Změny nálad u kojence

Anonymní
28.4.20 22:34

Změny nalad u kojence

Zdravím všechny zkušené matky :D Chci se zeptat zda je normální aby se u 5m miminka měnily nálady že vteřiny na vteřinu? Je v pohodě a směje se a najednou propukne v pláč :( Má to tak odmalička ale mně to vrta hlavou a mam strach aby netrpěl nějakým psychickym onemocněním ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2844
28.4.20 22:39

Já bych řekla, že to je normální, buď si najednou uvědomí hlad, dolehne na něj únava nebo se něčeho lekne, zabolí ho prdík…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11082
28.4.20 22:40

Je to normální a čím bude starší, tím to bude výraznější. Dělá to ještě můj 2,5 letý syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 09:22

Dcerka (4m) to někdy dělá, že se směje a je v pohodě a najednou začne plakat - většinou je to kvůli tomu, že ji bolí břicho kvůli prdu. Nebo takhle začne plakat, když je unavená - ale to je ten pláč takový specifický, kňouravý. Když ji bolí břicho, je to spíš ječivý pláč, tj. vyšším hlasem.
@Aduš8 Mně to teda ve 2,5 letech moc normální nepřijde… konzultovala jsi to u doktorky?

• Citovat
  • Nahlásit
11082
29.4.20 11:34
@Anonymní píše:
Dcerka (4m) to někdy dělá, že se směje a je v pohodě a najednou začne plakat - většinou je to kvůli tomu, že ji bolí břicho kvůli prdu. Nebo takhle začne plakat, když je unavená - ale to je ten pláč takový specifický, kňouravý. Když ji bolí břicho, je to spíš ječivý pláč, tj. vyšším hlasem.
@Aduš8 Mně to teda ve 2,5 letech moc normální nepřijde… konzultovala jsi to u doktorky?

Proč mám konzultovat u doktorky, že se dítěti změní nálada? Vždycky to má svůj důvod a naprosto to patří k vývoji dítěte. Že se mu nepovede postavit stavebnice, do té doby byl vysmátý a tohle ho rozlítostní? To dělá každé dítě. U miminek to způsobuje hlad, bolení a podobně, u těch starších zase jiné faktory. Jsou holt děti citlivější, které obulí každou,, kravinu".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 12:21

@Aduš8 Aha, tak jestli je to jako reakce na nepovedenou stavebnici apod., tak to mi přijde taky normální. Já jsem myslela, že jsou ty změny nálad bez zjevného důvodu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat