Změna ovulace, mohu být těhotná?

8
8.6.21 22:41

Změna ovulace, mohu být těhotná?

Ahoj snažilky,

snažíme se o miminko, zatím teprve 3. měsíc. Tento a minulý cyklus jsem pila od 1DC do ovulace kontryhelový čaj 2× denně kvůli srovnání ovulace, skákala mi a přicházela až 17DC a víc.
Teď v květnu jsem ji měla už 14DC, okamžitě se mi projeví, když proběhne, takže to bezpečně poznám. Navíc si už několik měsíců měřím poctivě BT (tento zrovna ne). Snažení v plodných dnech proběhlo 2 dny před ovu a ráno den po ovu. Menstruace mi z 95% vždy přišla 13DPO.
Dnes jsem 14DPO, včera teplota 36,99 ale negativní test. Dnes 36,97, netestovala jsem.
Co je tento měsíc jiné: pleť na obličeji - daleko horší a hlavně od 9DPO pálení žáhy a “žaludek na vodě” - 2 dny byla žáha peklo, teď už se spíš tak nějak několikrát denně ozývá a mám pocit těžkého žaludku a je úplně jedno jestli jsem hladová nebo najezená. Žádné špinění nebylo. Prsa mě bolí stejně jako před každou MS a včera jsem měla bolesti, jako bych to už dostala, ale zatím nic.
1. otázka, je možné, že by mi pití kontryhelu takhle rychle posunulo ovulaci?
2. je tu z výše uvedeného alespoň nějaká šance, že bych mohla být v tom, jen se to na testu projeví až později? Nebo spíš si to vsugerovávám?
3. kdyby MS přišla, chtěla bych zkusit další cyklus gynex kapky, je to dobrý nápad po tom kontryhelu, nebo mám spíš zůstat ještě měsíc nebo dva na tom kontryhelovém čaji?

PS: nejde mi si poručit na to nemyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1100
8.6.21 22:54

1. Ano
2. Vsugerace
3. Gynex mohu jen doporučit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
8.6.21 23:03

Takový příznaky by snad takhle brzo ani nebyli. Hodně věcí si bohužel ženy namlouvají. Ale zase, nechci říct že není žádná šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31366
9.6.21 09:13

@Nela112
1. Ano
2. Ano je možné, že jsi těhotná. Ano, je možné mít test negativní a pozitivní o pár dní později. Ano, ty příznaky jsou vsugerované. Když jsou příznaky je hcg s jistotou detekovatelné v moči každým testem.
3. Gynex je dobrá volba :palec:
Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.6.21 16:46

Ahoj holky,

děkuji za odpovědi. Mrcha nakonec dorazila. Nicméně ty nevolnosti se ukázaly jako příznaky střevní chřipky :zed: hezký načasované.

Pořídila jsem si ty gynex kapky a od 1DC kapu 6-7 kapek 3× denně, vždy nalačno před snídaní, obědem a než jdu spát. Kapu pod jazyk a po minutě zapiji trochou vody.. nikde jsem konkrétní návod k užívání nenašla, tak to dělám stejně jako když jsem užívala CBD kapky.
Je to, prosím, ok, nebo jste užívaly jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat