Změna dívčího příjmení

Anonymní
20.1.20 11:10

Změna dívčího příjmení

Ahoj holky, chtěla bych si změnit své dívčí příjmení. Nemám hanlivé příjmení, ale ani české. Nelíbí se mi, už jako malá jsem si řekla, že až budu velká, tak ho změním. Je to možné? Dá se to změnit z osobních důvodů? Moje příjmení je maďarské, není nijak hanlivé nebo urážlivé, ale já ho prostě nesnáším, necítím se s ním dobře a stydím se při představování.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2614
20.1.20 11:13

Můžeš za poplatek 1000 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 11:15

@Janina81 Takže to jde? A kdyby mi ho zamítli? Dá se odvolat? Nebo to rozhodnutí už nebude odvolatelné?

• Nahlásit
  • Citovat
20.1.20 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych si změnit své dívčí příjmení. Nemám hanlivé příjmení, ale ani české. Nelíbí se mi, už jako malá jsem si řekla, že až budu velká, tak ho změním. Je to možné? Dá se to změnit z osobních důvodů? Moje příjmení je maďarské, není nijak hanlivé nebo urážlivé, ale já ho prostě nesnáším, necítím se s ním dobře a stydím se při představování.

zmeni ti ho v pohode za poplatek. Do zadosti uved to, cos napsala sem. Urcite to projde, ja v 28 letech zadala o zmenu z osobnich duvodu a dnes mam nove prijimeni :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2614
20.1.20 11:26
@Anonymní píše:
@Janina81 Takže to jde? A kdyby mi ho zamítli? Dá se odvolat? Nebo to rozhodnutí už nebude odvolatelné?

O odvolání nevím, ale ty důvody, které jsi uvedla, jim budou stačit. Oni tě v tom nechtějí vykoupat, musí jen rozhodnout, zda je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama