Změna hodnoty TSH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 05:41
Změna hodnoty tsh

Chtěla bych se zeptat byl mi udělán HP a hodnota TSH byla 6,48 nU/l po dvou měsících u jiného Dr opět HP a tam hodnota TSH byla už jen 3,57mU/l. Jak je možné že se hodnoty liší? Dr. K tomu nic neřekl. Mohla to nějak zapříčinit laparoskopie?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 06:07

Oprava 6,47 mU/l

Helca83
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 20.01.19 08:21

Jake hodnoty Ti tedy namerili? Kazdopadne vyhledej endokrinologa, tohle by se melo zalecit jestli chces byt bezpecne tehotna, protoze tehulky maji pripustn limit okolo 2,5. Ma endokrinolozka vzdy tvrdi, te TSH muze byt ovlivneno pocasim, ze to kolisa dle teploty, v zime je ho potreba jine mnozstvi nez v lete, ale tedy takoveto vetsi kolisani? :nevim: . Laparka s tim dle meho nema souvislost, stitna zlaza reguluje procesy v tele, ne naopak :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 17:53

@Helca83 no v říjnu 6,47 a v prosinci 3,57. Na endokrinologii jsem objednaná. Jen mě zajímalo jak je to možné :)

Helca83
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 21.01.19 08:55

To je teda zajimave :think: Asi Ti to bude muset objasnit az endokrinolog. Drzim palce at se Ti hodnoty brzy srovnaji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >