Reklama

žmolení očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 28.01.09 19:52
žmolení očí

Ahoj holky, naše malá si mockrát za den žmolí očička nejhorší je že i v noci. Budí se tím jak se požmolí vyhodí si dudel a řve. Ale když je zabalená a v kočáře tak to nedělá a nevadí jí to. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Děkuji za odpověd. Petra

Reklama

Reakce:

ledňáček
Stálice 54 příspěvků 28.01.09 20:35

Ahojky,
naše malá si taky občas mudlá očička, někdy vím jasně, že to je ospalostí, ale někdy teda nechápu proč. Má tedy trošku ekzémek, tak si říkám, jestli jí ty sušší tvářičky nesvědí.
Tak jsem taky zvědavá, co zkušenější mamči napíší a kdy to vymizí, před usnutím je kvůli tomu neklidná.

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 28.01.09 20:46

Dělají to oba (teda starší už ne) - vždycky, když už jsou ospalí. To byl signál, že je nejvyšší čas spát. Když to dělá i v noci, tak to chce asi ještě zavinout, ať se těma ručkama neruší (staršího jsme motali do 8-mi měsíců).
Filip si šmudlal při ospalosti oči min do 3 let …

Martina

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 28.01.09 21:10

to smudlani je budto ospalost nebo mala to ma pri vysevu ekzemu…takze pokud to neni pred spanim priklanim se k te druhe variante. Ty oci ji desne svedi, pomaha na to zyrtec - davame 5 kapicek. Musi to byt pro ne strasne, to svedeni, nejradsi bych rvala, kdyz malou vidim. V kocaru na chladnem vzduchu to mame taky ok, i ekzem zesvetla.. tak ji pozoruj, jestli si neskrabe telicko a jestli nezacinaj pupinky, ach jo.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 28.01.09 21:29

Zubr: taky jsme zavinovali do 8. měsíce. Myslela jsem, že jsme exoti :-)

kachlik13
Nováček 4 příspěvky 28.01.09 21:58

Náš malý to dělá posledních 14 dní taky, někdy proto,protože se mu chce spát,ale většinou proto,protože se mu dělají v očích bílý žmolečky (my tomu říkáme kysance - nevím,jak to jinak nazvat :-) A teď je tam má, dá se říct pořád, nevím,jak se jich zbavit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >