Zmizely příznaky těhotenství

Anonymní
5.4.17 06:40

Zmizely příznaky těhu

Ahoj holky, jsem dnes 7+3 tt. Zhruba do minulého týdne mi bylo špatně a bolely mě prsa, ne moc ale tak normálně. Zhruba od předvčerejška mi přestalo být úplně špatně a bradavky mám citlivé jen na dotek, jinak mě prsa nebolí. Myslíte, že je vše ok?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.4.17 06:54

Lepší je se tolik nesledovat.Taky jsem měla těhotenství, kdy vše bylo v pořádku a nebylo mi špatně téměř vůbec ani na začátku, oproti tomu těhotenství, kdy jsem blila i po pouhém prohlédnutí reklamního letáku supermarketu.
A potom těhu, které právě vymizením příznaků skončilo, rozjel se pár dní na to spontánní potrat, ale bylo to dřív, v 6. týdnu
JEstli je vše OK Ti tady nikdo nevyvěští, protože v určitých případech může znamenat vymizení příznaků problém, ale většinou je vše OK. Nesleduj se tolik.

• Citovat
  • Nahlásit
894
5.4.17 06:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem dnes 7+3 tt. Zhruba do minulého týdne mi bylo špatně a bolely mě prsa, ne moc ale tak normálně. Zhruba od předvčerejška mi přestalo být úplně špatně a bradavky mám citlivé jen na dotek, jinak mě prsa nebolí. Myslíte, že je vše ok?

priznaky nic nevypovidaji o prosperite tehotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
5.4.17 06:58

Mě střídavě příznaky mizely a zase se objevovali, jako na houpačce, co třeba 14 dní a vše bylo ok. Teď jsem 38tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23890
5.4.17 07:14

Znám několik holek, včetně mě, kterým se cca týden, dva po pozitivním testu udělalo dobře a krom bradavek nevěděly, že jsou těhotné. A všechny porodily ;)
není to nic neobvyklého, a při troše štěstí budeš mít štěstí i nadále a prožiješ pohodové těhotenství :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
5.4.17 07:15

Tak ja jsem 10tt taky mi bylo spatne na zacatku jsem kolikrat ani s postele nevylezla ale uz mi je cca 3tyden uplne fajn a u me je vse v poradku tak hlavne nepanikar kdyztak zajdi na gyndu pro klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
5.4.17 08:18

Na tohle téma tady najdeš neurekom diskuzí a ve všech se dočteš, že je to naprosto normální a příznaky nevypovídají vůbec nic o prosperitě těhotenství. Kolem 9-10tt. navíc hladina HCG dosáhne svého vrcholu, klesne a zůstane stát na určité hladině. V té době právě spousta příznaků mizí, protože HCG o něco klesá a zároveň si tělo zvyká na na novou situaci. Čekám třetí dítko (těhotná jsem celkem popáté) a každé těhotenství bylo úplně jiné. A ano, potratila jsem i když bylo těch příznaků plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
5.4.17 08:29

Ja v jednom tehotenstvi, ktere nedopadlo (v11.tydnu zt) mela priznaky az do sameho konce. Spatne mi bylo i ten den, co se na utz zjistilo, ze je to spatne. Takze jak pisi holky, na priznaky kasli a uzivej si tehotenstvi. Stejne to neovlivnis. Drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:43

Vymizení příznaků, po 3. těhotná a teď NIC

Ahoj holky, jsem po 3. těhotná - první těhotenství skončilo koncem 22. tt. Miminku přestalo tlouct srdíčko. Po 12 hodinovém porodu se zjistilo, že byl malý až moc zamotaný do pupeční šňůry. Druhé skončilo v 7. tt. Srdíčko už tlouklo, ale z ničeho nic druhý den po kontrole jsem začala krvácet a během pár hodin bylo po všem. Teď jsem těhotná znovu 13+2 Podle testů víme, že to bude holčička. Vše by mělo být v pořádku. Jenže před pár dny mi doktorka řekla, ze po pitvě a zkoumání placenty od prvního porodu bylo zjištěno, že placenta byla o dost menší, než by měla a že malý byl i špatně vyživován (velikostně se přestal vyvíjet kolem 17.-18. tt.). Dostala jsem tedy mimo vitamínů a železa i léky na ředění krve, abych se více prokrvovala a placenta se lépe vyvinula. A teď má otázka - od začátku tohodle těhotenství je mi zle, bolí mě prsa, zvracím a na teplé jídlo na talíři se nemůžu ani podívat. Přes noc ale všechny příznaky jakoby zmizely. Na další kontorolu jdu až za 3 týdny a nějak to psychicky přestávám zvládat, resp. mám obrovský strach, že se zase něco podělá - za 1.5 měsíce to bude rok od porodu mrtvého syna… Vím, že by se hladina hormonů měla konečně ustálit a příznaky upadat, ale že by mě přes noc „všechno zmizelo“ mi připadá divné. Děkuju moc za vaše zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 16:04

Mám za sebou 4 potraty. Mne bylo taky ze dne na den dobře. Bohužel to skončilo špatne… Na tvem miste bych jela na gynekologickou pohotovost i kdyz je pravda, ze ted uz HCG klesá a muze to byt lip i ldyz je vse v poradku. Nemuzes se ale tyrat nejistotou do dalsi navstevy. Jinak bych si poridila angel sounds.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 16:09
@Anonymní píše:
Mám za sebou 4 potraty. Mne bylo taky ze dne na den dobře. Bohužel to skončilo špatne… Na tvem miste bych jela na gynekologickou pohotovost i kdyz je pravda, ze ted uz HCG klesá a muze to byt lip i ldyz je vse v poradku. Nemuzes se ale tyrat nejistotou do dalsi navstevy. Jinak bych si poridila angel sounds.

Děkuju ti mockrát. Zrovna jsem dočetla recenze a objednala ho. Můžu se zeptat v kterém tt jsi potratila?

• Citovat
  • Nahlásit
14827
11.9.20 16:18

Z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že příznaky at uz jsou nebo zmizí, nemaji žádnou spojitost s tím zda je těhotenství ok. Zazila jsem zt ve 12tt a blila jsem ještě v den revize. Kup si angelsounds, ten te uklidní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5613
11.9.20 16:40

Příznaky opravdu můžou vymizet ze dne na den a nic to neznamená. Pokud máš empatickou lékařku, tak ji v pondělí zavolej a sver se. Určitě tě vezme na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 16:45
@Anonymní píše:
Děkuju ti mockrát. Zrovna jsem dočetla recenze a objednala ho. Můžu se zeptat v kterém tt jsi potratila?

Potratila jsem naposledy ve 13tt. Bylo to taky před rokem a ted jsem taky tehotna. Je mi hrozně zle, ráno zvracím a jsem teprve na konci 7tt. Angel sounds si chci poridit…ale zatim je asi brzo, nic by nebylo slyšet. Pockam za 14 dni na kontrolu. Drzim palce, at nam go uz vyjde! Jo a taky si musim ředit krev. Mam injekce Clexane…

• Citovat
  • Nahlásit
1060
11.9.20 16:49

Taky jsem se kolikrát stesovala, že mi ze dne na den zmizeli příznaky a druhý den už si zase veselé blila a nadávala jak jsem pitomá, že jsem si ten den kdy mi nic nebylo neuzila. V pondělí zkus zavolat doktorce a poprosit jestli by na Tebe mrkla. Bude to dobrý uvidíš :hug: Nebo ještě můžeš zkusit zavolat na gynekologickou pohotovost, vysvětlit situaci a poprosit jestli by na Tebe koukli, ale tam to je opravdu spíš pro nutné případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat