Nechat kočárek pro druhé dítě?

18.3.21 21:07

Nechat kočárek pro druhé dítě?

Dobrý den milé maminky,
V září čekáme první miminko. A tak se koukám po kočárcích. Samozřejmě doufám, že v létě budeme mít možnost se podívat naživo. Teď k věci. Vypadá to na chlapečka. Líbí se mi kočárek značky Junava. Viz obrázek. Neplánujeme druhé mimčo hned po sobě. Jak jste to udělaly vy s kočárkem. Nevím jestli ho má cenu pak schovávat 5 let, nebo ho za 3 roky prodat a pak si koupit nový. Který třeba bude víc v módě.. Moc děkuji za odpověď.
:). Kdyby to byla potom holčička tak barva je spíš pro chlapecka. Jak jste to řešily vy..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1823
18.3.21 21:11

Nechala bych si ho. Nekupovala jsem kocar podle toho, co je v módě, ale podle toho, co jsem od něj chtěla. Stejně tak nemam problém vozit dceru v modrém kocarku. Tomu miminu je to fakt jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
18.3.21 21:20

Já jsem kočárek prodala. Kdybych plánovala děti blízko u sebe tak bych si ho asi nechala. Ale já nechtěla, tak šel do světa. Vybírání kočárku mě hrozně bavilo tak jsem se o to nechtěla u druhého ochudit :mrgreen:. Děti máme od sebe necelých 6 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4359
18.3.21 21:20

:lol: Prej co je v módě :lol: já používám teď 12 let starý xlander po moji neteři, protože má super korbu a do terénu a toho bahna, co je teď je proste bozi. Sportak teda budu pak kupovat, ale ne podle toho, jestli je moderní, ale jak je funkční…

Jinak už jsem v tom lanďáku vyvozila i prvního syna, dokonce i s tím sportakem, takže do dvou let :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23004
18.3.21 21:21

A kočárek se kupuje podle módy? Ja měla úplně jiné požadavky a odvozil 3 děti. I když jsem pak litovala, ze jsem nekoupila jiný.
A tady ty jezdící rakvicky jsou děsný, at jsou sebevic moderní.
Ale samozřejmě tvoje věc ;)
Ja bych schovala. Možná budeš době rada, ze ho pak mas - finance a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25204
18.3.21 21:24

Koupila jsem si hnědý. Já jsem teda plánovala děti blízko sebe, takže jsme kočár po prvním ani neschovali na půdu, jen se přehodil sporťák zpátky na korbu a jezdilo se dál. Osobně bych si ho nechala i při větším rozdílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21776
18.3.21 21:24

A co je teď v módě? 8o já vybírala podle funkčnosti. Měla jsem velký proutěný kočár a zrovna dnes jsem viděla podobný. A nejvíc se mi líbí stará Inglesina nebo Liberta. Ty vydržely všechno :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10765
18.3.21 21:25

Já kupovala schválně neutral, abych nemusela řešit u jiného pohlaví a schovala jsem ho. Barvu jsem brala takovou, aby na tom nebylo vše vidět, což na černé a nabo hodně světlé uvidíš. Módu jsem až tak neřešila, když ho máš doma, stejně za tři měsíce bys našla dalších 20 vzhledově lepších. Nouzí netrpíme, ale vyhazovat 2× za kočár by se mi fakt nechtělo. A můžu tě uklidnit, že s prodejem to není žádná legrace, já měla Adamex, vzhledově krásný a než jsme ho prodali, trvalo to rok a šla jsem dost pod částku, kterou jsme si původně představovala. Trh je přesycený a když už někdo kupuje kočár z druhé ruky, buď chce jooo levný z finanční stránky a nebo jako náhradní. A nebo raději koupí ty vyhlášené značky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67949
18.3.21 21:26

Mame rozdil 5 let a kocarek stejny. Autosedacku vse jsem prodavala, nevedela jsem, jestli chceme druhe, ale kocarek neutralni jsme nechali ve sklepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
18.3.21 21:32

Ja te chapu, taky bych chtela novy kocarek treba za 5/6 let. Ja bych to ted neresila, koupila bych kocarek pro miminko ted a za par let uvidis. Treba hluboka korba se vubec neopotrebuje. Bud si kocarek nechas nebo si koupis novy pro druhy.
Ja mela trojkombinaci, nejvic jsem vyuzila hlubokou korbu a vajicko. Sportsk mic ne, koupila jsem poradny golfky ( bydlime v cizine a bylo to jednodussi na cesty letadlem). Ty golfky jsem pouzivala od roka a pak je zdedil jeste synovec nez se rozpadly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
18.3.21 21:33

A za kolik si myslíš, že ten kočárek pak prodáš? Jestli pro tebe nejsou problém finance tak si kup novej. Já jsem si ho schovala a bylo mi jedno jestli je zrovna in.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53593
18.3.21 21:40

Vzhledem k tomu, že jsem u kočáru absolutně neřešila módu, ale praktičnost, jsem obě děti odvozila v jednom. A to ještě mezi nima vozil neteř. Ale pokud ti není líto peněz, kup si teď něco podle současné módy za 17, doufej, že to to sedne hned napoprvé, pak to za 5 prodej a na druhé dítě kup něco podle módy budoucí za 20, pokud ti to tak přijde správné a nepočítáte každou korunu, tak proč ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
18.3.21 21:42

Já si hlavně myslím že tento kočárek nevyužiješ tři roky…ten sporTák je totálně nepraktický… velký, těžký, neskladny… váži 15,5kg… a pro dítě stejně prostor nula nic… Já měla obyč trojkombinaci na prvních asi 7měsícu a pak dala více peněz do lepšího sportáku. Za mě už bych po zkušenostech šla do toho sporťáku co jsme měla, ale dokoupila na něj korbičku i kvalitni vajíčko.
Tak koukám že pro dítě délka ležení je 91cm… ale ta váha u sportáku 15,5kg… a neskladné do auta… za mě nee.

Příspěvek upraven 18.03.21 v 21:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53593
18.3.21 21:42

No a hlavně - dítko se ještě nenarodilo, kočár ještě nevybrán, fakt to nemusíš řešit teď :) Třeba zjistíš, že je to strašně nepraktickej křáp a prodáš to už po půl roce. Nebo zjistíš, že lepší kočár už nenajdeš, tak ho schováš pro generace budoucí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
18.3.21 21:53

Nechala jsem si, jelikož jsem se svým kočárkem velice spokojená a je to držák. Co je v módě je mi fakt buřt :mrgreen: Barvu jsme vzali neutrální, ale tu bychom chtěli i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat