Screenshot_20210318_210533_com.android.chrome.jpg
Dobrý den milé maminky, V září čekáme první miminko. A tak se koukám po kočárcích. Samozřejmě doufám, že v létě budeme mít možnost se podívat naživo. Teď k věci. Vypadá to na chlapečka. Líbí se mi kočárek značky Junava. Viz obrázek. Neplánujeme druhé mimčo hned po sobě. Jak jste to udělaly vy s kočárkem. Nevím jestli ho má cenu pak schovávat 5 let, nebo ho za 3 roky prodat a pak si koupit nový. Který třeba bude víc v módě.. Moc děkuji za odpověď. :). Kdyby to byla potom holčička tak barva je spíš pro chlapecka. Jak jste to řešily vy..?
- Autor: Veronika 66
- Vloženo: 18.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána