Znovu city?

Anonymní
7.5.21 23:05

Znovu city

Hezky večer.
Je opravdu nemožné/ těžké začít znovu cítit něco ke svému ex? Můžou tyto city vzniknout znovu, když si stále 2 rozumí nebo jak? Nebo si 2 můžou skvele rozumět, byt jim spolu dobře, ale nevznikne to tam znova? Jak mohou znovu vzniknout ty city? Doufám, ze jsem to dostatečně vysvětlila :D Díky moc za všechny odpovědi!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4905
7.5.21 23:25

Může, stává se to často…
obvykle bohužel se stejným výsledkem jako poprvé…
příkladem jsou rodiče mého muže : VZALI SE DVAKRÁT A DVAKRÁT SE ROZVEDLI :lol:
hele, to neznamená, že někomu to nemůže vyjít, já třeba slepované vztahy taky zažila a to usmiřování bylo vždy TOP :lol: :mrgreen:
ale většinou víš, proč se s někým rozejdeš.. a lidi se vážně moc nemění…

držím palce, může to být u vás vyjímka… já jsem typ pro druhé šance - však tu za to denně dostávám brutální sodu v x tématech :mrgreen:
tak to zkus a uvidíš, no.. jen se dobře chraň.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15017
8.5.21 00:16

City znovu vzniknout nemohou…pokud stále něco cítíš ke svému Ex, je to proto, že ty city nikdy nezmizely. A ano, bývá to časté. Znám hodně párů, kterým to na druhý pokus vyšlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 03:36

Holky díky! A jaké je nejlepší cesta, aby to u toho jednoho či druhého vzniklo? Nebýt dlouho v kontaktu a pak se znovu bavit? Nebo myslíte, ze stačí, když si 2 rozumí? Mám plno kamarádek a i když si se svými ex hodně rozuměli a bylo to vzájemné, tak oni znovu cítit nezacali :think:

• Citovat
  • Nahlásit
610
8.5.21 05:14

Takže ty se ptáš, jestli máš u ex ještě šanci? Tak to asi záleží i na důvodu rozchodu a jde to tak nějak samospádem, stejně jako napoprvé si to nijak nevynutíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 09:15
@Violkafiala píše:
Takže ty se ptáš, jestli máš u ex ještě šanci? Tak to asi záleží i na důvodu rozchodu a jde to tak nějak samospádem, stejně jako napoprvé si to nijak nevynutíš.

Ano. Rozešli jsme se kvůli vzdálenosti a jeho city už byly slabé. Teď už by mezi nama vzdálenost nebyla. A proto mě zajímá, jestli to jde znovu u nej obnovit, když si budeme psát a stále si rozumět.

• Citovat
  • Nahlásit
860
8.5.21 09:41

Hele, dřív bych ti řekla, že je to nemožný, ale záhadným způsobem se u mě objevily city k člověku, kterého jsem dva roky považovala za kamaráda a nic tam nebylo. A najednou taková chemie z mé strany, nevím čím to je, vždy jsem myslela, že chemie buď je ze začátku nebo nikdy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
8.5.21 09:46
@Anonymní píše:
Holky díky! A jaké je nejlepší cesta, aby to u toho jednoho či druhého vzniklo? Nebýt dlouho v kontaktu a pak se znovu bavit? Nebo myslíte, ze stačí, když si 2 rozumí? Mám plno kamarádek a i když si se svými ex hodně rozuměli a bylo to vzájemné, tak oni znovu cítit nezacali :think:

Takže nejspíš chceš svého ex zpátky a hledáš tu správnou taktiku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
8.5.21 09:48
@Anonymní píše:
Ano. Rozešli jsme se kvůli vzdálenosti a jeho city už byly slabé. Teď už by mezi nama vzdálenost nebyla. A proto mě zajímá, jestli to jde znovu u nej obnovit, když si budeme psát a stále si rozumět.

Nevím jestli to není ztráta času. Ale moc šancí tomu nedávám. Co je pryč je pryč. A možná by tam přetrvávala jistá náklonnost, ale když by potkal nějakou, která by u něj spustila chemickou lavinu, tak by ti nejspíš žádná taktika nepomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat