Změna spánku u 3měsíčního miminka

300
20.3.21 21:04

Zmena spanku u 3mesicniho miminka

Ahoj holky. Jdu s asi pro nekoho divnou otazkou, ale jsem matka prvniho ditka a to jeste vymodleneho, takze kdyz se mi neco jen trochu nezda tak plasim. Tudiz se predem omlouvam tem, ktere budou nad mym dotazem kroutit hlavou. Mam skoro 3mesicni holcicku. Pres tyden mi toho pres den moc nenaspala. Mas hodinku v kuse, pak vstavacka a treba opet dve hodky vzhuru, pak prebalit, nakrmit a opet hodinka spanku (a to po dlouhem uspavani). V patek a dnes, ale obrovska zmena (ne ze bych si stezovala) a mala prospi skoro cely den a to bez nejakeho dlouheho uspavani. V noci spi stejne jako pres tyden, ale ona spinka i pres den treba 4 hodinky v kuse. Krmime umelym cca 5× denne 150 ml. Mam strach zda je vse v poradku, ze najednou takova zmena. Predem dekuji za vase nazory a zkusenosti. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
20.3.21 21:07

@LucinkaK93 pokud neni nijak nemocna/nachlazena, normalne pije tak bych se tim moc nestresovala. Syn i dcera prochazeli take obdobim spanku a pak nespanku, u miminek jsou takove zmeny docela normalni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
20.3.21 21:10

Přesne ve 3 měsících se synovi spánek, taky úplně změnil. U dětí se to děje často. Taky některý den spí hodinu a z toho třeba pak 4 v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
20.3.21 21:17
@IvikIvca píše:
@LucinkaK93 pokud neni nijak nemocna/nachlazena, normalne pije tak bych se tim moc nestresovala. Syn i dcera prochazeli take obdobim spanku a pak nespanku, u miminek jsou takove zmeny docela normalni ;)

Teplotu nema, z nosu ji netece, vse je stejne jako pres tyden. Jen ten spanek. 🤷‍♀️ Vim ze jsem hrozna stresarka, ale mam o ni opravdu strach. ❤ jinak dekuji za uklidneni❤ ❤ ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
20.3.21 21:18
@JancaS84 píše:
Přesne ve 3 měsících se synovi spánek, taky úplně změnil. U dětí se to děje často. Taky některý den spí hodinu a z toho třeba pak 4 v kuse.

Dekuji za uklidneni. Treba je to tim, ze ji ma na starosti tatinek (rika ze maji spolu tajnou dohodu) a me pak pres tyden zase spinkat nebude. ❤ 🤷‍♀️ 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
20.3.21 21:23

@LucinkaK93 Ja jsem take stresarka, rekla bych, ze to je asi kazda maminka a nezlepsi se to ani po dvou detech 🤣. Zatim uzivejte volny cas, kdy mimco spinka 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
20.3.21 21:31

Je to normální, neboj. Malá si dneska odpoledne, dáchla místo obvyklé hoďky skoro tři :D. A není to poprvé, jsou dny kdy je akční a pak dny, kdy jde spát i po hodině hraní. Určitě je v pořádku, miminka to tak mají :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
20.3.21 21:49
@EvieK píše:
Je to normální, neboj. Malá si dneska odpoledne, dáchla místo obvyklé hoďky skoro tři :D. A není to poprvé, jsou dny kdy je akční a pak dny, kdy jde spát i po hodině hraní. Určitě je v pořádku, miminka to tak mají :-).

Dekuji. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat