Zmenšení prsů - komplikace

Anonymní
29.6.21 12:22

Zmenseni prsu- komplikace

Zdravím, momentálně sem v situaci kdy jsem prodelala operaci zmenseni prsu kvuli zdravotnim problemum. Po operaci se prave prslo chytlo naprosto krasně a leve znekrotizovalo a musela sem podstoupit novou operaci. Kdyz mi po prvni operaci zaclo prso nekrotizovat nechali me doktori cekat tyden za který to vypadalo o hodně huř, napriklad to postihlo i bradavku a nemuzu prestat myslet nato zda bych se tak trapila kdyby nezacali me problemy resit hned. Takže mě zajmá Váš názor, prosim podivejte se na foto ktere přiložim a prijde vám adekvatni vas poslat domu ze se stím prsem neco udělá až tyden? Děkuji, nejmenuji nemocnici ani lekaře, timto prispevkem nemam v umyslu na nikoho utočit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24296
29.6.21 12:32

Žádné fotky tu nejsou, a beztak se už stalo, už se to nevrátí - zbytečné se v tom pitvat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
29.6.21 13:08
@Anonymní píše:
Zdravím, momentálně sem v situaci kdy jsem prodelala operaci zmenseni prsu kvuli zdravotnim problemum. Po operaci se prave prslo chytlo naprosto krasně a leve znekrotizovalo a musela sem podstoupit novou operaci. Kdyz mi po prvni operaci zaclo prso nekrotizovat nechali me doktori cekat tyden za který to vypadalo o hodně huř, napriklad to postihlo i bradavku a nemuzu prestat myslet nato zda bych se tak trapila kdyby nezacali me problemy resit hned. Takže mě zajmá Váš názor, prosim podivejte se na foto ktere přiložim a prijde vám adekvatni vas poslat domu ze se stím prsem neco udělá až tyden? Děkuji, nejmenuji nemocnici ani lekaře, timto prispevkem nemam v umyslu na nikoho utočit

Samozřejmě, že čím rychleji se taková situace řeší, tím lépe.

Osobně mám své zkušenosti a domů bych se poslat nenechala.

Podobně na angínu chtěli léčit manžela, ten měl nakonec rakovinu uzlin. Z žilního ho chtěli vidět až za měsíc, prý není objednaný. To už jsem tedy řekla, že počkáme ten den libovolně dlouho, ale domu nejdeme. Měla jsem tušení, které se bohužel potvrdilo. Jít tam až za měsíc, tak je po něm. Už tak mu léčili rádoby angínu téměř čtvrt roku antibiotiky. Doktoři neposlouchají a jsou apaticti. Neříkám, že všichni a všude, bohužel solidní většina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
5.7.21 03:40

Podle popisu to asi adekvátní nebylo. Já jsem se v životě setkala s různými lékaři/zdravotníky. Někteří byli velmi odpovědní a pečliví, jiní bohužel až tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat