Zmatená ze vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 10:43
Zmatená ze vztahu

Předem se omlouvám za anonym

Chtěla bych se poradit nebo si aspoň popovídat. Už jsem z toho zmatená. Jde o můj bývalý vztah. Nejdřív jsme byli dlouhé roky kamarádi a pak jsme spolu začali chodit, ale neklapalo to a po nějaké době se rozešli. Už je to půl roku od rozchodu a mě nějak nejde na něj přestat myslet, ale ne v tom smyslu že by se mi stýskalo a chtěla ho zpátky. Rozešla jsem se s ním já a za tím si stojím už bych se k němu vrátit rozhodně nechtěla, ale skoro každý den si na něj vzpomenu, když si jdu koupit nějaké oblečení tak si představím jak mě v tom uvidí, teď jsem pekla dort a dala jsem to na instagram a čekala jsem až se na tu fotku podívá. Nechápu to, vrátit se k němu nechci ale často na něj myslím. Nejsme v kontaktu, nepíšeme si. Uměl by mi to někdo vysvětlit :oops: Je to zvláštní

Reakce:
Wildrose21
Povídálka 29 příspěvků 13.04.19 10:47

Mám to stejně, nebo spíš měla jsem to stejně. S bývalým jsme se rozešli po 5ti letech, rozchod byl z mé strany, ale pořád jsem na něj myslela, čekala jsem, že ho někde potkám a tak. Trápila jsem se tím dost dlouho..
Ale pak jsem potkala nynějšího přítele a už ho neřeším. Takže jediná ráda - chce to čas a zapomenes úplně. Je to normální reakce ;)

Příspěvek upraven 13.04.19 v 10:50

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 10:48

Prožila jsi s ním něco, takže logické, že se ti po něm zasteskne ikdyz jsi se s ním rozešla ty :)

Ladiabola
Kecalka 320 příspěvků 13.04.19 10:51

A nechybí ti spíše jako kamarád než partner? Když jste dlouhá léta byli přátelé?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 10:55
@Ladiabola píše:
A nechybí ti spíše jako kamarád než partner? Když jste dlouhá léta byli přátelé?

Asi jo, jako kamarádi jsme si rozuměli, zasmáli jsme se a občas jsem s jeho partou podnikla výlety

mrav
Nadpozemská drbna 28059 příspěvků 13.04.19 13:41

Lidé přicházejí, odcházejí, míjejí se, až jednou se minou úplně. Zůstanou jen vzpomínky. Na těch se přece stavět nedá…

Azeretereza
Závislačka 2751 příspěvků 13.04.19 14:18

Taky mi „chybí“ pár lidí, se kterýma jsem prozila kus života dejme tomu v partnerském vztahu, ale beru to tak, že co jsme si meli dat, to jsme si dali a jdeme dál. Chybí mi to proto, že vzpomínám na ty věci, co byly hezký, do reality mě vrací vzpomínka na to, proč to nedopadlo. To ve většině případů stačí.

Chytrak
Závislačka 3198 příspěvků 13.04.19 18:17

Zakladatelka: a co presne na tom chces vysvetlovat? :lol: Ano, takhle funguje lidsky mozek u vsech zdravych lidi, ze v nem zustavaji vzpominky. Az si najdes noveho chlapa, tak vzpominky na soucasneho obvykle prebiji toho minuleho.
Co tam mas dal? :)

Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 13.04.19 21:04

Mám to stejně. Asi normál…tím se uklidňuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:16
@Marakuja píše:
Mám to stejně. Asi normál…tím se uklidňuji.

Asi jo, jen jsem z toho zmatená. Děkuju

Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 13.04.19 21:18
@Anonymní píše:
Asi jo, jen jsem z toho zmatená. Děkuju

Rozešla jsem se rozumem, ne srdcem…to bude tím. Srdce pokulhává…

Váš příspěvek
Reklama