změna pohlaví - UZ

1102
6.11.08 12:06

změna pohlaví - UZ

Ahoj maminky, chtěla jsme se zeptat jestli se Vám někomu stalo že Vám na UZ řekli jiné pohlaví miminka než se narodilo. Díky baba zvědavá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Gabika
6.11.08 12:12

Nie, nestalo :-) teda, teraz tretíkrát to ešte nie je potvrdené, ale máme od 2 Dr. nezávisle, že to bude dievčatko, plus v každej poradni mi robí UTZ, a vždy to bolo dievčatko :-)

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
330
6.11.08 12:13

Tak u nás nevím…to se uvidí až za 3 týdny…

Ale sestřence ještě týden před porodem na ultrazvuku tvrdili, že je to kluk a pak porodila holku (koukala na ně jak tele, když jí řekli maminko máte krásnou holčičku :D )…je to tak 3 roky zpátky a bylo to v Hranicích n. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
6.11.08 12:14

Nám se to nestalo, ale známým ano (čekali chlapečka a je z toho holčička, asi to byl pupečník a ne pindík, co tam viděli). A běžně všude v knížkách čtu, že z UTZ se nedá na 100 % určit pohlaví. Takže úplně na to spoléhat nejde.

Znám pak taky několik případů, kdy se na UTZ prostě pohlaví nepodařilo určit ani nepodařilo, protože mimčo nožky nikdy při UTZ neroztáhlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
6.11.08 12:28

Tak mě osobně se to nestalo!

Včera jsem mluvila s kamarádkou u které se dr. sekl a narodil se jim kluk místo holčičky!

Stalo se to i mé mamce - brácha měl být ještě na posledním UTZ holka a když tatin volal do porodnice tak mu řekli, že má kluka - položil telefon a za chvíli tam volal znovu, protože si myslel, že se spletli - ale je pravda, že už je to dost dlouho a UTZ jsou určitě od té doby kvalitnější, ale i tak si mylím, že do porodu to není nikdy 100%!!!

• Nahlásit
  • Citovat
7584
6.11.08 12:30

Já myslím, že se to stává dost často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
6.11.08 12:32

Asi jo, protože i švagrová čekala (podle dvou doktorů a dvou UZ) holčičku a narodil se kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1760
6.11.08 12:33

Také znám jednu paní, které na UTZ tvrdili, že to bude kluk, tak nakoupila všechno modré a nakonec se jim narodila holčička. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
6.11.08 13:03

nám se to „bohužel“ taky nestalo i když já do poslední chvíle doufala, že si z nás doktorka dělala legraci, protože já tam rozhodně pindíka neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.08 13:09

Odpoveď

Ahojte

Tak ja tiež pridávam skúsenosť mojej kámošky ktorej tvrdili do poslednej chvíle chalčeka, a narodilo sa jej dievčatko!!!

Druhej kámoške raz doktor povedel chlapec, potom zas dievča a teraz zas chlapec, mne povedal dievčatko od začiatku a bola som aj pri druhej doktorke a tá mi to potvrdila!!!

Tak dúfam, že to tak bude a nebude po porode prekvápko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
6.11.08 13:59

Nezapomenu na SMSku od kolegyně:

„Petřík je už na světě, jmenuje se Beáta“

My pohlaví znát dopředu nechtěli, takže u nás se nikdo nepletl :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.08 14:03

Tak mě se to stalo. Na UTZ asi ve 20.tt si nechali zaplatit, za to, že mi to řeknou a tvrdili, že je to chlapeček, pak ve 32tt mi řekli, že je to holčička a omluvili se, že se spletli a nakonec to byl chlapeček … takže člověk nikdy neví …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
6.11.08 14:10

Ahoj,
mě se to nestalo,vždycky jsme přesně viděli i my (rodičové laici),co čekáme,teď naposledy,jsme to řekli s manželem dřív,než nám to doktor potvrdil. :wink: Celkem se 4× nespletli. :lol: :lol: :lol:
Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
6.11.08 14:15

Tak mě u prvního řekli 2krát zcela jistě,že je to holčička,bez váhání … A byla.
U druhého mi bylo 3krát (od 2 doktorů) řečeno že spíš holčička,ale že je špatně natočená…takže jsem s tím už počítala…až do 33tt,kdy mi další dr. řekla,že spíš kluk,ale že je špatně natočenej :o)))…Takže jsem šla rodit s tím,že nevím:o) a narodil se kluk,takže ta poslední měla pravdu:o)))..Prostě kluk se nikdy pořádně neukázal,takže asi jen odhadovali:o)))…taky jim to trvalo,než vůbec něco našli a ještě blbě:o)))))
papa T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
6.11.08 14:43

ahojky,
obě děti jsou od Drů odhalení v 16tt a u obou se Dři trefili :wink: pak jsem měla pohlaví u obou dětí potvrzené amniem, takže musím říct, že Dři ke kterým jsem chodila na UTZ, to oba uměli poznat.

hodně záleží na poloze miminka a hlavně zkušenostech Dra s čtením na UTZ. moje obě děti, byly natočené správně a i v té správné poloze seděly, takže bylo vidět co mezi nožičkami mají. i když jsem během těhu byla na více UTZ u různých Drů, tak se pokaždé ptali jestli vím co čekáme, že je to krásně vidět. dokonce jsem s malou byla na 4D UTZ a potvůrka nám vůbec neukázala obličej, ale pipinku vystavovala nádherně. Dr si z toho dělal srandu, co z ní bude v budoucnu, když je taková nestyda už v bříšku :wink:

Jitul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama