33tt a poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 78 příspěvků 23.09.18 08:36
33tt poslíčci ?

Dobrý den, vím že je tu ohledně poslíčků dost diskuzí, ale pořád nějak nemůžu dohledat odpověď na mou otázku. Jsem 33tt a včera mi bylo celý den tak divně nebo spíš jsem byla unavená. No a začalo mě pobolívat v podbřišku a v kříži jako bych měla dostat menstruaci. Večer to bylo tak půl hodiny v kuse, žádné intervaly. Šla jsem spát a teď o rána cca hodinu to mám pořád(ani ne ten podbřišek jako bolest v kříži) ale pořád mi to přijde jako menstruační bolest. Vždy to třeba cca 2 -5 minut bolí a pak zase nic.. nemám auto a mám doma na hlídání malou neteř(je klidná takže jen ležíme a díváme se na pohádky, takže se nenamáhám), ale právě na pohotovost se mi moc nechce už kvůli ní a nechci tam jet zbytečně.. tak se snažím zjistit jestli to třeba není normální?

Jo a ve středu jsem byla v poradně a vše bylo v pořádku. Byla jsem zavřená.

Už jednou jsem byla u dr když se mi něco nezdálo a nakonec jsem byla v pohodě.

Děkuji

Reakce:

P4ja
Kelišová 6572 příspěvků 23.09.18 08:45

@00verča00 To těžko říct Já třeba za celý porod neměla jedinou klasickou kontrakci do břicha a bolelo mě jen v kříži, taky jakoby MS bolest,která se stupňovlala, a PA mě uklidňovala, že to jsou poslíčci. I když mně přd tím praskla voda.

Takže po tomhle bych asi i jela, i když ti ta voda nepraskla.

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 23.09.18 08:49

Já bych to viděla na poslíčky …měla jsem tohle týden před porodem…kamarádka 2mesice

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 23.09.18 08:51

No takhle. Ja mam bolesti a tvrdnuti bricha od 30 tydne. Obas to byly az jakoby stahy uplne dole v podbrisku a vystrelovalo to az do pochvy. Parkrat jsem musela do vany jak moc to bolelo, to vzdy kapku pomohlo. Jedina poloha kdy to bylo jakz takz ok byla na boku. Ale vzdy se to zklidnilo a doktorka rikala, ze nic nenasvedcuje porodu. Dnes mam 9 dnu do terminu a porad nic nenasvedcuje porodu a bricho mi tvrdne skoro porad a bolesti mam taky skoro porad.
Tim ti nechci rict, ze se u tebe nic neděje, protoze ano klidne takto muze zacit porod. To ti reknou hen bud v nemocnici nebo te zkontroluje gynekolozka.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 23.09.18 19:23

Já jsem 35. týden, takže od tebe ne zas tak daleko, a tyhle bolesti mám poslední dobou každý den. Ale netrvají tak dlouho. Je to spíš, že to trvá v kuse hodinu a pak až zase další den. Bolí to jako menstruační bolest v podbřišku + takové menstruačně bolavé křeče v bedrech.

solip
Kecalka 454 příspěvků 23.09.18 20:00

Taky je mivam, jsou to nepravidelne bolesti, nekdy v podbrisku, nekdy vic na boku, nekdy v krizi. Proste to k tomu asi holt patri :roll: jsem 35tt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >