Změnil se nějaký proutník?

Anonymní
15.8.21 11:29

Změnil se nějaký proutník?

Dobrou chuť k obědu! ;) A teď otázka,. Změnil se nějaký proutník co znáte? Vcelku by mě zajímalo zda se člověk co byl nevěrný, i nespokojený ve vztahu dokáže změnit. Znám jednoho chlapa (40), co má dvě děti. První dítě byl omyl ze zábavy, a tak se oženil. Oba špíny, dite chudák v hospodě na křupkach. Návštěva socialky bezna. Po letech přišlo druhé dítě (první jakoby převzalo roli matky). Po cely vztah z obou stran nevěra. Z jeho strany grupace, trojky, zkoušel to vesměs na všechno co se hýbalo. Závislák na automatech i alkoholu. Teď se rozvedli. On si našel starší (45), bezdětnou, pěknou, snad i dobře vydělávající paní. Vypadají spokojeně. Jsou spolu pár mesicu.
Opravdu se dokáže takový člověk změnit? Nebo je to jen otázka času? Otázka příležitosti? Zajímá mě to čistě ze zvědavosti, prosím vestkyne aby zanechaly své věštecké koule, a nededukovaly o co mi jde. :P

• A ne, nejsem ta přítelkyně, ani milenka, ani tajně zamilovaná.
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12026
15.8.21 11:37

Kdo ví :nevim: Sice tomu moc nevěřím, ale může to tak být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
15.8.21 11:38

Takhle…ano, znam proutniky, kteri se zmenili a ziji ted ve spokojenych, vernych manzelstvi..,jeden i ted zije se zenou, kvuli ktere opustil svou prvni manzelku, ale je s ni 15 let a verim, ze jsou si verni, je to nejlepsi pritel meho muze a spis by se sveril…,ale ve smes to byli proutnici „za mlada“, tak nejak s rodinou, nebo tou pravou, jsou to vicemene zvorni otcove od rodin…, ale to, co popisujes, to pro me neni bezny proutnik, tam je toho asi dost vic.., ale kdo vi, klesne testosteron, pani si ho trochu pritahne :nevim: mozny je vsechno, ale na zazraky neverim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
15.8.21 11:48

Jsou spolu pár měsíců, tak těžko soudit, jestli se změnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3755
15.8.21 11:53

To proutnictvi bych vnimala jako ten menší problem :think:

Fakt nekdo veri, ze zavislost je zapricinena spatnym manzelstvim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
15.8.21 12:24

Ne, nezmění. Že si oblékne masku spořádaného manžela neznamená, že nepodvádí. Většina podvádí a na ty chytřejší se nikdy nepřijde (těch naštěstí moc není). ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 12:24

Jsem sice mladá a přiznám se, že od cca 16 let jsem chodila ze vztahu do vztahu. Většinou jsem teda nepodváděla a vztah jsem ukončila dřív než jsem si začala s jiným.
Ale posledního ex jsem podváděla se současným partnerem. Asi 2× jsme se spolu vyspali, ale hodně jsme se stýkali jako přátelé a podnikali různé věci. O chvilku později jsem se s ex rozešla, bral to fakt špatně, nechtěl pochopit, kde je chyba, proč se chci rozejít..
Pak jsem si řekla, že si dám pauzu od všech chlapů. A o pár měsíců později začala vztah s nynějším partnerem a ani by mě po několika letech nenapadlo podvést ho. Miluju ho a i když se občas pošťuchujeme, tak bych ho nevyměnila a sex s jiným bych si už vůbec nedovedla představit, protože se opravdu doplňujeme..

• Citovat
  • Nahlásit
344
15.8.21 12:31

Jo, z kamarada, proutinika vsech proutniku, je uz par let obrovsky podpantoflak, ze ani na kafe mezi lidi se mnou nesmi :D Uz maj i rok a pul starou dceru a jsou stastny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 12:55

Můj muž byl velký proutník…sama jsem začala jako jeho,, milenka"… Začátek vztahu byl divoký, pak se uklidnil, přišlo první dítě, pak měl jeden jednorázovy úlet na který jsem mu přišla jeho vlastní vinou (NJ zapomněl se odhlásit z mého počítače).. odpustila jsem mu…teď máme tři děti, věnuje se nám maximálně, na milenky by mu ani nezbyl čas.. a pokud nějakou má, tak ji moc času ani peněz nevěnuje…anonym z pochopitelných důvodů

• Citovat
  • Nahlásit
37392
15.8.21 13:03

Jo, po sedmdesátce, ve staryho hnusnyho volezlyho vobsournika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 13:08

Jak se bude chovat tento konkrétní, těžko říct. Ale za mě ne, znám osobně asi 3 takové případy a spíš je to s věkem horší. Na spokojenou rodinku si vydrží hrát tak rok, pak je to přestane bavit a je to stále o tom stejném. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 13:21
@FlorenceF Jenkins píše:
To proutnictvi bych vnimala jako ten menší problem :think:Fakt nekdo veri, ze zavislost je zapricinena spatnym manzelstvim?

Taky mi přijde zvláštní že to ještě nová partnerka neví. V hospodě dá tak 15 -20 kousků. Automaty nevím jestli pořád hraje

• Citovat
  • Nahlásit
104
19.8.21 11:10

Tak tenhle typ určitě ne… Závisláci mají obecně oslabenou vůli, zkoušet to budou dál dokud jim bude jakž-takž stát. Většinou jsem změnu zaznamenala u chlapů, kteří si proutnictvím prošli zejména brzo v mládí a pak postupně vyzráli a změnili se jim priority. Ale pokud to někoho drží ještě v tomto věku, tak naději nevidím. Chvíli bude sekat latinu a pak se vrátí k naučenému chování.
Mě docela vzalo iluze, když jsem zjistila, že chlap o něco mladší než můj taťka, gentleman, který svoji ženu prakticky na rukou nosí, chodí pravidelně do bordelu a ještě se o tom mezi kamarády pochlubí… A pak také, když mi dělá návrhy táta od rodiny, na kterého jeho manželka jinak nedá dopustit a myslí si, jak je ji věrný. Tihle to dělají na tajňačku, další typy s každou vyhlašují, že už mají tu „pravou“, ale pak se vždycky záhadně objeví další „pravá“ a ti další potřebují prostě neustálé vzrušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
19.8.21 16:50
@Anonymní píše:
Dobrou chuť k obědu! ;) A teď otázka,. Změnil se nějaký proutník co znáte? Vcelku by mě zajímalo zda se člověk co byl nevěrný, i nespokojený ve vztahu dokáže změnit. Znám jednoho chlapa (40), co má dvě děti. První dítě byl omyl ze zábavy, a tak se oženil. Oba špíny, dite chudák v hospodě na křupkach. Návštěva socialky bezna. Po letech přišlo druhé dítě (první jakoby převzalo roli matky). Po cely vztah z obou stran nevěra. Z jeho strany grupace, trojky, zkoušel to vesměs na všechno co se hýbalo. Závislák na automatech i alkoholu. Teď se rozvedli. On si našel starší (45), bezdětnou, pěknou, snad i dobře vydělávající paní. Vypadají spokojeně. Jsou spolu pár mesicu.
Opravdu se dokáže takový člověk změnit? Nebo je to jen otázka času? Otázka příležitosti? Zajímá mě to čistě ze zvědavosti, prosím vestkyne aby zanechaly své věštecké koule, a nededukovaly o co mi jde. :P
  • A ne, nejsem ta přítelkyně, ani milenka, ani tajně zamilovaná.

Celé ty měsíce je on závislý na alkoholu, a souběžně přitom jsou oba dva spokojení? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat