Znovuohřívání mraženého příkrmu

Anonymní
20.12.20 15:03

Znovuohřívání mraženého příkrmu

Ahoj, máme 8 měsíční holčičku a v poslední době bojuje s příkrmy. Jí zeleninu, maso, kuskus, rýži, vajíčko. Ale teď poslední dny nesní tolik, co dřív. Řešíme teď, co ale dělat s tím zbytkem, který nesni? Příkrmy jsou mražené a nevím, jestli by nevadilo, kdyby se znovu příkrm ohřál další den? Už takhle obedva v 13h, takže dávat jí to třeba o hodinu dyl, tak už by pak zas měla problém se svačinou a posunout svačinu, tak si po koupání dá trochu mlika a budila by se hlady v noci 🥴 😅
Jak to děláte vy, když vám prcek nesni mrazeny příkrm? 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17905
20.12.20 15:12

Tak mráz menší porce nebo to dojez ne? A teda mrazís rejzi jo? Nějak nechápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
20.12.20 15:42

Když nesnědl mražený příkrm tak letěl do koše :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6697
20.12.20 15:51

Vyhazovali jsme. Je toho trocha. A teda kuskus a rýží jsem nikdy nezamrazoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
20.12.20 16:36

A proč to vůbec zamražuješ? Ty sama bys jedla zmražené hotové jídlo a třeba dvakrát ohřáté? Dítě vždy jedlo, co já, a já bych tedy nejedla nic podruhé ohřátého, já nejim ani jednou ohřáté jídlo, nějak se mi to ekluje.

Já jsem si vždy vařila pro sebe tak, abych pokud možno mohla z toho dát kousek i malému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 17:16

Já jsem to tedy nezmrazovala a když malý něco nesnědl tak jsem to buď dojedla a když se mi zrovna nechtělo to dojídat protože maminka taky není popelnice že :lol: tak se to holt vyhodilo :nevim: sice patřím k takovým těm lidem které štve vyhazování jídla když v jiných koutech světa lidé hladoví ale zase tolik toho taky není aby s tím člověk musel nějak trápit :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.12.20 17:48

Já nevím, ale asi bych to znovu nezamrazovala a jak píšou holky přede mnou, asi bych to buď dojedla, nebo vyhodila. Hezký 4. advent přeji :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
20.12.20 18:08

Jak co, neco slo po nedojedeni do kose, neco psum, na neco se obetoval tatinek a neco se ohralo druhy den znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10003
20.12.20 18:17

Fuj hnus.
Co jí dávat jídlo od sebe?
Spousta dětí jí čerstvé s chutí a mražené či starší jídlo nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10003
20.12.20 18:19

Zkus jí dát do ruky čerstvě udělanou kuřecí kost i s masem, na žužlání.
Uvidíš, jak bude dlabat :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 13:23

@Bubla Bůčková @Cenarius samozřejmě přílohy nemrazim, ale měli jsme čerstvou zeleninu ze zahrádky, tak se to zamrazilo 💁‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 13:26
@Semtex píše:
A proč to vůbec zamražuješ? Ty sama bys jedla zmražené hotové jídlo a třeba dvakrát ohřáté? Dítě vždy jedlo, co já, a já bych tedy nejedla nic podruhé ohřátého, já nejim ani jednou ohřáté jídlo, nějak se mi to ekluje.Já jsem si vždy vařila pro sebe tak, abych pokud možno mohla z toho dát kousek i malému.

Zamrazena je zelenina, kterou jsme měli z léta ze zahrádky. Já bych to znovu neohrivala, ale manžel začal drzkovat, že se to vyhazuje, protože ji rostou zoubky a nedoji to. A že se jí to bude dávat večer nebo později, jenže ona má teď nějaký období, že chce spíš zas mliko, jinak už jsme měli oběd bez mlika, ale teď zas po obědě mliko dáváme

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 13:27
@Lucí_123456 píše:
Já jsem to tedy nezmrazovala a když malý něco nesnědl tak jsem to buď dojedla a když se mi zrovna nechtělo to dojídat protože maminka taky není popelnice že :lol: tak se to holt vyhodilo :nevim: sice patřím k takovým těm lidem které štve vyhazování jídla když v jiných koutech světa lidé hladoví ale zase tolik toho taky není aby s tím člověk musel nějak trápit :oops:

No chlapa to trápí, začal drzkovat, že to teď malá všechno nesni, protože ji rostou zuby a chce zas spíš mliko, než příkrm, takže ji to chce dávat k večeři a mě už jen z té představy je špatně, taky bych to znovu ohřáté nejedla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 13:29
@Lucie_Sx píše:
Fuj hnus.
Co jí dávat jídlo od sebe?
Spousta dětí jí čerstvé s chutí a mražené či starší jídlo nechce.

U nás je ten boj kvůli zubům, jinak snědla klidně 260g mrknutím oka, že jsme ani mliko dávat pak nemuseli a vydržela bez problémů do svačiny. Dřív ji nevadilo ani čerstvé ovoce, teď to taky nesni, ale když ji dám bílý jogurt, nebo presnidavku, tak to by se ujedla 🤦‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
10003
21.12.20 13:37

Zelenina by se mela snist hned.
Tak to nerozmrazuj cele, ne. Kdyz do toho bouchnes palickou, rozbije se ti to na kousky a rozmrazis jen trosku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat