Noční nespaní a jídlo

Anonymní
20.3.21 06:27

Noční nespaní a jídlo

Ahoj,
jdu si pro radu. Mám téměř roční dítě. V noci se budí většinou jednou na lahev UM. Zkoušela jsem vodu nebo čaj, lahev odstrčí a řve. Ovšem asi tak týden vstává jako miminko co 3 hodiny a opravdu chce jíst a pak pak ožije a sotva usne za 2 hodiny nanovo. Přes den spí taky jen hodinu. Ale s jídlem vydrží déle.
Nevím, co dělat, aby spal jako dřív.
Možná za to můžou zuby, ale špičáky už má venku… co dát k večeři, ať spí aspoň do půlnoci? Nebo jak jinak? Pohybu má dost. Sice nechodí, ale kolem nábytku jo a o rychlosti lezení sem a tam pomlčím. I ven chodíme. Tam občas usne.
Díky za všechny podněty.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
388
20.3.21 07:28

Syn se v tom veku budil tak desetkrat za noc.. a to uz mel to lepsi obdobi, predtim i 15krat.. snazim se vzdy krmit ve tme, vleze, nemluvit na nej. Akorat s mnozstvim UM neporadim, ja kojim. A poradne nakrmit na noc treba kasi? Ma opravdu hlad nebo se budi spis protoze zpracovava zazitky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.3.21 07:43

U nás tohle trvalo temer 5 mesicu a nepomohlo nic. Syn se v 7 mesicich odstavil od kojení a spal dobře, v noci se na jídlo nebudil. Ale jakmile začal před 11 mesicem chodit, tak noční spaní začalo byt naprosto šílený. Byl vzhůru každou chvíli, UM chtěl 2-3× za noc, kolikrát vydržel i 2 hodiny vzhůru a vstaval třeba v 5. Tou dobou měl venku už 16 zubu, takže tím to dle mého nebylo, i když to vypadá, ze mu leze další. Každopádně teď cca 14 dni zpátky usne do 20hod a sice vstává v 5, ale spi celou noc.
Davam mu před spaním bylinný kapky pro děti na spaní, ale ty jsem dávala už predtim, takže tím to asi nebude. A upravila jsem mu spaní už jen na 1× denně, vyspi se od cca 11 do 14hod a v noci spi lip.
Nevím, jestli zabralo spaní jednou denně, kapky nebo by se do tehle fáze dostal sám, ale konečně se po skoro 5 měsících vyspim 6 hodin v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
20.3.21 08:03

Jestli jsou to zuby tak muzes zkusit dat nurofen na noc, jestli se ted budi, ze ho to boli, tak tohle pomuze…muze to byt proste dalsi obdobi, muze zacinat separacni uzkost, nebo jina potreba spanku..nepises, jak ji a pije pres den a co ted veceri? a chapu, ze pres den spi uz jen hodinu a jen 1×? Moje opatreni budou asi nepopularni, ale ja bych uz um v noci nedavala vubec..ani vodu, ani caj, proste nic…budou to narocne dny, bude plakat, budes muset u nej sedet a utesovat, ale kdyz vydrzis, tak si zvykne..um je proste dalsi jidlo a jestli nejak nestrada a pribyva normalne, tak v noci proste jist nepotrebuje a je to jen zvyk a zhorsuje mu to spani… take bych rekla upravit denni rezim, ale jestli spi hodinu dene po obede, tak tam moc neni co…muzes samozrejme zkusit ruzne veci..bachovy esence, homeopatika, caje, dat mu do postele plysaka obleceneho ve tvem tricku, byly sum apod…muze mu byt horko, zima, jestli spi s vami v loznici, mozna potrebuje svuj pokoj nebo naopak..je to narocne, preji, at to vyresite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat