“Znásilnění” pocit

Anonymní
20.10.20 13:33

“Znásilnění” pocit

Ahoj, chtela bych se na něco zeptat.. byla jsem ve vztahu a stalo se tam něco takového, ze když partner jednou vyžadoval sex a ja jsem nechtěla, tak mu to bylo úplně jedno.. měl úplně zatmění a ja jsem se nemohla bránit. Brecela jsem a rvala.. proste jsem se bránila, ale on to i tak udělal..Nevím co to mělo znamenat.. pak jsme to nějak přešli.. rozešli se postupem času, ale ne kvůli tomuhle.. ja měla další partnery.. jenže jsem zjistila (nechápu, jak je to možný) ze mě to vzrušuje.. a ze se mi to líbí.. je to divny, ale když se nemůžu bránit a není v tom ten “cit” který jinak ve vztahu je, když jsem s partnerem, tak to je to co hledám, samozřejmě když jsem pak s někym byla tak to nechápal a nepraktikoval.. myslíte ze tohle po nekom ve vztahu vůbec muzu chtít? Nevím, jak tohle mám řešit.. a jestli to vůbec jde :D :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5162
20.10.20 13:40

No vyřešíš to tím že si najdeš dominantního partnera, nebo aspon co se sexu týče.. Holt ne každý na to je. :) Akorát pozor aby to nepraktikoval i v běžným životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9751
20.10.20 13:44

Dneska mají lidé různá přání, touhy, představy, úchylky…chce to o tom mluvit, ale počítej s tím, že se ne vždy setkáš s pochopením

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 14:24

Mám to stejně… manžel o tom na začátku nechtěl ani slyšet… ale postupem času tomu přišel na chuť 😂 takže podle nálady ;) ale trvalo dlouho než k tomu došel,,.

@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se na něco zeptat.. byla jsem ve vztahu a stalo se tam něco takového, ze když partner jednou vyžadoval sex a ja jsem nechtěla, tak mu to bylo úplně jedno.. měl úplně zatmění a ja jsem se nemohla bránit. Brecela jsem a rvala.. proste jsem se bránila, ale on to i tak udělal..Nevím co to mělo znamenat.. pak jsme to nějak přešli.. rozešli se postupem času, ale ne kvůli tomuhle.. ja měla další partnery.. jenže jsem zjistila (nechápu, jak je to možný) ze mě to vzrušuje.. a ze se mi to líbí.. je to divny, ale když se nemůžu bránit a není v tom ten “cit” který jinak ve vztahu je, když jsem s partnerem, tak to je to co hledám, samozřejmě když jsem pak s někym byla tak to nechápal a nepraktikoval.. myslíte ze tohle po nekom ve vztahu vůbec muzu chtít? Nevím, jak tohle mám řešit.. a jestli to vůbec jde :D :nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
15702
20.10.20 14:26

Určitě najdeš partnera, který si tě rád „vezme“ i bez tvého souhlasu. Buď to bude někdo dominantní, se kterým si nastavíte pravidla (záchranné slovíčko), nebo deb-l k nežití. Záleží na tobě, kterého dokážeš ulovit. Ale myslím si, že to nelze vyžadovat od kohokoliv. Takže spíš asi na seznamku s podobným zaměřením, kde se nejdřív párujete podle sexuálních preferencí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16074
20.10.20 15:16
@Kakika píše:
Určitě najdeš partnera, který si tě rád „vezme“ i bez tvého souhlasu. Buď to bude někdo dominantní, se kterým si nastavíte pravidla (záchranné slovíčko), nebo deb-l k nežití. Záleží na tobě, kterého dokážeš ulovit. Ale myslím si, že to nelze vyžadovat od kohokoliv. Takže spíš asi na seznamku s podobným zaměřením, kde se nejdřív párujete podle sexuálních preferencí.

přiznám se, že nechápu, co je vzrušující na rádoby dominanci, která se zruší kouzelným slovíčkem, to je něco jako dětský plastový pouta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
20.10.20 15:20

Pořiďte si pouta a nech se občas svázat. Občas to mám taky ráda, že nemůžu v podstatě nic. Ale dohnání do extrému, že bych křičela a brečela, to mi přijde až moc.
Jednou sváže on mě, jednou já jeho, prostě jak je nálada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 15:32
@mackA159 píše:
No vyřešíš to tím že si najdeš dominantního partnera, nebo aspon co se sexu týče.. Holt ne každý na to je. :) Akorát pozor aby to nepraktikoval i v běžným životě.

Ahoj, dobře se zamysli nad tím co potřebuješ - dominanci v životě, nebo jen občas pořádnýho dominátora na/v sobě. Dominance v životě je úplně jiné kafe a budeš dlouho hledat, ale pokud tu submisivitu nemáš v srdci, tak do toho nechoď a využij například občas profesionála - nemusí dojít k sexu, ale o projevení pocitu dominance/submise a uspokojí tě to. To samé platí o partnerovi - pokud on v srdci nemá dominanci, nemůže tě hraným projevem časem uspokojit!
Občasné hrátky někdy stačí, ale to se pak bavíme o něčem jiném - to by sis mohla třeba domluvit na Amateri.cz - náhodné setkání se znásilněním - domluvit si scénář a užít si to. (Kdybys chtěla poradit jak na amateri.cz, napiš do vzkazů)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15702
20.10.20 20:38
@pohledzdruhestrany píše:
přiznám se, že nechápu, co je vzrušující na rádoby dominanci, která se zruší kouzelným slovíčkem, to je něco jako dětský plastový pouta

Přiznám se, že z toho mám stejný pocit a o nutnosti záchranného slova jsem pouze četla. :lol: Znásilnění není můj šálek kávy 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.10.20 22:42

Tohle mají v sobě skoro všechny ženy, akorát ty domestifikované si to prostě nepřiznají, ale jsou to atavistické touhy z pravěku, kdy se s tím chlapi nepárali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
21.10.20 00:50

Běž v noci na hlavák do Sherwoodu a čekej, někdo ti tvůj sen určitě splní. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama