Zmizely příznaky těhotenství

Anonymní
5.4.17 06:40

Zmizely příznaky těhu

Ahoj holky, jsem dnes 7+3 tt. Zhruba do minulého týdne mi bylo špatně a bolely mě prsa, ne moc ale tak normálně. Zhruba od předvčerejška mi přestalo být úplně špatně a bradavky mám citlivé jen na dotek, jinak mě prsa nebolí. Myslíte, že je vše ok?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.4.17 06:54

Lepší je se tolik nesledovat.Taky jsem měla těhotenství, kdy vše bylo v pořádku a nebylo mi špatně téměř vůbec ani na začátku, oproti tomu těhotenství, kdy jsem blila i po pouhém prohlédnutí reklamního letáku supermarketu.
A potom těhu, které právě vymizením příznaků skončilo, rozjel se pár dní na to spontánní potrat, ale bylo to dřív, v 6. týdnu
JEstli je vše OK Ti tady nikdo nevyvěští, protože v určitých případech může znamenat vymizení příznaků problém, ale většinou je vše OK. Nesleduj se tolik.

• Nahlásit
  • Citovat
566
5.4.17 06:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem dnes 7+3 tt. Zhruba do minulého týdne mi bylo špatně a bolely mě prsa, ne moc ale tak normálně. Zhruba od předvčerejška mi přestalo být úplně špatně a bradavky mám citlivé jen na dotek, jinak mě prsa nebolí. Myslíte, že je vše ok?

priznaky nic nevypovidaji o prosperite tehotenstvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 06:58

Mě střídavě příznaky mizely a zase se objevovali, jako na houpačce, co třeba 14 dní a vše bylo ok. Teď jsem 38tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 07:14

Znám několik holek, včetně mě, kterým se cca týden, dva po pozitivním testu udělalo dobře a krom bradavek nevěděly, že jsou těhotné. A všechny porodily ;)
není to nic neobvyklého, a při troše štěstí budeš mít štěstí i nadále a prožiješ pohodové těhotenství :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
5.4.17 07:15

Tak ja jsem 10tt taky mi bylo spatne na zacatku jsem kolikrat ani s postele nevylezla ale uz mi je cca 3tyden uplne fajn a u me je vse v poradku tak hlavne nepanikar kdyztak zajdi na gyndu pro klid :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
5.4.17 08:18

Na tohle téma tady najdeš neurekom diskuzí a ve všech se dočteš, že je to naprosto normální a příznaky nevypovídají vůbec nic o prosperitě těhotenství. Kolem 9-10tt. navíc hladina HCG dosáhne svého vrcholu, klesne a zůstane stát na určité hladině. V té době právě spousta příznaků mizí, protože HCG o něco klesá a zároveň si tělo zvyká na na novou situaci. Čekám třetí dítko (těhotná jsem celkem popáté) a každé těhotenství bylo úplně jiné. A ano, potratila jsem i když bylo těch příznaků plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
5.4.17 08:29

Ja v jednom tehotenstvi, ktere nedopadlo (v11.tydnu zt) mela priznaky az do sameho konce. Spatne mi bylo i ten den, co se na utz zjistilo, ze je to spatne. Takze jak pisi holky, na priznaky kasli a uzivej si tehotenstvi. Stejne to neovlivnis. Drzim palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama