Reklama

Zmáčknutí prsa a teče mlezivo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:31
Zmáčknutí prsa a teče mlezivo

Měla bych dotaz, už dva dny mi při zmáčknutí bradavky teče mlezivo a z jednoho prsa i mléko. Mám 4 letého prcka a kojila jsem cca 4 měsíce. S přítelem tomu necháváme volny průběh a poslední Ms jsem měla 12.12. a měla jsem ji celkem normální, takže tehu bych být neměla. Co myslíte čím to může byt?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:36

Teče mi od 18, takže téměř půlku života. Dle MUDr. to tak někdo má. Jako vyloučili mi nějaké hormonální změny, zvýšený prolaktin, UZ prsa dělaný taky…Jeastli to může bát příznak těhotenství, netuším. Ale nic není nemožné ;).

Lonynka
Závislačka 3966 příspěvků 26.12.16 20:45

Doporučuji dojít na gyndu nebo na obvod a oni ti udělají testy na prolaktin. Pokud bys ho měla vysoký, neotěhotníš, určitě to řeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:35

Už od 19tt mi teče mlíko z prsou.. mám se bát, že budu mít pro mimčo málo? Když vytíká už teď :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3035 příspěvků 03.04.17 10:36
@Anonymní píše:
Už od 19tt mi teče mlíko z prsou.. mám se bát, že budu mít pro mimčo málo? Když vytíká už teď :nevim:

ne, mléko se rozhodně netvoří „do zásoby“, ale během každého kojení znovu a znovu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:38

@Popokatepetla mockrát děkuji… jsem vyplašená úplně ze všeho.. :hug:

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 03.04.17 10:42
@Anonymní píše:
Už od 19tt mi teče mlíko z prsou.. mám se bát, že budu mít pro mimčo málo? Když vytíká už teď :nevim:

Naopak, nejspíš ho bude dost. Když se ti dělá už teď… :kytka:
Mlíčko se tvoří, když miminko pije, neudělá se v prsou jako v bandasce a nedrží tam. To máš podobné jako, když se ti dělá v potních žlázách pot. udělá se, když se potřeba.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:44

@Bábrdl mockrát děkuji za uklidnění, jsem jak blázen už :oops: :zed:

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 03.04.17 10:45
@Anonymní píše:
@Bábrdl mockrát děkuji za uklidnění, jsem jak blázen už :oops: :zed:

Však když nevím, tak se zeptám. To je jasné. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.17 10:52

Mně se taky dělalo už před porodem. Vždycky při námaze, nebo třeba když jsem se natáhla do výšky, tak se to tam asi namáhalo a teklo to. Ber to jako bonus, nebudeš mít problém s rozkojováním (aspoň já teda neměla).

andelka83
Neúnavná pisatelka 19313 příspěvků 03.04.17 11:18

Též mi teklo dřív, sice až tak od 30 TT a posledních pár týdnů dost, zvlášť v noci, ale je to úplně normální. Kojení pak naběhlo sice až po návratu z porodnice domů, ale mlezivo bylo hned po porodu, bez problémů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama