Brigáda. DPČ

Anonymní
12.4.21 10:31

Brigáda. DPČ

Ahoj, asi budu za trubku, ale je to má první brigáda od dob studia, tak že se omlouvám pokud někoho pohoršil. :mrgreen:
Dneska jsem byla na pohovoru jedné firmě a placli jsme si.
Jsem vedena momentálně na UP, tak že práce bude na DPČ. A pak na mě paní chrlila informace, ze kterých nejsem… Jelikož budu dojizde z vedlejšího okresu, což je 20 km vlakem jedna cesta, tak jsem se dohodli na 8-10 hodinových směnách. Což je 2 nebo 2.5 dne. S tím, že mzda je 130 Kč, vydělat si mohu do 7600 Kč, což prý dělá 53 hodin???Pokud se nepletu.

V pondělí v den nástupu budu i podepisovat smlouvu apod, kterou vypracuje - prozatím mi dala nějaké dotazníky, formuláře a čestné prohlášení. Jenom že… Mi řekla, že už se nemám hlásit na vrátnici, a jít rovnou dovnitř. A ted nějak nechápu, zda přímo do prostor práce - jde o balení pro jeden e shop, a nebo kam… Nic víc mi neřekla. Připadám si jak blbec, ptát se na toto.

Protože nevím prostě pořádně nic. Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8382
12.4.21 11:11

Tak těžko ti tady někdo poradí kam mas jít. Měla jsi se na to zeptat když si tomu nerozuměla. Ale tak nejspis tam bude nejaka satna na prevleceni, tak bych sla tam. Kdyžtak se zeptej na té vrátnici až tam půjdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8021
12.4.21 11:26

58 hodin mě vyšlo.

A tak snad máš pusu a když přijdeš, tak se zeptáš ne? :D i na té vrátnici tě nasmeruji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 11:41

Tak asi říkala 58 hodin, pardon. Jela jak mtoorva myš :mrgreen:

Poroavde, říkala po SMS - má toho teď moc, že se nemám hlásit na vrátnici a jít rovnou dovnitř.

No jo, ale neřekla nic víc, zda se někomu hlásit apod

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:15

Už to nějak mám poresrno. Akorát holky, vychází mi nějak různé čistá mzda. Jsem na pracáku a když zadám do kalkulaček 7600 Kč hrubého, vyjde mi čistá mzda přes 5 a nebo 6 tisíc, tak nevím co je pravdy. a počítám že apadam do kategorie kda pojištěnců státu, jako studenti, mateřská, důchodci… Pokud se nepletu?

• Citovat
  • Nahlásit
8382
17.4.21 17:02
@Paja987654 píše:

Upraveno adminem - odstraněna citace

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...