Reklamace tetování

Anonymní
19.1.20 15:57

Reklamace služby tetování

Dobrý den,
Lze reklamovat službu tetování a na co mám vše nárok? udělali mi tetování, po měsíci jsem si všiml, že je na jednom místě křivé, jedná se o pruhy. V jiném studiu mi řekli, že to nejde předělat a udělají mi to jinak. Šel jsem do původního studia, že chci vrátit peníze za celé tetování. Řekli mi, že celou částku mi nevrátí (cena celkem 3000). Vyplnili se mnou reklamační protokol, já si trval na svém. Řekli, že mi buď udělají korekci v místech, co mi přijdou křivé nebo vrátí cca třetinu ceny, když už k nim nechci. To jsem se ale vysmal, chci celou částku. Že jsem prý s provedením souhlasil, zaplatil jsem odešel a teď chci vrátit peníze. Ale mně se to nelíbí, je to špatně udělané. Kam se mám obrátit? Čtu, že na reklamované zboží lze udělat znalecký posudek na pak mi peníze vrátí, když v posudku bude že je to špatně? Vrátí mi vše? Máte někdo zkušenosti? Nebo můžu odstoupit od smlouvy? Od podání reklamace ubehly dva měsíce…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

57020
19.1.20 16:22

Reklamace má být provedena na místě. 1/3 ceny je lepší než nic, pokud jde o 3 tis.. Máš volit kvalitní salon hned :think: jinak posudek stojí třeba 20 tis, můžeš se na to vrhnout, ale je to na pár let plus soud. Celkem by mě zajímalo, jak chceš odstoupit od smlouvy, když máš tetovani hotové. Zaplacením jsi souhlasila s tím, že je to ok a budou provedeny pouze běžné korekce :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
19.1.20 16:25

Ahoj, v oblasti soudnictví a reklamací se celkem pohybuji a vyznám
ve tvém případě buď rád, že ti nabídli 1/3 kompenzace
tetování je totiž velmi subjektivně vnímaná služba a posudek by se ti prodražil 5×-10× cenou služby…
nebuď blázen, nech si vrátit litr, nech si to opravit jinde a příště už prosím tě nešetři na nesprávném místě.. mne tetuje zásadně jen vícenásobný mistr republiky.. nikoho jiného bych na sebe nenechala sáhnout.. je to otázka Důvěry a je to Navždy… (pominu - li repasy a lasery..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 16:30

@Lucy75 když dám ale pak věc k soudu, a vyhraji, musí mi cenu posudku zaplatit oni ne? Nebo nechat si vypracovat posudek, kde když bude uvedeno, že část je kriva, tak mohou dostat strach z peníze vrátí plus cenu posudku… Uvádí se, že pokud mi peníze vrátí do uznaji posudek, musí tento posudek prodávající zaplatit…

• Nahlásit
  • Citovat
2016
19.1.20 16:32
@Anonymní píše:
@Lucy75 když dám ale pak věc k soudu, a vyhraji, musí mi cenu posudku zaplatit oni ne? Nebo nechat si vypracovat posudek, kde když bude uvedeno, že část je kriva, tak mohou dostat strach z peníze vrátí plus cenu posudku… Uvádí se, že pokud mi peníze vrátí do uznaji posudek, musí tento posudek prodávající zaplatit…

pokud tohle vše hodláš podstoupit kvůli 2litrům a pár měsíců strávit tahanicemi, tak prosím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
19.1.20 16:43

Teda kdyz me delali tetovani, tak mi to nejdriv nakreslili fixou nebo necim, ja se na to podivala, odsouhlasila to a oni az na to tetovali.. u vas to tak nebylo?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
57020
19.1.20 16:44
@Anonymní píše:

Nepočítej s tím, že toto Vyhrajes.. Máš si vybírat kvalitního tatera hned.. Protože může prohlásit, že to byl domluvený záměr a jsi v dupce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57020
19.1.20 16:45

@Silka33 takhle se to dělá všude.. Ale pokud je pacmak Tater, tak to nepomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
19.1.20 16:56

Nebo to tak bylo a dotycny si toho nevsiml?? :? Ja mam tetovani taky trosku jinak nakloneny nez jsem chtela, ale nevsimla jsem si toho, takze moje smula no :D

• Nahlásit
  • Citovat
510
19.1.20 17:00
@Anonymní píše:

Na Dtestu radi, ze u tetovani jde o smlouvu o dilo, za ktere tater odpovida ve chvili jejiho dokonceni. Pokud dojde k reklamaci, nejprve se maji provest korekce, pokud korekce provest nelze, muze dojit k primerene sleve z ceny dila. Co je primerena cena posoudi v pripade neshody znalecky posudek.

Takze s plnou cenou bych stejne nepocitala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 17:23

@Kosopemi znalecký posudek určí pouze slevu? Když uzná že je to špatně… Neurci, že když je to špatně, že mi náleží celá hodnota? Když jdu vrátit boty tak taky chci celou cenu a ne jen půlku…

• Nahlásit
  • Citovat
11793
19.1.20 17:29
@Anonymní píše:
@Kosopemi znalecký posudek určí pouze slevu? Když uzná že je to špatně… Neurci, že když je to špatně, že mi náleží celá hodnota? Když jdu vrátit boty tak taky chci celou cenu a ne jen půlku…

A jak chceš vrátit tetování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
19.1.20 17:37
@Anonymní píše:
@Kosopemi znalecký posudek určí pouze slevu? Když uzná že je to špatně… Neurci, že když je to špatně, že mi náleží celá hodnota? Když jdu vrátit boty tak taky chci celou cenu a ne jen půlku…

Ale tetovani se ridi Smlouvou o dilo, ne kupní smlouvou. Doporucuji najit si na netu rozdil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 18:10
@Anonymní píše:

Můžu se zeptat o co ti jde? Fakt jen i ty 3 tisíce? To jsou jedny boty. Když si je blbě vybereš, tak je jdeš taky vrátit jako reklamaci? Asi ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 18:12

Trojka za komplet KVALITNE udelanou kerku?? To si Repka po navratu z Boru udelal ZL a tetuje to versatilkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama