mlíko z prsou.. mám se bát, že budu mít pro mimčo málo? Když vytíká už teď :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 03.04.17 10:36
@Anonymní píše:
Už od 19tt mi teče mlíko z prsou.. mám se bát, že budu mít pro mimčo málo? Když vytíká už teď :nevim:

ne, mléko se rozhodně netvoří „do zásoby“, ale během každého kojení znovu a znovu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:38

@Popokatepetla mockrát děkuji… jsem vyplašená úplně ze všeho.. :hug:

Bábrdl
Generální žvanilka 21486 příspěvků 03.04.17 10:42
@Anonymní píše:
Už od 19tt mi teče mlíko z prsou.. mám se bát, že budu mít pro mimčo málo? Když vytíká už teď :nevim:

Naopak, nejspíš ho bude dost. Když se ti dělá už teď… :kytka:
Mlíčko se tvoří, když miminko pije, neudělá se v prsou jako v bandasce a nedrží tam. To máš podobné jako, když se ti dělá v potních žlázách pot. udělá se, když se potřeba.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:44

@Bábrdl mockrát děkuji za uklidnění, jsem jak blázen už :oops: :zed:

Bábrdl
Generální žvanilka 21486 příspěvků 03.04.17 10:45
@Anonymní píše:
@Bábrdl mockrát děkuji za uklidnění, jsem jak blázen už :oops: :zed:

Však když nevím, tak se zeptám. To je jasné. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:52

Mně se taky dělalo už před porodem. Vždycky při námaze, nebo třeba když jsem se natáhla do výšky, tak se to tam asi namáhalo a teklo to. Ber to jako bonus, nebudeš mít problém s rozkojováním (aspoň já teda neměla).

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 03.04.17 11:18

Též mi teklo dřív, sice až tak od 30 TT a posledních pár týdnů dost, zvlášť v noci, ale je to úplně normální. Kojení pak naběhlo sice až po návratu z porodnice domů, ale mlezivo bylo hned po porodu, bez problémů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >