Znovu těhotná osm měsíců od narození dcery

9.2.21 20:29

Znovu těhotná 2

Dobrý den,, jdu si pro radu možná i názor zjistila jsem že sem opět těhotná rok a půl jsme se snažili o mimi teď je mé dcerce 8 měsíců a šup žádné snažení a další je na cestě sem 9tt a chtěla bych váš názor a co by jste dělali na mém místě vy? Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1519
9.2.21 20:33

Děkovali pánubohu, že jsme evidentně plodní dost?

Rozdíl necelý rok a půl je sice mazec, ale j přežití…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
9.2.21 20:35

Asi bych se těšila na druhé mimi, budou mít k sobě alespoň blízko. Nevím co jiného by si chtěla dělat? Nad potratem snad neuvažuješ, když jste se o první snažili delší dobu ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
9.2.21 20:42

@Linda12333 Já jsem těhotná, 15tt, doma téměř desetiměsíčniho. Jsem vděčná a moc se těším, ikdyz to bude mazec asi.

U nás to, ale bylo plánované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
9.2.21 20:48

Těšila se na druhé, co jiného. My máme děti 20 měsíců od sebe plánovaně, chtěli jsme dřív, ale kvůli kojení jsme neměla ovulaci. Je to někdy náročné, ale neměnila bych. Děti jsou skoro jako dvojčata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2247
9.2.21 20:56

Já jsem taky neplánovaně těhotná.
Doma mám skoro pětiletou, tříletého a rok a půl…

Takže já bych na tvém místě byla šťastná a spokojená, že se povedlo druhé miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 20:58

Určitě neuvažuji o potratu jen mě spíš zajímalo jestli jste na tom podobně má otázka byla nejspíš špatně podána..
Každopádně děkuji ptám se na to neboť sem zaslechla už i je to ostuda hned druhé a to mě trošku zaráží vždyť děti jsou darem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
9.2.21 20:59

Určitě se těš :andel: Miminko je dar :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2247
9.2.21 21:01
@Anonymní píše:
Určitě se těš :andel: Miminko je dar :srdce: :srdce:

No tomu říkám příspěvek, který ne nutné dát anonymně :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:03

Upřímně ti rozumím. Moje malá ještě ani neuměla chodit a já znovu otěhotněla. Totálně neplánovaně. Vůbec jsem neměla radost, vůbec jsem si to neuměla představit, celé těhotenství jsem si to prostě nepřipouštěla. Říkala jsem tomu vetřelec. Už jsem další dítě nechtěla.
No, za chvíli to bude rok, co se malý narodil. A já jsem se nemohla víc plést. Je to super. Starší sestřička je prostě vzorná pečovatelka a malého zbožňuje. Už si trochu spolu i vyhrají. Své děti miluju nadevše a stydím se, že jsem malého nechtěla.
Ono si to všechno nějak sedne, uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
6345
9.2.21 21:07

Taky bych se být tebou těšila já mám doma dceru 10 a půl měsíce a neplánovaně jsem otěhotněla už někdy v půlce prosince a v neděli jsem o miminko přišla takže se tes je to dar mi chceme znovu zkusit ale až v létě ale chci to zkusit znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 21:16
@Anonymní píše:
Upřímně ti rozumím. Moje malá ještě ani neuměla chodit a já znovu otěhotněla. Totálně neplánovaně. Vůbec jsem neměla radost, vůbec jsem si to neuměla představit, celé těhotenství jsem si to prostě nepřipouštěla. Říkala jsem tomu vetřelec. Už jsem další dítě nechtěla.
No, za chvíli to bude rok, co se malý narodil. A já jsem se nemohla víc plést. Je to super. Starší sestřička je prostě vzorná pečovatelka a malého zbožňuje. Už si trochu spolu i vyhrají. Své děti miluju nadevše a stydím se, že jsem malého nechtěla.
Ono si to všechno nějak sedne, uvidíš.

Přesně tak to teď prožívám já mám strach a obavy že nebudu nic k miminku cítit ale přijít o to nechci a ze srdce vám děkuji za tuto odpověď moc jste mě potěšila a začala jsem se na to díky vám dívat z té lepší stránky děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6345
9.2.21 21:58

@Linda12333 já jsem to ze začátku cítila stejně jak ty taky ale jak jsem o něj přišla tak to hrozně bolí fakt i když si říkám mám dceru budu se věnovat ji a v létě to zkusíme znovu tak to děsně bolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 22:18

@lovean je mi to líto ale co se má stát se stane nejspíš to tak mělo být něco musí odejít aby něco nové mohlo přijít a já věřím že se vám to co nejdříve podaří a bude zas líp hodně sil vám přeji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6345
9.2.21 22:20

@Linda12333 děkuji jen říkám jak to cítím tak buď ráda že budeš mít miminko a věřím že to zvládneš neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat