Reklama

Zmenšení břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 23.09.18 14:19
Zmenšení břicha

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli je normální, že během posledního týdne se mi zmenšilo břicho. Už předtím jsem neměla extra velké, od července kolem 96cm v obvodu, ale v posledním týdnu obvod klesl na 90-91cm. Končím 37tt. Přes boky mi obvod taky výrazně nevzrostl, z nějakých 96 na 98-99cm. Jen mě to znervóznilo. Pohyby cítím, jsou dosti bolestivé, to přikládám tomu, že tam mimino má vážně málo místa. Děkuju.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 23.09.18 14:26

A nespadlo ti už břicho dolů?

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 23.09.18 14:36

@Margery nehledej problemy, kde nejsou. mimco se hybe, potize nemas. mohlo se tam jen jinak poskladat a nebo uz sestupovat dolu. doporucuji, aby ses tak nepozorovala ;)

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 23.09.18 14:44

@nozu co je špatného na tom, když se zeptám a nejezdím s každou kravinou na pohotovost? :nevim:

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 23.09.18 14:50

@Margery ne, v pohodě. mě spíš ani v jednom těhotenství ani nenapadlo měřit se přes břicho. To jsem myslela tím, že zbytečně hledáš problémy.

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 23.09.18 14:54

@nozu my si dělali spíš srandu s manželem, ten porovnává, jestli už mám větší břicho. Celé těhotenství bylo pořád něco, tak mě to znejistilo :nevim:

stinga
Závislačka 3731 příspěvků 7 inzerátů 23.09.18 15:04
@Margery píše:
@nozu co je špatného na tom, když se zeptám a nejezdím s každou kravinou na pohotovost? :nevim:

a to bys fakt jela na pohotovost s tím, že se ti zmenšilo břicho? :think:

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 23.09.18 15:04

@Margery buď v klidu, může to být opravdu tím, že ti břicho tzv kleslo, tzn mimco kleslo níž, což ve 37tt je normální, určitě už chodis na ozvy, tak se pro klid zeptej.

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 23.09.18 15:09

@medunka23 na ozvy ještě nechodím a kontroly u gynekologa mám po delších dobách. Z prvního těhotenství si to nepamatuju :nevim:

@stinga nebylo myšleno přímo s tímto :nevim:

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 23.09.18 15:17

@Margery aha, tak to chapu. on je pak clovek vycukany ze vseho.

kacakaca
Závislačka 2551 příspěvků 23.09.18 15:18

Mimino se tam lip srovnalo, kleslo niz, to se deje v cca tomto tydnu. Dite se zmensit nemuze, pohyby citis, pokud nemas podezreni na unik plodovky, nic zleho se dit nemuze.

Kacenka.k8
Povídálka 40 příspěvků 23.09.18 15:33

Sice je to OT, ale jses si jista, ze mas pres bricho 90 cm?? Ja mam 84 cm a to tehotna nejsem a tlusta rozhodne take ne… jak to meris tech 90 cm? Jako okolo pupiku? :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7989 příspěvků 23.09.18 16:05

Asi bych řekla že normální - chápu že se Ti ten rozdíl zdá markantní, ale já (sice teda „jen“ 24tt) se ráno budím „jen tlustá“ :lol: a po celodenním frmolu s 22m synem jsem „hezky těhotná“ :lol:

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 23.09.18 16:05

@Kacenka.k8 Ano, přes pupík. A to břicho zatáhnout fakt nejde. A před těhotenstvím jsem tam měla taky lehce nad 80 cm, to nevím přesně.

@kacakaca no právě mě vyděsilo, že mohla začít unikat plodovka. Ale nijak extra mokro tam není, jen klasický výtok, povolené dno nemám.

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 23.09.18 16:07

@Kristyna.Vechto­va ve 24tt jsem měla víc přes břicho než ted :nevim: někdy v červenci, tj cca 28-29tt, jsem měla už těch 96 cm, že na to přišla řeč, tak jsem to tehdy měřila.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >