Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Kamarádka jedna měla něco podobného a já bych ho nechtěla… Sice je lehkej, ale jako na pohodlí dítěte akort staršího hrůza, nehlede na to, že nejde uplně do lehu … ![]()
Super, díky za info holky, Tak ho nebereme. A poradáte mi teda nějaký dobrý golfáč? Máme sporťák PP GT3? ale potřebujeme ještě jeden. POhodlný pro děcko, kvalitní, ne drahý jak GT3.Děkuju
Já měla moon buggy, ale už bych si ho nekoupila
! Ségra má nějaký od Mutsyho a ten je super, ale bohužel nevím název… zkusim se juknout na netu a když ho najdu hodim Ti sem odkaz, ale ani nevim kolik stojí … ![]()
http://www.ondalek.cz/…le-easyrider
to jsou oni, ale nevim na jaké používání je chcete, protože do terénu asi nepůjdou … ![]()
Velmi podobný tomu Mutsy jsou i Chicco Liteway, jsem s nima celkem spokojená. Nejsou ovšem vůbec do terénu, pouze do města.
já měla pro klárku Hoco monterio a byla jsem moc spokojená. kromě města zvládne i lehčí terén a je super i na cestování MHD.
podobne jako ten Mutsy vypada i Maclaren Techno EX. Vozim v nem maleho od 4 mesicu plus se v nem vyspi i jeho segra, kdyz je treba - a to je fakt velika, ma uz neco pres metr a dvacet kilo. Ale koukam, ze teda je v CR podstatne drazsi. Mame i Maclaren Volo jako pohotovostni, ten nejde sklapet vubec, ale je superlehky a hlavne jsou bezkonkurencni v nosnosti (nevim, proc se teda jina udava pro Evropu a jina pro USA
)
A jeste je podobna Inglesina
Caty,taky mám GT3 a na netu jsem koupila použité golfky peg perego pliko…
z druhé ruky nechceš????
No, tak jako hlavní kočárek sporťák máme Peg Perego GT3, ale potřebujeme ještě jeden, hodně jezdíme a GT3 je těžká docela, nechce se mi jí tahat a zabere místo, ale jinak myslím, že sporták je to super. Potřebujeme to sice do lesa, ale většinou jsou cestičky asfaltový, jinak město, nákupy.DO MHD nepotřebuji, takže to neřeším. Chodíme všude pěšé, když je to dostupné a když ně, tak dojedeme autem stejně. Co QUINNY BUZZ?
Peťo, jakou barvičku, v jakém stavu a za kolik? Mamina má PLIKO na kluky, ale dvojčecí a je spokojená.
Má to ale malá kolečka ne? JAk se s nimi jezdí? Jsem zvyklá na velká a furt tak nějak dumám, jak se s nimi jezdí třeba v zimě, když je sníh?
Holky a asi budu za blbce, ale jak poznám sporťák od golfek?Jako některé golfky poznám, že to jsou, ale něco myslim že je sporták a neni. Třeba to co jsem vložila jsem myslela, že je sporták.
Caty,tento…za 3800…
sporták si nechám na zimu,je super,ale ted na léto mám golfky.Ale koukám,že máš ještě prcka,Mates už je velkej a venku dost chodí
A na malá kolečka jsem si musela zvykat…to ano…
ale je skladný,chtěla jsem aby se složil do auta a ještě tam zbylo místo…
Holky, prosím, znáte někdo tento kočárek? Jaké s ním máte zkušenosti? Díky