Ex nedodržuje moje pravidla při výchově syna

Anonymní
24.4.20 12:02

Ex nedodržuje moje pravidla

Zdravím, chtěla bych poradit jak mám řešít mojí situaci. Můj ex přítel nedodržuje moje pravidla ohledně našeho syna 8 let. Ja jsem vegetariánka, a chci aby se tak stravoval můj syn
Jemu samotnému to nevadí, ale ex mu dava jíst pořád maso :cert:. Dokonce synovi koupil mobil což sem mu výslovně zakázala. On si z toho ale nic nedělá :roll:, žádná domluva sním není. Co mám dělat? Můžu třeba podat žalobu k soudu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1622
24.4.20 12:06

Troll, ze? Pokud je to jeho otec, tak ma stejna prava jako vy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19828
24.4.20 12:06

Jako na co chceš podat žalobu? On je rodič stejně jako ty, tak proč se nepodřídíš ty jemu? Když on se má podřizovat tobě…V 8 letech snad syn umí říct jestli chce jíst maso nebo ne…tvoje pravidla opravdu nikdo dodržovat nemusí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22465
24.4.20 12:09

Otec má stejná práva jako ty. U tebe platí tvoje pravidla, u otce zase jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12025
24.4.20 12:10
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych poradit jak mám řešít mojí situaci. Můj ex přítel nedodržuje moje pravidla ohledně našeho syna 8 let. Ja jsem vegetariánka, a chci aby se tak stravoval můj syn
Jemu samotnému to nevadí, ale ex mu dava jíst pořád maso :cert:. Dokonce synovi koupil mobil což sem mu výslovně zakázala. On si z toho ale nic nedělá :roll:, žádná domluva sním není. Co mám dělat? Můžu třeba podat žalobu k soudu?

Doufám že seš troll, jestli ne, tak máš smůlu, dítě je jeho, stejně jako tvoje a na tvoje pravidla se může pěkně z vysoka. To že seš padlá na hlavu ty, neznamená, že tak musí dopadnout i syn. Tak se prober, nebo na tebe podá žalobu ex, že nejsi způsobilá k výchově dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52381
24.4.20 12:10

Táta toho kluka je narozdíl od tebe normální. Být na jeho místě, tak se snažím získat dítě do své péče nebo alespoň do střídavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
24.4.20 12:11

Žalobu na co? Vždyť je to jeho otec. I když ja si říkám že jsi troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
24.4.20 12:15
@Anonymní píše:

Spíš si dej pozor, aby otec nehnal k soudu tebe za zanedbání péče a správné výživy. Za mě děti maso potřebují pro správný vývoj. Něco jiného je, když ho odmítají, než když mu ho nedáváš kvůli svému přesvědčení. A mobil také chápu. Chce být se svým dítětem v kontaktu.. podle nadpisu jsem čekala nějaké šílenosti, ale ty jen děláš zlé na všechny strany kvůli uražené ješitnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
24.4.20 12:15
@lucenka píše:
Táta toho kluka je narozdíl od tebe normální. Být na jeho místě, tak se snažím získat dítě do své péče nebo alespoň do střídavé.

To, ze je tata normalni soudite podle ceho? Podle dotazu zakladatelky (ten o necem svedci, souhlasim) nebo kvuli jidlu? Protoze jestli kvuli jidlu, tak mozna mu otec dela smazene rizky nebo bifteky na prepalenem oleji a zakladatelka zdravou stravu. Co my vime. Maso se da dnes dobre nahradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
24.4.20 12:18

Nemám nic proti vegetariánům, ale dítě by si mělo samo vybrat, zda chce maso jíst či ne. Tvoje pravidla jsou jen tvoje a nikdo jiny na ně nepřistoupil, takže máš smůlu. Na chování tvého ex nevidím nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12025
24.4.20 12:19

@Kosopemi Ty tam nevidíš to dup, dup, já sem řekla? Pochybuju, že to maso cpe otec do syna násilím, když ho jí, tak mu asi chutná že? A co ten mobil? Jooo, maminka to vlastně zakázala, tak si sedneme na zadek? A žalobu by dala na co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52381
@Kosopemi píše:
To, ze je tata normalni soudite podle ceho? Podle dotazu zakladatelky (ten o necem svedci, souhlasim) nebo kvuli jidlu? Protoze jestli kvuli jidlu, tak mozna mu otec dela smazene rizky nebo bifteky na prepalenem oleji a zakladatelka zdravou stravu. Co my vime. Maso se da dnes dobre nahradit.

Maso se nahradit úplně nedá a dítě ho potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
@Anonymní píše:

Pravidla určuje soud a ty je třeba dodržovat. Ty máš svůj pohled na věc, otec zase svůj a je to tak v pořádku. S jídlem a mobilem fandim spíš otci a to hlavně díky tomu tvému „výslovně jsem zakázala“. Předpokládám, že otec je dospělý a svépravny a ty mu nemáš co zakazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
24.4.20 12:24
@arinecka píše:
@Kosopemi Ty tam nevidíš to dup, dup, já sem řekla? Pochybuju, že to maso cpe otec do syna násilím, když ho jí, tak mu asi chutná že? A co ten mobil? Jooo, maminka to vlastně zakázala, tak si sedneme na zadek? A žalobu by dala na co? :think:

Za prve - zakladatelce jsem odpovedela hned v prvnim prispevku prakticky to co vy, takze vas vykrik nechapu. Za druhe jsem se jen Lucenka zeptala, z ceho soudi, ze otec je normalni. Zakladatelcino jednani mi prijde ulitle. Kdo umi cist, tak to tam mam napsane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
24.4.20 12:28

To bude nějaká redaktorka, která shání materiál na článek… Na trolla nebo někoho úplně hloupyho je tam málo chyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat