Pohlaví na UTZ fotce

Anonymni
1.11.08 21:20

pohlavi na UTZ fotce

Ahojky maminy,nejsem zde prihlasena,ale chodim se mezi unornatka 09 obcas divat.Chci se zeptat…Tentokrat jsme si nechali rict pohlavi miminka,Dr rekl,ze je to holcicka,ale ma starsi UTZ a tak si rikam,jestli se opravdu trefil.Pohlavi je nam prakticky jedno,hlavne ze ditko bude zdrave,ale jsem tak zvedava…Mam utz foto,kde miminko lezi na zadech a ma roztazene nozky…ale to vite,ja lajk nepoznam,jak tam vypada pindik a jak holka…Obrazek zase neni tak super kvality.Myslite,ze bych se nekde dopidila nejakych obrazku,kde bych mohla srovnat,nebo jake mate vy zkusenosti?Jsem tak zvedava baba,ale hlavne,aby deti byly zdrave.Dekujuuuuuuuu ili

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18489
1.11.08 21:28

Vloz ho sem, my ti rekneme. UZ delam, ale nejsem gynekolog, mozna to poznam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
1.11.08 21:43

Ahoj,
já myslím,že i na starším modelu UTZ,pohlaví zkušený gynekolog pozná bezpečně.Moje gyndra poznala dobře už před více jak 12lety naší prvozenou dceru.Dneska to poznám i já,jsem těhotná po čtvrté a hned jsem věděla,co čekáme,dřív než mi to gyndra potvrdila. :wink: :lol:
Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.11.08 22:02

holky by bylo super…jsem lajk v pocitaci,date mi instrukce jak tu fotku sem vlozit?Nejsem tu registrovana…diky zatim…nebo leda mejlikem…klidne poslu

• Nahlásit
  • Citovat
4471
1.11.08 22:59

Malýho jsem neviděla, nechtěla jsem vědět pohlaví, ale viděla jsem jedenkrát u kámošky na videu pohlaví holčičky a teď jsem ho u druhého těhu poznala na UZ bezpečně - vypadá to jako kávové zrno. Dr. pustil UZ a zeptal se, zda chceme vědět pohlaví - a já na to, to se ptáte brzy, když tam vidím pipinu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.11.08 23:05

ja prave nevim…neni to na me fotce az tak super viditelne,ale mozna lepsi oko by videlo…Mohu to sem nejak poslat,i kdyz nejsem mezi vami?

• Nahlásit
  • Citovat
8671
2.11.08 10:36

Anynymní,
zaregistruj se pod jakýkoliv nick.Fotka musí být někde na netu,potom musíš rozkliknout vlastnosti obrázku(fotky) okopírovat adresu fotky,tu pak musíš vložit do těchto závorek: 

Nebo ti pošlu na SZ svojí emailovou adresu a můžeš mi fotku poslat a já ti můžu říct svůj názor,jestli to uvidím.Ale když nebudeš zaregistrovaná,tak ti SZ poslat nemůžu.
Stáňa

PS:ale věřila bych gynekologovi,když si nejsou jistí,tak to zpravidla neříkají. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
2.11.08 11:45

ahojky :wink:

naše holčička na UTZ v 16tt vypadala takhle :D

http://www.baby-cafe.cz/…tt%2B1~0.JPG

hlavičku má vlevo, roztažené nožičky vpravo a mezi nimy je krásně vidět kávové zrno :wink:

Jitul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
26.11.08 21:00

já jsem asi ťula,ale žádné zrno nevidim…my taky čekáme do příštího týdne..snad nám to řeknou… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
27.11.08 08:15

Ahojky
tak ja Ti moc neporadim :wink: ale kdyz jsme byli na UTZ ve 20tt a ptala jsem se na pohlavi,tak Dr zameril a priblizil a ja i pritel jsme na prvni pohled poznali,ze to je pindik a KLUK jak buk :lol: a uz nam to potvrdili dva dalsi d¨Dr. takze s tim klouckem proste na 100% pocitame.
Jinak moje sestrenice chodili na horsi UTZ a az do porodu obe nevedely,co cekaji,protoze ani jedem Dr. jim nebyl schopny rict,co to je 8O coz dneska nechapu,ale myslim,ze pokud Ti Dr. rekl,ze to vypada na holcicku,tak tam snad bude :lol:
Jinak jeste zname v 16tt. rekl Dr. na UTZ ze ceka kluka a jake bylo zjisteni za dalsi mesic???Holka :lol: takze si vyber :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5284
27.11.08 08:21

Ahojky,

tak my čekáme chlapečka a tady je fotka z ultrazvuku (byla jsem v pondělí) a opravdu je krásně vidět pindík :wink: Že to bude kluk říkala už doktorka na screeningu ve 13. týdnu. A teď jsme to opravdu viděli i já s manželem.
http://img3.rajce.idnes.cz/…_16_6_tt.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
28.11.08 08:37

Teda je to fakt krasne videt,je to jakoby focene ze spod a uprostred nozicek je pindik :lol:
Taky cekame chlapecka,ale takhle krasne jsme to nevideli,ale hlavne ze mame 2× potvrzneho chlapa a muzeme nakupovati :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
169
28.11.08 08:44

Ahoj holky, já si to nechci nechat říct, ale bála jsem se, že to poznám. Tato diskuze a UTZ fotečky mě ale uklidnily, nepoznám z toho vůbec nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
2.1.11 17:59

Holky,čekáme 2 mimi máme už 10 letého syna a moc si přeji holčičku i muž pan doktro ve 20tt+2 na ult nám řek,že tam pindika nevidí vůbec asi 4 krát koukal a vytiskl nám fotku prý jako důkaz,ale já se bojím abych pak nebyla zklamaná je to dlouholetý lékař a syna mě uhodl,tak nevím přikládám foto co byste kdo řekl!!!Děkuji Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.3.14 18:14

Ahojky, kamarádka včera byla u své dr., která má už poněkud starší UTZ, ale i tak ji řekla, že to vypadá, že čeká holčičku. Kámoška má dva kluky, tak by za holku byla šťastná. Zkuste mrknout na fotku, poznáte někdo? Díky! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama