Změna profese ve 30

Anonymní
12.4.21 13:53

Zmena profese ve 30

Ahoj holky, je mi 30 let. Dosud jsem pracovala prevazne v nekvalifikovanych profesich, hlavne ve vyrobe.
Nedavno jsem mela moznost pracovat s mentalne postizenymi detmi a musim rict, ze je to presne to, co chci delat, co budu delat s laskou, ne z povinnosti nebo jenom jako praci.
Svoji budoucnost vidim v pecovani o lidi, nemusi jit jenom o deti, s laskou bych se starala taky o seniory.
Chci se zeptat, jak to vidite vy, jestli neni pozde se ve triceti preorientovat na uplne jinou profesi a jestli mam sanci.
Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8181
12.4.21 13:55

Moje teta dělala celej život švadlenu a v 50 letech začala pracovat v domově pro postižené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
12.4.21 13:55

Dělej to co tě baví a nekoukej na věk lidi mění profese i ve 30 letech 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8465
12.4.21 14:00

Určitě to není problém, začít v tomto věku budovat kariéru jinde.
Záleží na původním vzdělání. Zda máš maturitu, tak studovat tento směr na VŠ. Nebo vyučená a udělat si maturitu. A nebo pracovat jen jako pomocná síla a mít kurz.
Každá práce s lidmi je sice náročná, ale krásná a obohacující. Alespoň já to tak cítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1480
12.4.21 14:02

Nikdy není pozdě začít dělat to co tě baví a naplňuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.4.21 14:08

Třicet není fakt hranice proto, abys nezměnila job za to, co tě baví dělat! Jen do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7901
12.4.21 14:42

Nikdy není pozdě změnit obor na něco, co člověka bude bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:43
@JancaS84 píše:
Moje teta dělala celej život švadlenu a v 50 letech začala pracovat v domově pro postižené.

A nemela problem s konkurenci? Prece jsou lidi mladsi a maji treba skolu se socialnim zamerenim..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:49

Moje mami celý život také pracovala na různých místech (uklízečka, prodavačka, montážní linka) a v 50 si udělala pečovatelský kurz. Dělá v nemocnici, kde je spokojená. Takže nikdy není pozdě, natož ve 30 :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
915
12.4.21 14:50
@Anonymní píše:
A nemela problem s konkurenci? Prece jsou lidi mladsi a maji treba skolu se socialnim zamerenim..

Já si osobně myslím, že se do těchto zařízení moc mladých nehrne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53429
12.4.21 17:55

Máš minimálně 35r. práce před sebou. To je dlouhá doba. Pokud stojíš o změnu profese, tak si stanov cíl a jdi za ním :kytka:. Budoucnost máš ve svých 🤲.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 18:00

Já jsem změnila profesi ve 37 letech. Jednu hodně specializovanou, odbornou jsem vyměnila za úplně jiný obor, který není ani příbuzný.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat