Změny nálad v těhotenství

7
24.4.20 09:37

Změny nálad...

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli nějak ovlivňuje perioda a s ní spojené PMS nálady i během těhotenství? Jsem v šestém měsíci a vždy tak jednou za měsíc na dva, tři dny jsem taková podrážděná. Hodně mi to připomíná právě pms. Jenže můj menstruační kalendář je v těhu módu a já si nejsem schopna spočítat jestli to vychází nebo ne :D
Ano, bylo by fajn si ty dny zapsat, ale je to vždy takové náhlé a hlavně mi to napadlo až teď…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1687
24.4.20 09:55

Během těhotenství je změna nálad běžná. Mě se to dělo i když jsem těhotná nebyla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24160
24.4.20 09:59

Moje druhé těhotenství bylo jedno velké, dlouhé PMS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13304
24.4.20 10:24

Ne -během těhotenství PMS nemáš. Ale hormony ti v těle řádí úplně jinak, byť s podobným výsledkem.

Takže to není PMS, ale těhotenstvím a úplně se to nedá predikovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2017
24.4.20 10:26

Těhotenství je jedna velká hormonální jízda, takže se dej do klidu a „užij si to“ :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.4.20 13:14

Nemáš pms, ale prostě hormony udělají své. Má to téměř každá :mrgreen: ja taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
25.4.20 12:31

Já vím, že to je v těhotenství běžné, na to jsem se neptala..jen mě zajímalo, jestli se to nemůže objevovat v období odpovídající dnům, kdy bych měla normálně před menstruací.
I tak díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 20:26

Je to úplně normální v těhotenství že žena je trochu podrážděná já teda seřvu za každou blbost co se mi nelíbí nebo jsem nepříjemná manžel ten se radši jen tlemí tomu :palec:,
Jsem ve 4 měsíci a hormony jedou to musím říct a i citlivost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
27.4.20 14:25

@Michaelafrancová Manžel to bere tak, jak by měl. Buďte za to ráda. Myslím, že u nás to bude podobný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.20 15:01

@Rachel_cz jsem za to ráda že mě bere z rezervou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie